Results 1 to 15 of 15

Thread: Алфа на изгодна цена във Варна,помогнете!

  1. #1

    Default Алфа на изгодна цена във Варна,помогнете!

    Колеги,здравейте! Една алфа изникна във Варна и звънях на човека!Търси бартер,а мойта кола го устройва за бартера .Работата е там,че няма как тея дни да ида до Варна да я вида дали става или не(човека казва че била на такава цена щото не е карана). Молбата ми е,ако има някой свободно време в неделя и не му е проблем да иде да я погледне дали става колата,дали има много за правене... а почерпка 100% ще получи от мен! Благодаря предварително. Надявам се да е читава щото ми се кара пак Алфа....!

    ЕТО Я КОЛАТА: http://www.cars.bg/u141064
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


  2. #2
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Външно на снимките изглежда добре, вътре виж как е под тая грозна тапицерия, и тоя волан да се хвърли, ужасен е!
    Иначе казанчето на антифриза е доста мъгливо, май не е виждала пресен антифриз много много.
    За цената 2800 и подлежи на коментар...имай едно на ум и без да ходиш на сервиз недей, щото цената е ниска, не я карам затова е смешно. Аз ако не карам една кола и не бързам за пари няма да я подарявам. Успех...но ако я харесаш си приготви поне едно 2 хилки да иамш ако излезе нещо за ремонт!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  3. #3

    Default

    Колега точно щях да ти пиша, че мога да я видя и като отворих обявата ........... ахнах.Колега тази кола се продава точно от около година във Варна ако не и повече.КОлата е на един колега на брат ми-Военен.Колата не се кара тъй като има проблеми в двигателя...нещо си тракала , валове вариатор и т.н......абе не съм спец но била проблемна.Това каза, брат ми който е колега в работа на продавача.За това и цената е такава.До колкото знам, човека е готов да я даде и за 2000 лв. но наиситна не струвала.Продавачът има друга кола и тази не я кара прави си изводи.

    Поздрави.
    Last edited by syfer; 19-03-2011 at 22:52.
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

  4. #4

    Default

    Именно,и аз тва си мисля.... сигурно е протрита тая кожа...а под капака и окачването нещата не са добре... Дето викаш да си приготвя 2к за оправия... Няма смисал
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


  5. #5
    Запален алфист Nikolov's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Dimitrovgrad
    Age
    31
    Posts
    115

    Default

    Какво да струва то направо да се засмееш 2,800 ... 125 000 км най-смешното защото в Италия на толкова км кола струва най малко колкото цената на 3 като тази ...и с цялата наглост (не била карана) как да е карана като сигорно неможе да се кара ахахаха...
    1-вия ми въпрос който си зададох като я видях беше
    Щом не е карана защо е с такива тапицерий, такъв волан и разни други смешни модификаций да не би да изглежда по добре от фабричното ? ... Сигорно каквато и кола да му предложиш ще го устройва бартер

  6. #6

    Default

    Колега,БЛАГОДАРЯ че помогна.По това което той казваше едва ли не колата си върви,просто не му трябвала.... Скивай кви хора има... аз ако бях отишал до Варна кво щях да видя? Кола тракаща като трактор,а и вероятно нямаше да потегли... "качваш се и тръгваш"....

    Ключ на темата... няма смисал да се гледа колата
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


  7. #7
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Мн коли са така...купуваш и почват ремонтите и после марката била зле... Винаги с подробен оглед, ходил съм на обява за кола, по телефона казва супер е, без забележка, на снимките е супер, и като отидеш абе то няма нищо общо.
    Просто за мен да продадеш такава кола за 1500-2000лв си е смешно. Имам приятел си продаде колата нисан нх100, 93 година, за 2000лв.
    Един голф 3 е толкова, ако се замисли човек ще стигне до извода!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  8. #8

    Default

    Така е,най-тъпото е че започнаха и много боклуци да внасят по автокъщите,пускат ги на смешни цени и разбиват името на Алфа Ромео.А специално за тази бях сигурен че ще и има нещо,върпоса беше какво.... Мойта преди 5 месеца я продадох за 4000 лв и до днес си блъскам главата че я дадох... Алфа си е Алфа..
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


  9. #9

    Default

    Така е колега, специално твоята беше разкошна с тоя бял кожен салон, мечтаех си за такъв... Но да не те дразня сега
    AR 156 2.4 JTD 98' RED ~200 bhp - EX
    Seat Toledo 1L 1,9 TDI EX
    AUDI A4 Avant B5 1,9 TDI ~150 H.P Quattro

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by ReLeFNIQ View Post
    Така е колега, специално твоята беше разкошна с тоя бял кожен салон, мечтаех си за такъв... Но да не те дразня сега
    Алфа си е Алфа... най-странното е, че ми се кара пак 156... нито 147 нито 166 ми хваща окото! Преди време в София продаваха една уникална-червена,черни лети джанти,черни стъкла,2.5 мотор...жестока!Надявах се още да я има но са я отнесли
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by branny View Post
    Алфа си е Алфа... най-странното е, че ми се кара пак 156... нито 147 нито 166 ми хваща окото! Преди време в София продаваха една уникална-червена,черни лети джанти,черни стъкла,2.5 мотор...жестока!Надявах се още да я има но са я отнесли
    Скачай във филма на алфистите колега, щом пак ти е толкова мерак, само ти се чудя как след като си карал двойка, можеш да се качиш на 1.8, не че е много по слаба, но някак си назад не виждам поне аз как мога да се върна с мощността.
    Успех!
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Скачай във филма на алфистите колега, щом пак ти е толкова мерак, само ти се чудя как след като си карал двойка, можеш да се качиш на 1.8, не че е много по слаба, но някак си назад не виждам поне аз как мога да се върна с мощността.
    Успех!
    Имаш право за мощността.Цялата работа за тази 1.8 беше, че изникна и беше на интересна цена.Аз като карах двойката и видях онази 2.5 бях на границата да правя бартер с доплащане.Сега обаче и 2.0 да е няма да се замисля.Аз и от сегашната ми кола съм доволен, но от всичко, което съм карал Алфата ми липсва най-много.
    CITROEN SAXO 1.4 VTS-EX...Peugeot 206 1.4 Lx- EX...Fiat Punto Sporting 1.2 16V- EX...Chysler Neon 2.0 lx- EX...Hyundai Sonata 2.0 Auto- EX...Rover 25 1.6 16V- EX...ALFA ROMEO 156 2.0 TS- EX


  13. #13
    Запален алфист alfa_fen4e's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    101

    Default

    Quote Originally Posted by branny View Post
    Имаш право за мощността.Цялата работа за тази 1.8 беше, че изникна и беше на интересна цена.Аз като карах двойката и видях онази 2.5 бях на границата да правя бартер с доплащане.Сега обаче и 2.0 да е няма да се замисля.Аз и от сегашната ми кола съм доволен, но от всичко, което съм карал Алфата ми липсва най-много.

    Колеги от форума казаха че в градски условия 2.0 т.с. е по-добър варият от 2.5
    1-во е по-икономична
    2-ро по-евтина за обслужване
    3-то по-пъргава
    Алфа Ромео 156 2.0 т.с.

  14. #14
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Аз не знам ферариста що си мълчи дето ги има и двете в гаража. Но и на двете съм се возил на 2,0 на пистата в Хасково на 2,5 в Стара Загора
    Аз останах с впечатление че 2,5 понавървява повече от 2,0
    И се развърта много добре. Да не коментираме как въври и жокерите на 2,0 но 2,5 си върви юнашката. И може и да се разърта бавно но определено е по добре от туинспарка.
    Е вярно е че като обслужване е малко по скъп и по лаком в града но специално. Но знам че извън града разликата в горенето е около 1 литър
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    Аз не знам ферариста що си мълчи дето ги има и двете в гаража. Но и на двете съм се возил на 2,0 на пистата в Хасково на 2,5 в Стара Загора
    Аз останах с впечатление че 2,5 понавървява повече от 2,0
    И се развърта много добре. Да не коментираме как въври и жокерите на 2,0 но 2,5 си върви юнашката. И може и да се разърта бавно но определено е по добре от туинспарка.
    Е вярно е че като обслужване е малко по скъп и по лаком в града но специално. Но знам че извън града разликата в горенето е около 1 литър
    Колега тва мнение сигурно искаше да го пуснеш в темата - "Ще си купувам 156 V6 2.5, но ....."
    На практика тази тема се изчерпа, защото стана ясно че въпросната кола във Варна е дарак.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •