Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 136 to 150 of 163

Thread: Екзотика, екстравагантност или лудост е Alfa Romeo

  1. #136

    Default

    като ше си говорим за болестни състояния на душата
    е дали аз съм този, дето изпада в амок ,някой като напише че видиш ли имало и други коли освен Алфа
    извинявай ама тва да си биеш челото в земята и да повтаряш Алфа е номер едно, Алфа са най великите ,Алфа , Алфа - тва си е болест пич , и доста в тоя форм са болни ама наистина
    Last edited by SFINKS; 29-05-2009 at 17:33.

  2. #137
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    @Сфинкс

    Само се чудя едно, от кога вкуса е болест?
    Ми то и Пайнер продават най-добре у нас - да не искаш да ми кажеш, че продават най-стойностната музика.

    Опитвайки се да ни убеждаваш, колко велики са Тойота/БМВ/Ауди и т.н. все едно на метъл сбирка обясняваш, че са болни понеже не си падат по Ивана и Преслава.

    Тъпо, по-тъпо, най-тъпо, твоите мнения...
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  3. #138
    Kostadin`
    Guest

    Default Алфа е №1 Алфа е №1 Алфа е №1

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    като ше си говорим за болестни състояния на душата
    е дали аз съм този, дето изпада в амок ,някой като напише че видиш ли имало и други коли освен Алфа
    извинявай ама тва да си биеш челото в земята и да повтаряш Алфа е номер едно, Алфа са най великите ,Алфа , Алфа - тва си е болест пич , и доста в тоя форм са болни ама наистина
    Еми пич извинявай обаче никой тук не твърди,че Алфа са най-великите.Амин.Поне един човек разбра какво ми е на душата.Без Алфа не мога да дишам.Лягам и ставам с нея.Алфа е №1 Алфа е №1 Алфа е №1 ........ Алфа е №1 Алфа е №1 Алфа е №1 ...... Алфа е №1 Алфа е №1 Алфа е №1.......Алфа е №1 Алфа е №1 Алфа е №1.

  4. #139
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Плевен
    Age
    37
    Posts
    119

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    като ше си говорим за болестни състояния на душата
    е дали аз съм този, дето изпада в амок ,някой като напише че видиш ли имало и други коли освен Алфа
    извинявай ама тва да си биеш челото в земята и да повтаряш Алфа е номер едно, Алфа са най великите ,Алфа , Алфа - тва си е болест пич , и доста в тоя форм са болни ама наистина
    Не виждам нищо ненормално за някой фен на нещо, нещото да е най-хубаво и ценно В случая сме във форума на Алфа Ромео, кадето се предполага, че повечето потребители са фенове на марката и следователно за тях тя е най-добрата, най-великата и т.н. Хората споделят собственото си субективно мнение, а не мнение на автомобилни специалисти, анализатори на здравината на колите, обезценяването им и т.н.

    А отностно по-горният пост за цената на алфата - ти казваш, че най-скъпите били по 11к, а аз ти демонстрирам, че има и по-скъпи. Явно трябва да ти се обеснява по-подробно, че иначе си тълкуваш нещата както си искаш
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '06

  5. #140

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    специално за България стара Алфа не е никаква лудост , екстравагантност или нещо такова . Просто от италинските коли ,включително и Алфа по-евтино няма
    За нова ,виж трябва да си доста болен .
    само да напомня на всички , че това по-горе беше първият ми смятам съвсем умерен и нормален пост по темата .
    Така ли е ?
    После куцо , къораво и съкато почнаха да се пънат и сравняват Алфа с другите марки и стана шит .
    Харесвайте си Алфа , Ок , нямам нищо против , въпрос на вкус е.
    Ама като се стигне до цифри се вижда много ясно че Алфа не са номер 1
    Не съм го измислил аз , просто си е така
    Last edited by SFINKS; 29-05-2009 at 17:56.

  6. #141

    Default

    Смятам, че няма смисъл да си търкаме повече клавиатурите - безмислено е да се спори със Свикса. Има къде по-добри занимания, отколкото диалог с него.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  7. #142
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Смятам, че няма смисъл да си търкаме повече клавиатурите - безмислено е да се спори със Свикса. Има къде по-добри занимания, отколкото диалог с него.
    няма разбира се Сфинкса всъщност е модератор на този форум и доста добре си върши работата
    Tormentvm In Dvm Demens

  8. #143
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    @Сфинкс

    Последно и повече нямам намерение да си протърквам буквите по клавиатурата заради теб.
    Да кажеш на някого, че е болен защото си купува нова кола от определена марка чупи всякакви тъпомери!
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  9. #144
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Няма закачате Свинкса той е мои човек. Има лек проблем че е решил да си купи нова бюджетна колица на изплащане и сега 2 год по късно тя е на половин цена, и сега го е яд че тогава не си е взел 2 годишна 159-ка, която е два пъти по автомобил от королата и сега щеше да е много по малко назад а щеше си джитка с кеф и наслада Алфата, която като мине от някъде и всички заглеждат и разпитват каква е с какъв мотор и т.н.
    Направи ли теста или Алфата се счупи
    Най ме кефи кат тръгна за Боровец и разни талиги се опитват да карат с мене а то всичко било ясно.......Поздрав
    http://www.youtube.com/watch?v=zON4bWsl2Ek

    Кажи кога ше пиеме по бира че ми е интересно защо си такъв негативист спрмо Алфите

  10. #145
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Гати, Королата и яриса са наи-скапаните коли, да неговорим модели на тоиота... Да беше зел някъв авенсис че да имаш очи да се кефиш на нашите алфи ...пък то корола и ярис... ари моля ти се - смееех....
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  11. #146

    Default

    наистина то не стига че безлична и безхаректерна тойота дето има по път и надпът служебни каручки но това майната му това е харесал колегата това кара...!?но какво толкова е намразил алфа че прави какви ли не глупави сравнения по цени и т.н.
    съотношение алфа-цена няма има алфа и кеф другото майната му може и 500лв да струва алфата ама човека си го кефи и си я кара тва е.

    наздраве
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  12. #147
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    ...е дали аз съм този, дето изпада в амок ,някой като напише че видиш ли имало и други коли освен Алфа
    извинявай ама тва да си биеш челото в земята и да повтаряш Алфа е номер едно, Алфа са най великите ,Алфа , Алфа - тва си е болест пич , и доста в тоя форм са болни ама наистина
    Ами не е така, колега!
    Поне за мен, а и предполагам за още много хора от форума!

    Аз имам и друга кола, освен Алфа-та.
    С повече екстри е, по-голяма е, вози по-добре, и като цяло ми харесва, не го отричам!
    А има и много по-дорби коли!

    Ама Алфа-та, колкото и твърдо да вози, колкото и по-тясна да е и каквото и друго да се сетиш като недостатък, си ме кефи повече!
    Като седна в нея и се чувствам добре!

    И други коли съм карал, но съм избрал за себе си какво искам и какво ми харесва!

    И като имам и друга кола не съм седнал тук да обяснявам на всички какви са и предимствата, дали е по-хубава от Алфа-та и с какво? На никой не съм казал, че Алфа Ромео е лоша кола! И не съм седнал да обяснявам във форума на Мерцедес, че видиш ли, Алфа много ми харесва, а Мерцедес имат недостатъци!


    П.С. Сега като се замисля, не съм карал Тойота, и може и това да е причината да си харесвам колата, за да не я сменя с Тойота.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  13. #148
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Аз съм карал нова Тойота, ама нищо не си спомням от нея . . .

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  14. #149

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Аз съм карал нова Тойота, ама нищо не си спомням от нея . . .
    е и аз имам възможност да карам нова мазда но и аз не помня така да го кажа а и нямам особено желание да я карам-скука.
    п.п. е как да помниш като няма тръпка
    нали за тва алфата е с характер
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  15. #150
    Moderator INTEGRALE's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    831

    Default

    Quote Originally Posted by SFINKS View Post
    Харесвайте си Алфа , Ок , нямам нищо против , въпрос на вкус е.
    Дали го осъзнаваш, като го пишеш. Защото от писанията ти досега не го показваш.
    Уважавай мнението на хората!
    Колегите за пореден път добре са се опитали да ти обяснят и се надявам най-накрая да си разбрал идеята.
    Нищо лично колега /не знам дали е подходящо като обръщение точно към теб/ , просто бъди по-толерантен
    FORD FOCUS ST 2.0 EcoBoost 250 hp, 13'
    LANCIA DELTA III 1.9 Twin Turbo Multijet 190 hp. 844A1000 EXECUTIVE 10`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 140+ hp. 839A6000 EXECUTIVE 02`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 150+ hp. 841C.000 EXECUTIVE 03`ex.
    ALFA ROMEO 156 1.6 TS 16V AR67601, ГИ 97`ex.
    LANCIA DEDRA 1.6 835A1000 90`ex.

Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •