Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 142

Thread: Пролетен събор 2011 Юндола 30.04 - 1.05

  1. #31
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Току-що звъннах на управителката - не се позволява внасянето на никакви добитъци, дори котки. Имало изрична заповед на ректУМа на Лесотехническия университет.

    Съжалявам
    е що питаш?
    В този случай се отива с добитъка и нма къде да ходят.
    Докато беше жив Кучо от никъде не са го изгонили. е, имало е мрънкания в началото, но после всичко е било ОК. Че даже в един ресторант в созопол предложиха и да му сготвят специално)

    Много съжалявам , но няма да мога да дойда!!!Имам бебе на месец и няма как да дойда.Много ми се идваше,но ще е на следващия събор!
    Нашия на 18 дни вече беше посетител в ресторант)
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  2. #32

    Default

    Аз също преведох парите ,сега пускам и мейла.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  3. #33
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Сужалявам много за отколнението на темата, но много хора пишат преди да четат и това става вече досадно.
    Слагам тук една история за непомнещите и незнаещите.
    Пролетен събор на Алфа Ромео през годините:

    2006 - Русе
    2007 - Варна
    2008 - В. Търново
    2009 - Трявна
    2010 - Елена
    2011 - Юндола


    Моля повече да не се дискутира мястото на провеждане на събора. Заповядайте направо там, да се почерпим и поговорим.
    Поздрави!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Bulgaria_Detailed_Map.jpg  
    Last edited by bager; 15-04-2011 at 14:42.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  4. #34

    Default

    Абе аз лайшки да питам като пиша на тая кака мейл, тя трябва ли да ми отговори нещо, или се счета че сичко е ОК......щото същия ден нещо 2-3 мейла ми се оказаха неполучени, и да не стане някаква инфекция....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #35
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Абе аз лайшки да питам като пиша на тая кака мейл, тя трябва ли да ми отговори нещо, или се счета че сичко е ОК......щото същия ден нещо 2-3 мейла ми се оказаха неполучени, и да не стане някаква инфекция....

    Аз следя много внимателно нещата,има мейл и превод за нощувка от ферарист75. Обаче - не сте заявили нито барбекю, нито какво ще вечеряте, нито закуска?

    Наистина ли ще карате на фотосинтеза? Ами ако не е слънчево?
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  6. #36
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    43

    Default

    Колко колги има навити за момента сигорни ?

  7. #37
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    От Перник поне двама, третия ще го навием.
    Ако не ще го набием и возим в багажника!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #38
    Прост Инженер Panchev's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    52
    Posts
    221

    Default

    Айде една заявка и от мен!
    Само имам нужда от малко инфо за доуточняване на подробностите.
    Ами ние сме двама възрастни и 2 деца - на 2 и 4 год. На малката обикновено й носим кошарка, в която да спи, а малкият си го гушкаме. Така че 2 легла са ни достатъчни. Едното ако е по-широчко, по-добре. Ако не е - здраве да е! На телевизор не държим - чистият въздух ще ни стигне. Предполагам, че в тройната стая ще има повече място, за да се разположим без да има нужда да се прескачаме. Доколкото разбрах, разликата между двойни и тройни стаи е единствено в броя на леглата и наличието на телевизор. Откъм обзавеждане, чистота и пр. "лукс" са еднакви, нали? Ако е така, значи 2 легла в тройна стая за нас!
    А, да, имаше някакви коментари относно чаршафите - необходимо ли е наистина да си носим собствени? Не че е проблем, но да знаем!
    За барбекюто всичко е ясно - участваме с 2 вноски.
    За ресторанта май също няма неяснотии и доколкото разбрах няма да се налага да поръчваме нещо предварително. Което от една страна е добре. Но от друга, да се надяваме, че персоналът ще се справи достатъчно чевръсто със заявките на цял куп изгладнели алфисти с разнородни вкусови предпочитания. Или поне просто да се справи!
    Закуската не разбрах дали трябва да заявяваме (и плащаме) предварително, но домашна баница с кисело мляко така или иначе няма да пропуснем! Децата също много обичат такова меню, така че и за тях бих поръчал една порцийка, с която двамата със сигурност ще се справят. Или бройката ще уточняваме на място?
    Благодаря предварително за отделеното внимание и моля за извинение, ако някой от въпросите е бил засегнат по-горе, пък съм го пропуснал!

  9. #39
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Ами ние сме двама възрастни и 2 деца - на 2 и 4 год. На малката обикновено й носим кошарка,
    Правилно, и ние си носим кошарка. Ще платите за двама възрастни в тройна стая и готово.

    Доколкото разбрах, разликата между двойни и тройни стаи е единствено в броя на леглата и наличието на телевизор. Откъм обзавеждане, чистота и пр. "лукс" са еднакви, нали? Ако е така, значи 2 легла в тройна стая за нас!
    Правилно, стаите са почти еднакви, пък и за кво ти е тоя телевизор

    А, да, имаше някакви коментари относно чаршафите - необходимо ли е наистина да си носим собствени? Не че е проблем, но да знаем!
    Няколкото стаи, които огледах, си изглеждаха много чисти и спретнати. Не съм се вглеждал в чаршафите, но съм убеден, че ще са изпрани. Може би няма да са изгладени или колосани, това не мога да гарантирам. Не е върха на лукса, но е чисто и добре поддържано.

    За барбекюто всичко е ясно - участваме с 2 вноски.
    За ресторанта май също няма неяснотии и доколкото разбрах няма да се налага да поръчваме нещо предварително. Което от една страна е добре. Но от друга, да се надяваме, че персоналът ще се справи достатъчно чевръсто със заявките на цял куп изгладнели алфисти с разнородни вкусови предпочитания. Или поне просто да се справи!
    Ами предлолагам, че ще се справят. Ресторанта е голям и там редовно се правят мощни пиянки... например на цялото местно МВР

    Идеята за предварителните заявки на вечерята беше готвачът или домакинът или който там отговаря за пълния хладилник да може да се подготви - и да не изпадне в потрес, ако изведнъж 50 човека едновременно поискат свинска вратна пържола на скара Примерно де...


    Закуската не разбрах дали трябва да заявяваме (и плащаме) предварително, но домашна баница с кисело мляко така или иначе няма да пропуснем! Децата също много обичат такова меню, така че и за тях бих поръчал една порцийка, с която двамата със сигурност ще се справят. Или бройката ще уточняваме на място?
    Помолиха ни да заявим и бройката (приблизително естествено) на тези, които ще закусват с баница, за да могат да се подготвят - по същите причини като по-горе.

    Благодаря предварително за отделеното внимание и моля за извинение, ако някой от въпросите е бил засегнат по-горе, пък съм го пропуснал!
    Моля, няма проблеми, предлолагам, че тези отговори ще бъдат полезни и на други.
    Last edited by pinko; 18-04-2011 at 22:00.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  10. #40
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    С удоволствие бих присъствал, но съм на работа в неделя сутринта (при това доста рано). Въпросът ми е може ли да дойда през деня на 30.04 (събота) на барбекют, ще се опитам да остана и за вечерта в ресторанта. Ако е възможно, кога да платя за двама?
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  11. #41
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Smile

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Абе чак да предплащаш 10 лева само за барбекюто няма нужда - особено при тия високи такси в банките. Ще платиш на място.

    Обаче трябва да заявиш с един мейл, че ще идваш, защото трябва да знаем бройката на хората за барбекюто.
    Ткаа пращам мейла за 2 тройни стаи за по двама без TV със закуска и 4 бр. скара ... така , че като се прибера ако смятам правилно трябва да внеса 106 лв.

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  12. #42
    Алфист - Турист serafim's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    София
    Posts
    329

    Default

    И аз се включвам - двама плюс дете на 7 год, не познавам никого, но ще се запознаем. Днес е 19-ти, дано не съм закъснял с превода. И аз не съм плащал закуски, ама ще реагираме на място.

    Alfa Romeo 146 1.4 T.Spark Lusso (AR 33503) ZAR93000002178535
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm-2 Distintive (940 A4000) ZAR94000007041346

  13. #43
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    От вчера и аз съм с направен превод за двама души плюс бебока.
    п.п.
    Ако не бях с малкия, щях да се заредя там още от петък вечер.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  14. #44

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    От вчера и аз съм с направен превод за двама души плюс бебока.
    п.п.
    Ако не бях с малкия, щях да се заредя там още от петък вечер.
    Аз съм от сряда там само че в велинград в спа хотелче и събота се качвам на юндола при вас.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  15. #45
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Може да ме броикате вече и мен
    Току що и аз наредих превода за нощувка + барбекю. Пратих и едно мейлче до Мариана с подробности.

    Пътя изглежда сравнително добре - значи съм с ГТВ-то
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •