Results 1 to 13 of 13

Thread: воден радиатор

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Враца
    Posts
    12

    Default воден радиатор

    Колеги,търся воден радиатор за 164-ка ТД,1996г.Ако някой може да ми помогне,нека пише.
    Last edited by пачко; 05-07-2011 at 15:06. Reason: продължавам да търся

  2. #2
    хаймана starata alfa's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София/London Uk
    Age
    44
    Posts
    587

    Default

    здрасти колега пусни темата в раздел купува,макар че и колегата mavrut турсеше безуспешно,разгледай неговата тема относно запушването.успех
    алфа ромео 156 1.8 тс -на части
    алфа ромео 164 2.0тс -на части
    нисан примера п10 1,6 16в хечбек

  3. #3
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by пачко View Post
    Колеги,търся воден радиатор за 164-ка ТД,1996г.Ако някой може да ми помогне,нека пише.
    Здрасти градски,

    мога да ти кажа, че намирането на радиатор за 164 е почти мишън импосибъл.
    Де що има такива коли на части - първо радиаторите изчезват (от опит го казвам).

    От бензинова няма да ти стане радиатора. Не си ли замислял варианта за ремонт???

    Аз карам 100-тицата ми с лепен радиатор 3-та година и нямам ядове.

    п.п.2 - измери диагонала, ширина, височина и разстоянието м/у чопките, които влизат в гредата и окрепват радиатора?
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  4. #4

    Default

    от бензинова става да се преправи но трябва да и с 1 перка и лятото като загрее тоя големия мотор не знам дали ще има добро охлаждане, от моята бензинова която продавам на части един го взе за дизел, каза че го е преправил и си кара с него, само ,че не знам лятото как му е било
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  5. #5
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    от бензинова става да се преправи но трябва да и с 1 перка и лятото като загрее тоя големия мотор не знам дали ще има добро охлаждане, от моята бензинова която продавам на части един го взе за дизел, каза че го е преправил и си кара с него, само ,че не знам лятото как му е било
    Козата си сака пръч!!!То затова ВМ двигателите,монтирани на джипки дава по-често дефекти.Не им едостатъчно охлаждането!На Нисенс няма ли внос?То че ще е към 350-500лв,там някъде ще е,ама сигурно ще се намери.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  6. #6
    Старши алфист Член на клуба Gligan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    569

    Default

    Абе върти ми се в главата, че като търсих за моята на Стамболийски имаха за суперка и дизелова.
    Alfa Romeo 164 2.0 TS/M1; V1 Medium `92; Matra Murena `83;
    Mercedes S 430 4 matic `02; Opel Corsa C XE 2.0 16V `05
    Peugeot Traveller `17 2.0 HDI 180 h.p.; Mitsubishi Pajero `94 2.5 TDI
    Iveco S 59 2.5 TDI; Peugeot Boxer 1.9 `95

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    Козата си сака пръч!!!То затова ВМ двигателите,монтирани на джипки дава по-често дефекти.Не им едостатъчно охлаждането!На Нисенс няма ли внос?То че ще е към 350-500лв,там някъде ще е,ама сигурно ще се намери.
    именно, аз за тва си взимам части който са пройзведени точно за 164, датчика за маслото ставал от лада , още не знам си кво ставало от бмв и такива п*тки майни, нали караш алфа, трябва да имаш пари да си позволиш части за АЛФА не от някви измислени макри да побългаряваш.
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  8. #8
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by MaVrUt View Post
    именно, аз за тва си взимам части който са пройзведени точно за 164, датчика за маслото ставал от лада , още не знам си кво ставало от бмв и такива п*тки майни, нали караш алфа, трябва да имаш пари да си позволиш части за АЛФА не от някви измислени макри да побългаряваш.
    Алоооу,това с датчика от лада май аз го направих,нешо имаш да кажеш ли?Вече 7 години работи,а струваше 6лв А и това от БМВ което става ми изглежда познато.Аз съм писал,че става от Бмв.Ами като си бизнесмен и имаш пари за част от 200лв,аз си взимам същата част за 70лв. И то ЛЕМФЬОРДЕР.Така,че алфата си е моя и каквито искам п..ки майни ще слагам по нея.
    Last edited by virusalfa; 31-03-2011 at 23:12.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  9. #9
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Бе то извън темата и аз съм с такъв вече 3 години ама Bobi проведе научен експеримент и доказа с тенически средства ,че мааалко лъже руския .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  10. #10
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by sunny2006 View Post
    Бе то извън темата и аз съм с такъв вече 3 години ама Bobi проведе научен експеримент и доказа с тенически средства ,че мааалко лъже руския .
    Ооо,точно обратното е.
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  11. #11
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    Ооо,точно обратното е.
    Прав е бат Митко. лададжийския май е по-точен.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  12. #12

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    Алоооу,това с датчика от лада май аз го направих,нешо имаш да кажеш ли?Вече 7 години работи,а струваше 6лв А и това от БМВ което става ми изглежда познато.Аз съм писал,че става от Бмв.Ами като си бизнесмен и имаш пари за част от 200лв,аз си взимам същата част за 70лв. И то ЛЕМФЬОРДЕР.Така,че алфата си е моя и каквито искам п..ки майни ще слагам по нея.
    бе не съм бизнесмен ама като се купува част се купува нова или втора ръка за тая кола, нека ти показа с ладовия датчик, аз не искам да си прая експерименти, бях се навил по едно време но се отказах, слагаи си ако искаш и от трабант части, не ми дреме
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  13. #13
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by пачко View Post
    Колеги,търся воден радиатор за 164-ка ТД,1996г.Ако някой може да ми помогне,нека пише.
    Пачо, пиши на acko88 - Киро - той има радиатор от 2-0 В6 турбо.
    Те тоя радиатор ще ти свърши работа и няма да имаш ядове с охлаждането!!!

    п.п Радиатора съм го гледал и мога да ти кажа, че е мтого добър!
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •