Quote Originally Posted by bager View Post
"Аз я гледах преди седмица- две, когато беше на 16500.
Има някакво тракане на празен ход, което не разбрах от какво е, маркуча след турбината е силно омаслен, километрите са по-малко от обявените в autoacout( ама може и грешка да е), предното стъкло е за смяна, че има 3-4 доста дълбоки вдлъбнатини от камъчета. Предна лява джанта е доста наранена, ако е от дупка ще трябва да се има предвид за преглед на окачването( не че така или иначе не трябва да се прегледа).Джантите са 16-ки. Задната броня отдясно е ожулена и има няколко леки драскотини по вратите.
Това се сещам сега, но иначе колата прави добро впечатление и салона не е много захабен. Задължително сервиз, обаче.
Много бързо свалиха цената..."

Това ми мнение е от тук...
Май наистина и има нещо, за да свалята цената толкова много, било то технически, или документално...
Трябва задължително преглед за тази кола,тракането може да е от няколко неща,но си трябва диагностика,може да е от клапите на всмукателниуя колектор,ако има такива и т.н.Иначе не изглежда злеЗа тази цена,мисля че тези неща които каза Ники може да се превъзмогнат,освен ако проблема с тракането не е нещо сериозно.