Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17

Thread: проблем със свещи

  1. #16
    Twin spark team nikola 155's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    пловдив
    Posts
    105

    Default 1

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Според мен калпави свещи не искам да отварям тема за коментар но потърси Голден Лодж .Другото интересно нещо е че преди 5 дни ходих до една морга да си търся и аз свещи Голден Лодж защото вече ги няма по магазините и по време на търсенето се наложи да сваля свещите на много 155 ци и всичките бяха с шампион от това излиза че италианските маистори слагат шампион
    По принцип Шампион C6YCC е заводски и колите от първите години:92-94 са с такива свещи,Голден Лодж го дават като алтернативен вариант,но лично аз съм карал и с двете марки и съм на мнение че Шампиона е по добрата свещ.Още повече,че в България е невъзможно да се намери оригинален Голден Лодж.

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    41

    Unhappy

    Quote Originally Posted by Alexandrov70 View Post
    Нищо лично , но за да разцепиш на два пъти картер и да се вкараш в толкова ремонти и все тежки ,не си ли се замислял ,че може причината да е в теб и в стила ти на каране?Не знам кой ти е правил ремонтите и какви части си ползвал ,но нещо не е направено както трябва.При мен течове няма ,няма счупени картери.... ...и като цяло съм доволен от колата.Проблемите са дребни на фона на годините на колата ми.Не ме е оставяла никъде до сега.

    ---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

    Сори за спама!!!!
    прав си колега може и проблема да е в мен но колата още като си я купих и на първата сутрин взе да пука и вече 4 години все пука вече незнам какво да и сменя а за картера при слизане от тротоар лазешком запретна едно паве и и планката която незнам за какво са я сложели да държи кол.траби направо се скъса от самата тежест на колата и следващия път просто жената влезна в един кратер дет се срещат малко по нашите пътища и така а що се отнася до моето каране винаги карам с доста гас спор няма ама тя за това е кола да върви

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •