Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 163

Thread: Екзотика, екстравагантност или лудост е Alfa Romeo

  1. #91

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Ти за пореден път се изхвърли като ч...я на мокър пясък.
    Викаш, Вектра или Мондео от 99-та е по-скъпо от 156-ца същата година?
    ами ако сравняваш 156 с опел вектра или форд мондео може и да си прав , хахахахах

  2. #92
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    ами ако сравняваш 156 с опел вектра или форд мондео може и да си прав , хахахахах
    И с Тойота Авенсис да сравниш цените на 156 са същите. Даже в Германия има много по скъпи 156-ци от авенсиси тъй като кои тунингова авенсис Пък и при авенсиса всичко свършва на 150кс

  3. #93
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    ами ако сравняваш 156 с опел вектра или форд мондео може и да си прав , хахахахах
    Аз не, ти твърдиш, че човек може да си купи Алфа само защото е евтина.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  4. #94

    Default

    където и в Европа да провериш , при еднакво състояние , километри, двигатели , трансмисия и екстри Алфата ще е по-евтината кола от почти всички немски и японски коли .

  5. #95

    Default

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    И с Тойота Авенсис да сравниш цените на 156 са същите. Даже в Германия има много по скъпи 156-ци от авенсиси тъй като кои тунингова авенсис Пък и при авенсиса всичко свършва на 150кс
    Тойота, по-скоро с моделите на Фиат я сравнявай
    За по-горен сегмент Японците са си направили Лексус
    Там сравнениято е крайно безмислено ,щото Лексъс са много много над Алфа

  6. #96
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Сфинкс, ти си някакъв неспасяем случай. Досега орева орталъка, че Тойота е супер-дупер по-добра кола от Алфата, сега трябвало с Фиат да я сравняват. Не знам що ти се връзвам, явно си нямам работа.
    Предлагам никой да не отговаря на постовете на този потребителя СФИНКС, все едно не съществуват. Човекът явно е жаден за внимание и търси за какво да се дрънка.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  7. #97

    Default

    виж ,аз не съм виновен че Алфите са на дъното по надеждност и качество ,и затова цената на автомобилите втора употреба също е на дъното

    това е факт , не коментар

  8. #98
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Ми така е - не са водещи с надежност алфите и не държат цени на пазара. Друг е въпроса, че сфинкс използва фактите да се дразни, защото явно се нуждае от внимание в иначе скучното му ежедневие със сиви Тойоти
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  9. #99
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    Тойота, по-скоро с моделите на Фиат я сравнявай
    За по-горен сегмент Японците са си направили Лексус
    Там сравнениято е крайно безмислено ,щото Лексъс са много много над Алфа
    Е ся каза най-големия виц и ще ти се посмеем дружно.
    Постоянно си противоречиш. Мойто заключение от твойте думи е следното - присмиваш се на форд и опел, но фиат е в техният сегмент а според теб и тойота, значи може да се каже че тойота е евтина непрестижна кола. Алфата на която също се присмиваш се оказва далеч по добра от Тойота щом е в по горен клас.
    А за лексус незнам, но те талянците си имат Ферари и Мазерати и лексуса малко издиша........
    Аз подочух че Тойота били на загуба а ФИАТ на печалба, баси мазохистите дет купват щайги.

  10. #100

    Default

    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Е ся каза най-големия виц и ще ти се посмеем дружно.
    Постоянно си противоречиш. Мойто заключение от твойте думи е следното - присмиваш се на форд и опел, но фиат е в техният сегмент а според теб и тойота, значи може да се каже че тойота е евтина непрестижна кола. Алфата на която също се присмиваш се оказва далеч по добра от Тойота щом е в по горен клас.
    А за лексус незнам, но те талянците си имат Ферари и Мазерати и лексуса малко издиша........
    Аз подочух че Тойота били на загуба а ФИАТ на печалба, баси мазохистите дет купват щайги.
    Е ТИ ОТКРИ ТОПЛАТА ВОДА
    Нова Тойота е по-евтина кола от Алфа Ромео , тва винаги е било така.Ти сега ли го откри ?????
    Както и Алфа Ромео е по-евтина от Мерцедес или БМВ .

    Най-голямата смешка е че една нова Тойота ,е по-евтина от нова Алфа , но след 5-10 години е точно обратното . Излиза че Алфа продават нови лъскави коли за много пари които са пълен ташак като качество .Да се посмеем дружно викаш ......

    а за Лексъсите малко проучи въпроса с гамата им и после слагай там Мазерати
    Лексъс е пряк и директен конкурент на БМВ , МЕРЦЕДЕС , АУДИ
    хич не им и дреме за Мазерати ...
    Last edited by SFINKS; 26-05-2009 at 17:08.

  11. #101

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    виж ,аз не съм виновен че Алфите са на дъното по надеждност и качество ,и затова цената на автомобилите втора употреба също е на дъното

    това е факт , не коментар
    колега чувал ли си за японския москвич-тойота.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  12. #102

    Default

    мда , даже си купих два

  13. #103
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Wink

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post

    Най-голямата смешка е че една нова Тойота ,е по-евтина от нова Алфа , но след 5-10 години е точно обратното . Излиза че Алфа продават нови лъскави коли за много пари които са пълен ташак като качество .Да се посмеем дружно викаш ......
    Пазара втора употреба го тълкуваш много еднозначно. Замисли се защо 10г Омега струва колкото 10г Корса, въпреки че като нова е струвала двойно?!?!

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  14. #104

    Default

    знам даже без да се замислям , ти също би трябвало да знаеш след като караш и подържаш 166

  15. #105
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    знам даже без да се замислям , ти също би трябвало да знаеш след като караш и подържаш 166
    Именно затова една тоиотка се разминава с алфата в цената на старо. Не всеки може да си позволи лукса да поддържа алфа..... Но и ти добре знаеш манията, усещането тръпката да имаш алфа.... А сега какво- караш необезценяваща се кола... ... Аз мисля че в бъдеще ще караш - фолцваген, форд , бмв или опел и ще плюеш по тоиота... ..
    Last edited by qpwo; 26-05-2009 at 22:15.
    166 TS 2.0 1999 ГИ

Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •