Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Как се сваля централната конзола?

  1. #16

    Default

    Спрей за автобронии. Продава се в бриколаж и практикер. Има няколко цвята. Сбваляш конзолата, почистваш, шкуриш, заглаждаш, пръскаш и пак слагаш. разкошно става - като нова!

  2. #17

    Default

    С шагрен (също се продава на спрей, по принцип е предназначен за антикорозионно покритие и слоя който се образува с него е еластичен) също става доста добре но седи доста по-грапаво отколкото спрея за брони. Даже отгоре можеш да удариш една ръка боя каквато те влече (примерно черен мат) и спи градО...

  3. #18
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Или облепяш с фолио имитиращо карбон
    Виж тук, ти разбира се може да вземеш и по скъпо фолио
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...31375&page=348
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #19
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Parhelios View Post
    Да оспамя и аз темата. Моята конзола също е надрана, а като допълнителен бонус някакъв ароматизатор (предполагам) се е разтекъл върху нея. Сега има две симпатични нагърчени лентички и драскотини.
    Та мисълта ми е - след като махна покритието с какво мога да я покрия отново? До момента се сещам само за спрей или карбоново фолио. Не знам как ще се получи с фолиото - имам известни опасения, че ще вляза директно в темата "селски тунинг". Някакви други идеи?
    Минаваш, хубаво със коресилин шлайфаш със шкурка до изравняване, пак коресилин за да се обезмасли и нанасяш примерно на марката Вери Уелл акрилен спрей!
    Става прекрасно не се трие и надира аз ги пръсках 3-4 ръце!

  5. #20
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by Parhelios View Post
    Да оспамя и аз темата. Моята конзола също е надрана, а като допълнителен бонус някакъв ароматизатор (предполагам) се е разтекъл върху нея. Сега има две симпатични нагърчени лентички и драскотини.
    Та мисълта ми е - след като махна покритието с какво мога да я покрия отново? До момента се сещам само за спрей или карбоново фолио. Не знам как ще се получи с фолиото - имам известни опасения, че ще вляза директно в темата "селски тунинг". Някакви други идеи?
    Тези нагърчени лентички и драскотини предполагам, че са само върху дъвковидното покритие. Аз успешно успях да го сваля (с ацетон по спомен), като пластмасата остана непокътната. Та реших да си го оставя така.
    Онзи ден обаче свалих пак барчето м/у седалките и видях, че съм пропуснал едно място. Като се пробвах да го доизтъркам с лакочистител засрах пластмасата. Явно не съм го търкал с ацетон, а с нещо друго (вероятно кореселин).
    Та след като го свалиш ти препоръчвам или да го оставиш "натюр", или да го пръснеш със спрей черен мат за пластмаса. Гледах снимки на едно такова изпълнение и стоеше много симпатично - като оригиналния замисъл.
    Last edited by b_angelov; 21-04-2011 at 18:50.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  6. #21
    Младши алфист Parhelios's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Търговище
    Posts
    10

    Default

    Да, върху дъвковидното нещо бяха лентичките. Минах го първо с кореселин, ама натюр нещо не ми хареса как стои. В момента пластмасите са изшкурени, почистени и напръскани със спрей 4 ръце. Цвета си го оставих сребрист. Утре ще се види резултата на светло какъв е - но засега ми изглежда доста добре
    Благодаря на всички за съветите
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V '99

  7. #22

    Default

    Ето я моята гордост... Няма да коментирам, освен, че стана от 168-я път (буквално) и освен, че излезе доста пари ми стопи нервите, но собствениците на такива коли ще ме разберат (надявам се)...
    http://clubalfaromeo.com/forum/showp...&postcount=803
    Last edited by badmadafaka; 25-04-2011 at 22:04.

  8. #23
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Ето я моята гордост... Няма да коментирам, освен, че стана от 168-я път (буквално) и освен, че излезе доста пари ми стопи нервите, но собствениците на такива коли ще ме разберат (надявам се)...
    хубаво си я боядисал,
    само да попитам с каква цел си добавил уреди?

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    ...само да попитам с каква цел си добавил уреди?
    Невероятно трудно ми е да отговоря на въпроса така формулиран... Мога да ти кажа само, че (за мен) налягането и температурата на маслото са най-важните уреди за всеки туйнспарк

  10. #25
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Невероятно трудно ми е да отговоря на въпроса така формулиран... Мога да ти кажа само, че (за мен) налягането и температурата на маслото са най-важните уреди за всеки туйнспарк
    Е съвсем си ми отговорил макар и на така формулиран въпрос

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •