Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 61

Thread: Спорът относно алтернативното събиран

  1. #31
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default Относно темата ...

    Някой от колегите много избирателно е събрал част от постовете и се е получила "хубава" тема, но с по-различен контекст.

    Вече не ми се пие ...

  2. #32
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    ...

    Иво. По принцип имахме друга дата за събора но я променихме с оглед тракдея на алфисти и я съобразявахме и с датите за които говориш и така се стигна до тази. Но веждам и довод " 15 ти не ми е удобен))) съобразяване с един човек ли))
    Не видях да си се съобразил с дати на организирани събития...
    За датата 15, обяснението е много дълго и лично и предпочитам да не занимавам половин България с това...

    И аз се чувствам дискриминиран по повод датите на Италфеста, който по традиция беше първата събота на октомври, щото по него време участвам на Пловдивския панаир, който започва по традиция последния понеделник на септември. Какво мога да направя - нищо! Пропускам феста.

    Идеята за това напиване, семинар или каквото искате там, беше да се съберем тези които остават във Варна, по една или друга причина. Най-малко съм искал да ви правя конкуренция, отцепване, отлюспване и ...

    Това, че някой прави от мухата слон ... Добре де, аз съм виновен и за това ...

  3. #33
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Току що разбрах защо се получава така:


    "Днес е свeтовен ден на психическите отклонения. Ако и вас ви хлопа дъската или ви скърца дюшамeто, ако ви пЕре яко тока и ви стега каскета. Ако си апете каишката и холеричното чудовище ви е приятел. Ако в тоалетната влизате сами, а никой не знае, че всъщност сте група"

    А сега нещо сериозно. След като мислите, че ви правим конкуренция, по същата логика ние можем да си помислим, че не искате да дойде никои от тази част на България. Щото въпреки, че сте наясно със ситуацията го правите
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  4. #34
    Младши алфист nikolaivw's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Варна
    Posts
    10

    Default

    Все пак и в северна българия сме хора защо всичко да ви е удобно само на вас (столичани).

  5. #35
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    За мене истината е следната: всяка година се събираме варненска Алфа, Фиат, Ланча групичка ентусиасти "алкохолици" и забягваме някъде извън Варна с преспиване. Ходили сме на "Изворите", после в с. Аспарухово няколко пъти и т.н. Когато разбрах за Пролетния събор, аз за себе си реших, че не мога да присъствам този път. Стана ми гадно в интерес на истината, че е много далече от Варна. Не ме бъркат толкова разходите за бензин и т.н. ама ми прилича на "дупе път да види". Та впоследствие идеята беше да се съберем както правим всяка година и да поканим колеги, за които също ще е невъзможно да отидат във Велинград. Това е. А относно датите- и на мене не ми е удобно средата на май, щото съм в София. На всичкото отгоре цената за хотела в Шерба е друга след 1-ви май. Относно отцепването- правили сме неколкократни гостувания на алфистите в Бургас, Добрич, Русе. На концерта на Скорпиънс в Каварна също бяхме алфа група. На това ако му викате отцепване... За финал аз ги виждам така нещата: който може- Велинград, който не може- Шерба. Или според вас, колегите, които не могат да си позволят Велинград трябва да си стоят в къщи и да цъкат с език колко са нещастни и прецакани.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  6. #36
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Всяка година едно и също а тази дори се преекспонира вече
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  7. #37
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by boian View Post
    За мене истината е следната: всяка година се събираме варненска Алфа, Фиат, Ланча групичка ентусиасти "алкохолици" и забягваме някъде извън Варна с преспиване. Ходили сме на "Изворите", после в с. Аспарухово няколко пъти и т.н. Когато разбрах за Пролетния събор, аз за себе си реших, че не мога да присъствам този път. Стана ми гадно в интерес на истината, че е много далече от Варна. Не ме бъркат толкова разходите за бензин и т.н. ама ми прилича на "дупе път да види". Та впоследствие идеята беше да се съберем както правим всяка година и да поканим колеги, за които също ще е невъзможно да отидат във Велинград. Това е. А относно датите- и на мене не ми е удобно средата на май, щото съм в София. На всичкото отгоре цената за хотела в Шерба е друга след 1-ви май. Относно отцепването- правили сме неколкократни гостувания на алфистите в Бургас, Добрич, Русе. На концерта на Скорпиънс в Каварна също бяхме алфа група. На това ако му викате отцепване... За финал аз ги виждам така нещата: който може- Велинград, който не може- Шерба. Или според вас, колегите, които не могат да си позволят Велинград трябва да си стоят в къщи и да цъкат с език колко са нещастни и прецакани.
    Благодаря за обстоятелствената подкрепа!

  8. #38
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Убитият пак не влезе)))
    Всички сме наясно за какво става въпрос.
    И това е в духа на всичко което се върши в този форум. Стремеж за предизвикване на определени реакции. Защо нещо трябва да е нормално, когато може да се направи интрижка.
    Мен лично ме боли доста от подобни създавания на интриги между хора с уж еднаква страст.

    Иво. Последния италфест беше изтеглен нарочно преди панаира Може да си пропуснал този факт
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  9. #39
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Убитият пак не влезе)))
    Всички сме наясно за какво става въпрос.
    И това е в духа на всичко което се върши в този форум. Стремеж за предизвикване на определени реакции. Защо нещо трябва да е нормално, когато може да се направи интрижка.
    Мен лично ме боли доста от подобни създавания на интриги между хора с уж еднаква страст.

    Иво. Последния италфест беше изтеглен нарочно преди панаира Може да си пропуснал този факт
    Не съм го пропуснал. Предните имах предвид. ...

    Моля, не ми вменявайте неща, които не съм казал или направил. Датата 30.04-01.05 както ви е удобна на софиянци, по случайност и зла участ, ни е удобна и на нас. Няма пълно щастие, винаги ще има недоволни.

    Врачанската група има среща на 16.04 - ок. Никой от София не протестира. Ами групата от Варна се организира за 30.04 - просто не можем за по-рано ...

    И никой не съм спрял да идва във Велинград, каня който иска ...

  10. #40
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    Не съм го пропуснал. Предните имах предвид. ...

    Моля, не ми вменявайте неща, които не съм казал или направил. Датата 30.04-01.05 както ви е удобна на софиянци, по случайност и зла участ, ни е удобна и на нас. Няма пълно щастие, винаги ще има недоволни.

    Врачанската група има среща на 16.04 - ок. Никой от София не протестира. Ами групата от Варна се организира за 30.04 - просто не можем за по-рано ...

    И никой не съм спрял да идва във Велинград, каня който иска ...
    Иво, ти не разбра ли, че нашта групичка сме тотални отцепници. Така се отцепваме, че посрещаме слънцето дори и да не е 1 юли.Който ни е разбрал, разбрал. Всеки си има право на мнение. Спирам да пиша, че ще си изпрося някой бан.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  11. #41

    Default

    Баси сериала тука.
    Вкарвате се в излишни филми.
    Всички които са писали в тази тема ясно преди това са заявили, че Велинград не им е удачен вариант !
    Затова който няма да идва да си спести коментари с които
    да създава излишно напрежение.
    .::se la vita fosse eterna..! tu per chi vivresti ?::.

  12. #42
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Това, което се случва сега е абсолютно нормално даже се кефя че групата от Варна го направи - хора, нещата вече бягат извън празните приказки вече няма притегателна сила и се задейства ентропия, която е повече от логична... Наистина мястото Велинград не беше никак политически добре избрано от гледна точка положението в което се намира клуба - липсва ви политика хорааа усет вместо това какво четем тука - "Велинград - жребият е хвърлен" ами да хвърлен е и сега ще му берем последствията ...
    Tormentvm In Dvm Demens

  13. #43
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Бояне, прав си! Коментирали сме с теб лично за това.

    мнението ми ще го чуят членовете на следващото ОС, както чуха на това личната ми оценка за това което се случи миналата година.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  14. #44
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Бояне, прав си! Коментирали сме с теб лично за това.

    мнението ми ще го чуят членовете на следващото ОС, както чуха на това личната ми оценка за това което се случи миналата година.
    Знам, Цецо с теб, както е с приятелите винаги сме на едно мнение, за щастие вие сегашния УС (без Живко) сте пичове но ентропичното наследство е набрало изключително голяма инерция ... Надявам се да я преодолеете, стискам ви палци за в бъдеще!
    Last edited by nightroller; 31-03-2011 at 19:55.
    Tormentvm In Dvm Demens

  15. #45
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=6230

    Мисля с това темата прилючва,нормална сбирка както е по прогромо.Като гледам клуба не се съобразява с нашаа програма
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •