Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Благотворителност

  1. #1
    Guest

    Default Благотворителност

    Приятели, днес след разговор с Kilar се роди една по-различна идея. Представете си каква радост бихме предизвикали сред децата на някой дом за сираци ако се изсипем една тумба лъскави и вървящи коли. На такова дете не му трябва много. Малък подарък и да го повозиш. За него ще си е истински празник. Помислете по този въпрос и ще чакам предложение за дом до който да отидем. Идеята наистина е невероятна и ще я предложа и в другите клубове.

  2. #2

    Default

    Има идея с клуба на БМВ да се разходим до с.Гуцал...и да занесем подаръци в дома за сираци там.

    В момента момчетата от БМВ клуба, чакат списак с описанието на децата, за да може да им се купят персонални подараци.

    Ходенето ще е евентуално на 4 Декември.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  3. #3
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    това е добра идея подкрепям я изцяло ще чакам за повече инфо.
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  4. #4
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    идеята е чудесна
    говорете и с ауди клуба - мисля бяха правили нещо подобно около абитурентските балове
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  5. #5
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Кофти тогава жена ми има рожден ден ... мислех да ви сберем у нас ... ама ... май нема да стане
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    34

    Default

    Az minalata godina nosih hrani i dreshki v edin dom za dechica s umstvena izostanalost. Iskam da vi kaja, che oshte sa mi pred ochite, strashno e. Tolkova sa nevinni.... Az tazi godina shte hodia pak, te ne razbirat mnogo, no malko hora se sreshtat za tiah. Za drugi domove s dobre razvivashti se deca na okolo 16 godini iskam da zanesa edin fliper i elektronni igri, samo che ne namiram takuv dom, vse sa po-munichki

  7. #7

    Default

    Аз ще се опитам да направя нещо относно; къде и какви домове за сираци има...

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  8. #8

    Default

    Подкрепям идеята. Ще се постарая да дойда на такава среща. Чакам повече информация.

  9. #9
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default

    Quote Originally Posted by 147
    Iskam da vi kaja, che oshte sa mi pred ochite, strashno e. Tolkova sa nevinni....
    и аз веднъж ходих с бащата в един дом за сираци, по работа, и едно хлапе с големи кафяви очи дойде и ми каза "бате айде да ме земеш, аз много ше те слушам", ей направо ми се обърна джигера тогава... много криво ми стана... готов съм да помогна с каквото и да било
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  10. #10
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    може би наиситна ще е добре да си изберем дом и да правим редовно такива мероприятия както колегите от БМВ форума
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  11. #11

    Default

    Ходенето до дома в село Гуцал ще е на 4ти декември...нека се разберем тук и който не може да дойде да донесе какво иска да даде на децата например в неделя...

    Ето повече инфо...

    http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=13051

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  12. #12

    Default

    колегите от БМВ и от ПЕЖО клуба мислят да съберат по 10лв. от всеки желаещ да даде пари за подараци на децата от дома за сираци в село Гуцал.

    Естествено може да носите и подараци

    Набирането на средства и подараци ще стане в неделя на редовната среща на Ал.Невски

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  13. #13
    запален рацингист net_scooter's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    117

    Default

    Идеята е страхотна, тази неделя като се съберем в Бургас, ще помислим с какво можем да помогнем... :P
    ALFA ROMEO 156 2.0 T.S.
    AR 32301
    LANCIA Y 1.2 16v 86++HP
    176B9.000

  14. #14

    Default

    Днес събрахме една скромна сума пари и решихме следното...

    Разбрахме се аз и колегата 147 да събираме пари и подаръци (стари дрехи, играчки, нови, въобще всичко което става за деца на около 10-15годишна възраст..на ръст повече от тях са на ръста на деца около 8-10годишни)...мислиме да ги съберам в Четвъртак или в петък вечер...надявам се, че няма да мога да ги събера в багажника на Алфата и ще ми се наложи да взема Ивекото.

    За всеки който иска да стопли сърцата на тези деца нека звънне на;

    Мен; 089-844-0744 Петко

    или 0888-731-191 Светльо (147)

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  15. #15
    Guest

    Default За децата...

    Здравейте, аз съм нов тук, от "Лада Клуб България" съм.
    Събрал съм една торба дрешки от моите две момиченца, кажете ми къде да ги доставя, за да стигнат до дома за деца.
    Благодаря предварително.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •