Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 163 of 163

Thread: Екзотика, екстравагантност или лудост е Alfa Romeo

  1. #151
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by INTEGRALE View Post
    Дали го осъзнаваш, като го пишеш. Защото от писанията ти досега не го показваш.
    Уважавай мнението на хората!
    Колегите за пореден път добре са се опитали да ти обяснят и се надявам най-накрая да си разбрал идеята.
    Нищо лично колега /не знам дали е подходящо като обръщение точно към теб/ , просто бъди по-толерантен
    като ли , че и ас мислия така
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  2. #152
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Защо веднага всички се палят като някой си изразява мнението,много ми е интересно?И защо винаги влизате в спорове и се подигравате на колегите от БМВ форума?И те като нас четат и другите форуми.Бъдете по-толерантни малко.А колегата Сфинкс не знам дали е карал японска Тойота.Тойота с БОШ части по нея не е Тойота!Имам един приятел с японска Селика 2,0 16в ,нема връзка
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  3. #153
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Аз пък докарах, новото кемри от САЩ за дядото. И мнението ми е , че колата е ПЪЛЕН ПРЪТ меко казано.
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  4. #154
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    баси кво ви става. гледайте реално на нещата. бмв 320 дизел 99-та е 12000 лева, голф 4 1.4 99-та му са 700 лева ролки и ремъци. мойта алфа е 6000 лева + 3000 лева неща по нея не щото беше развалена ми щото исках да си и смена сичко което си бях наумил. алфата е по евтина и по готина и няма база за сравнения. зад блока където си спирам алфата на тротоара спира една жена бмвто 325 xi дето незнам ква година е ама е е46. и бмвто изглежда по ново сякаш от мойта и секи гледа него повече от колкото алфата ама извинявай тва бмв вътре интериора не е по различен от на бмв 89-та баси и которника.

  5. #155

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    баси кво ви става. гледайте реално на нещата. бмв 320 дизел 99-та е 12000 лева, голф 4 1.4 99-та му са 700 лева ролки и ремъци. мойта алфа е 6000 лева + 3000 лева неща по нея не щото беше развалена ми щото исках да си и смена сичко което си бях наумил. алфата е по евтина и по готина и няма база за сравнения. зад блока където си спирам алфата на тротоара спира една жена бмвто 325 xi дето незнам ква година е ама е е46. и бмвто изглежда по ново сякаш от мойта и секи гледа него повече от колкото алфата ама извинявай тва бмв вътре интериора не е по различен от на бмв 89-та баси и которника.
    Не изглежда по ново, просто тея бмвта не си свикнал да ги гледаш по пътищата както стана с е36

    B&B Racing | bb-racingteam.com
    Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!

  6. #156
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    баси кво ви става. гледайте реално на нещата. бмв 320 дизел 99-та е 12000 лева, голф 4 1.4 99-та му са 700 лева ролки и ремъци. мойта алфа е 6000 лева + 3000 лева неща по нея не щото беше развалена ми щото исках да си и смена сичко което си бях наумил. алфата е по евтина и по готина и няма база за сравнения.
    Не съм много съгласен за потдръжката и цената на 4астите.Няма да казвам колко съм налял до тук за какво ли не по мотора и купето,цената е като на нова кола.ама нямаше да е алфа,ами да4иия или шкода(ако правилно ги произнасям,не съм ги 4увал),ама и нямаше да си правя кефа като се кача в нея.Колкото до тея дето само плюнчат алфите-всеки си има право на мнение,и нашите коли си имат недостатъци,но все пак и те са правени от хора.А за зависта няма да говорим,на 2-та седмица след боята ве4е ми я бяха минали с ключ.Просто наистина държавата ни е за голт3 и орел астра-балканска му работа
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  7. #157

    Default

    аз се влюбих в алфата само като я покарах 2 км,а беше с разбита предница,кво да говоря повече.сега нямам думи.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  8. #158
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    чакаме сфинксъ да продаде тойотите и да се регне в тойота форума да им обясни кви идиоти са че са си купили такива коптори........ ако преди това не се гътне от скука докато ги кара
    точка

  9. #159
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    Quote Originally Posted by Ivo Skoklev View Post
    Не съм много съгласен за потдръжката и цената на 4астите.Няма да казвам колко съм налял до тук за какво ли не по мотора и купето,цената е като на нова кола.ама нямаше да е алфа,ами да4иия или шкода(ако правилно ги произнасям,не съм ги 4увал),ама и нямаше да си правя кефа като се кача в нея.Колкото до тея дето само плюнчат алфите-всеки си има право на мнение,и нашите коли си имат недостатъци,но все пак и те са правени от хора.А за зависта няма да говорим,на 2-та седмица след боята ве4е ми я бяха минали с ключ.Просто наистина държавата ни е за голт3 и орел астра-балканска му работа
    еми що зимаш кола с развален двигател. и не си карайте колите като душмани щото ще се развали квато и кола да е. и мойта като е зех беше за смяна на носачи и возише екстра. щот един колега смени тампони на опел вектра и още кво смени и вика преди да ги смени колата возила кат каруца и се накланяла много. и аз смених тампон на амортисиора ама не е имало такова каруцарско возене. ако си е запазена алфата не гълта пари. имам приятели дет са живи доказателства. едно момиче с такава алфа 156 1.9 като мойта е сменила само един термостат за една година. друг приятел има таква от 2003-та до ден днешен си е кара и ще е смени само и единствено за чисто нова 159-ка. така че вижте първо подръжката на голф 4 и после си помислете хубава ли е или не алфата

  10. #160

    Talking

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    еми що зимаш кола с развален двигател. и не си карайте колите като душмани щото ще се развали квато и кола да е. и мойта като е зех беше за смяна на носачи и возише екстра. щот един колега смени тампони на опел вектра и още кво смени и вика преди да ги смени колата возила кат каруца и се накланяла много. и аз смених тампон на амортисиора ама не е имало такова каруцарско возене. ако си е запазена алфата не гълта пари. имам приятели дет са живи доказателства. едно момиче с такава алфа 156 1.9 като мойта е сменила само един термостат за една година. друг приятел има таква от 2003-та до ден днешен си е кара и ще е смени само и единствено за чисто нова 159-ка. така че вижте първо подръжката на голф 4 и после си помислете хубава ли е или не алфата
    мдаммм прав си...ако си я пазиш нямаш никакви проблими...и аз се влюбих от първия път в тази кола...
    156 2.4JTD 136+ PS

  11. #161
    кара алфа на въже Ivo Skoklev's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by k1lcone View Post
    еми що зимаш кола с развален двигател. и не си карайте колите като душмани щото ще се развали квато и кола да е. и мойта като е зех беше за смяна на носачи и возише екстра. щот един колега смени тампони на опел вектра и още кво смени и вика преди да ги смени колата возила кат каруца и се накланяла много. и аз смених тампон на амортисиора ама не е имало такова каруцарско возене. ако си е запазена алфата не гълта пари. имам приятели дет са живи доказателства. едно момиче с такава алфа 156 1.9 като мойта е сменила само един термостат за една година. друг приятел има таква от 2003-та до ден днешен си е кара и ще е смени само и единствено за чисто нова 159-ка. така че вижте първо подръжката на голф 4 и после си помислете хубава ли е или не алфата
    Двигателят не беше развален,мой човек
    Просто сме едни трошлювци цялата махала...
    PS:А и колите са за да се карат,не да се гледат
    GTV с ново сърце и валчета .....много/100км.

  12. #162
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    мдаммм прав си...ако си я пазиш нямаш никакви проблими...и аз се влюбих от първия път в тази кола...
    Аз моята Алфа не я паза всеки път Имало е моменти, където съм се държал така с нея, както само с чуждо момиче бих драмяскал и да "чукна" на дърво не е предала.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  13. #163
    Banned
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Асеновград
    Age
    40
    Posts
    512

    Default

    и аз съм доста лош с нея понякога ама тя ми прощава. не сериозно карайте си ги нежно и няма да са развалят

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •