Page 4 of 214 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 46 to 60 of 3203

Thread: Дискусия - срещи във Велико Търново

  1. #46
    започва да се пристрастява GoGo's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Велико Търново/Stockholm
    Age
    37
    Posts
    89

    Default

    е нали знаеш че сам вътрешен там ще се скрия по някакъв начин надявам се Yon какво съм направил
    Alfa romeo 146 1.6 Т.S
    Renault Laguna 2.0 16v 98g.

  2. #47
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Относно срщите

    Колеги,следя с интерес форума както и рубриката за срещите всяка сряда вечер. И аз съм заклет алфист вече 13 години! Искам да доида на срещите ви и да обменя идеи. Проблема е ,че пристигам от работа в Търново в 18 часа а срещите са след 19.30, а и след това до Горна където живея... , но не се безпокойте ако не може срещите да са по-рано аз ще намеря начин и пак ще доида !!! Успех на всички!!! :P
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

  3. #48
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    23

    Default

    Здравейте аз съм нов собственик на една ваша сестра Ланча ! Скоро си я взех и от скоро се зачитам по тези форуми. Страшно ми харесват и времето ми минава неусетно докато съм тук. Видях че си правите сбирки в Търново дори снощи нямах работа и си рекох да мина към това кафе където се събирате. Пред него имаше 3-4 Алфички но ме досрамя да вляза в кафето. Стори ми се някак странно да вляза в пълно кафене и да кажа аз чета форума и карам ланча може ли да се запознаем И за това се качих в колата и запалих. Надявам се следващата сряда да събера повече смелост и да вляза. Е това е засега надявам се да се запозная някой ден с Вас фенове на италианки от ВТ


  4. #49
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Здравей колега.Ама как можа да те досрамее да влезеш бе човек,следващата сряда ще те чакаме,да знаеш.Влизаш и ще ни познаеш много лесно,сега ще опиша всички :Единия е рус с щръкнала коса ,другия е костюмар ,третия е разбиращ ,четвъртия е с плитчица,другия,ако дойде че сега е много зает и той е разбиращ,и последния се прави че гледа разбиращо .Вече имаш официална покана и подробно описание,много ще се радваме да се запознаем в сряда.
    П.С.Бе ние май ти видяхме Ланчата/Делта/,ти мисля че беше с очила и куфарче/може и да се лъжа/,ама изобщо не предполагахме че си тръгнал към нас.
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  5. #50
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    23

    Default

    С Делта съм да но бях с раничка. Завъртях се пред вратата но до там ..................
    П.С. Описанието беше наистина доста изчерпателно така че няма начин да не ви позная другата сряда


  6. #51
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    А , и оглеждай се по масите за червени ключове
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  7. #52
    започва да се пристрастява GoGo's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Велико Търново/Stockholm
    Age
    37
    Posts
    89

    Default

    еи наско ще видиш ти един костюмар.А за колегата да идва ще се радваме и ако знаеш от каде пиша в момента от един магазин в ...... много хубави продавачки направо неиздържам!!!
    Alfa romeo 146 1.6 Т.S
    Renault Laguna 2.0 16v 98g.

  8. #53
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Quote Originally Posted by BobyBravo
    ...Видях че си правите сбирки в Търново ..... и си рекох да мина към това кафе където се събирате. Пред него имаше 3-4 Алфички но ме досрамя да вляза в кафето. Стори ми се някак странно да вляза в пълно кафене и да кажа аз чета форума и карам ланча може ли да се запознаем И за това се качих в колата и запалих. Надявам се следващата сряда да събера повече смелост и да вляза. Е това е засега надявам се да се запозная някой ден с Вас фенове на италианки от ВТ
    е аз пък имам друг проблем . Голям фен съм на Алфа само дето нямам книжка за нормална кола ,пък и години за книжка Само сини ключове за Фиат Пунто .Кажете къде точно е това място ,че да мина и да си начеша крастата кат позяпам малко Алфички на куп
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  9. #54
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Велико Търново
    Age
    54
    Posts
    163

    Default

    Ама никой не уточни че деня на срещите се променя от сряда на четвъртък, а мястото остава същото кафето на гърба на супера на Ниш гледам че има нови желаещи да ги ориентираме

  10. #55
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Е дя от миналата седмица първия пост е променен , иначе си прав щото почна да ни е тясно там като че ли.....?

    п.с. @стенли трябва да пробваме от по-гъстойо варел , че вечер от съседните блокове се чудят какви са тия дизелаци - изтребители по паркингите....

    пп1
    Вчера ходих до Севлиево и видях доста Алфи заедно на бензиностанция "Шопов"
    Колеги я драснете тука някой ред явлението има ли случаен характер или е организирано
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  11. #56
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default

    Вероятно "явлението" е случайно,защото всеки ден съм тук а никой от колегите с италянки не са ме уведомили. Освен това на бензиностанция Шопов имаше една червена 145-ца се продаваше и една друга 146-ца на един познат и тя се продаваше,ако им е дошла и трета на гости , то тогава си е 100% явление...
    А иначе в четвъртък пак ще отида по-рано,тъкмо ще запазя 2 сепарета-разбрах,че ще сме повече!!!
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

  12. #57
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София
    Posts
    49

    Default

    Здравейте колеги от Търново.Имам въпрос и енда молба към вас.Кажете ми к'во мислите за г.х-т "Велико Търново" и ми дайте,ако знаете,някакви координати на други хотели в Търново(без значение какви).Мерси!
    Ex '97 Alfa Romeo 146 1.6 Twin Spark
    147 1.9JTD

  13. #58
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Quote Originally Posted by Stello
    Здравейте колеги от Търново.Имам въпрос и енда молба към вас.Кажете ми к'во мислите за г.х-т "Велико Търново" и ми дайте,ако знаете,някакви координати на други хотели в Търново(без значение какви).Мерси!
    Виж тука и си избери
    http://trip.dir.bg/tur_result_hotel.php?hoteltown=31
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  14. #59
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    аз днес май ще пропусна....май не събрах смелост ..за сега... ....Ако някой път имате свободно място за един 16год. фен на Италианките драснете няколко реда

    Колегата с второто червено GTV ,нещо се ми се изплъзваш от погледа .В кой квартал може да се види такава кола в ВТ?
    Забелязах и едни черно GT ,ако е на някой от форума да пише
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  15. #60
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    37

    Default

    Днес взех моята от сервиза и мисля утре да посетя и аз кръчмето зад Ниш И без това се нуждая от малко алкохол за да превъзмогна сумата за смяна на консумативите Ще ви позная по цвета на ключовете предполагам
    ALFA 156 1.8TS

Page 4 of 214 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •