Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 166 to 167 of 167

Thread: Дайте съвет ....... какво да я правя тая 146ца ....

  1. #166
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by Б.Колев View Post
    Здравеите колеги отдавна не бях влизал тук и сега реших на бързо да се похваля с напредъка .... Алфето вече е с нова скоростна кутия нов съединител ... сменени Въздушни възглавници и предни колани (За което специални благодарности на acko8

    Но за жалост на 1ви се прибирах от провинцията и забелязах че годато спирачките ми загреят задна лява почва да подсвирква ( имам предвид че не свири постоянно а периодично ...... )
    ако обаче друпна няколко пъри ръчната се оправя за известно време .....

    Другото от което мога да се оплача е от маисторите които ми смениха скоростите .... един път ме набутаха с един феродов диск менте ...... (които замених ) .... втори път че "маисторите бяха забравили да контрират гаиките на главините ......
    Но това както и да е ако някои е срещал проблема с спирачките да даде съвет че в петък мисля да се правя на маистор
    Радвам се че всичко е наред вече,като има нещо звънкай,имам и с какво да се похваля а й може да ти е от полза
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  2. #167
    започва да се пристрастява Б.Колев's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    София,Модерно Предградие
    Posts
    87

    Default

    Колеги имате ли инфо дали дулжината на коланите на 145 и 146 е еднаква .... ?
    Зех едни от 145 и ако измисля несхто да ги разшия и да нанижа планката от моите ...дали няма да имам проблем с дължината ?
    Alfa Romeo 146 JTD "2001

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •