Results 1 to 7 of 7

Thread: Преден накрайник на рейка ...

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default Преден накрайник на рейка ...

    Значи става дума за това, че търся

    "Преден външен десен накрайник на рейка" за алфа 146 боксер 8v 1.6.

    Проблема е там че в София не мога да го открия никъде. Ще ходя утре вечер в Пловдив и се чудех някой от там дали има идея къде може да го има там, и евентуално да провери ... звънях в Евро 07 в Пловдив - казаха "изчерпан е навсякъде" Други идеи имате ли къде да питам? Или ако има някой от Пловдив, който да бъде така добър да пита, ще го черпя бира

    Много ми е важно, мерси предварително!
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    228

    Default Аз днес бях

    Аз днес бях по Пловдив и ходих в един магазин на Алфа Ромео. Ама как да ти го обясня къде е . Като минеш моста над Марица (този точно преди панаира) продължаваш направо и когато стигнеш кръговото завиваш по кръговото на ляво. То е един булевард с оградка по средата. На първия или втория светофар от дясната страна ти се пада евро 07 . Ти обаче продължаваш направо и на около 200м от лявата страна има един хотел един подлез и спирка на градския транспорт там е и магазина на алфа ромео.

    Обяснявам като жена ама съм бил 2 пъти в Пловдив и незнам ни една улица как се казва. Дано го намериш.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD
    Fiat Coupe 2.0 16V

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    PLOVDIV
    Posts
    309

    Default

    обади се на 032/653938 или 0888594170 имаха го това дето го търсиш, маи беше 36лв.абе имат всичко за боксер.и е оригинално италянско. намира се на крастовището на мария луиза и източен.води се мария луиза -65.пише ивеко, фиат, алфа, ланча, в една 4 етажна стара кооперация , отдолу. има и др хубави магазини:косер:евросервиз, поразходи се . аиде обади се ако не го намериш 0889266166. магазина дето го обяснява колегата е много зле,всичко освен частите за голф2 е менте(поне за този се сетих от обяснението)
    НАЙ-БЪРЗИЯТ ПЪТ ДО ВКЪЩИ ->146-BOXER 1.6

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default

    Мерси много, ще звънна утре и ще питам. А ако не намеря ще отида да питам и в другия магазин ... много ми трябва този чарк
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    PLOVDIV
    Posts
    309

    Default

    нема да се плашиш, като идеш на този дето ти казвам,(даже може а си я смениш тука и да си направиш стенд на единствения на балканския полуостров лазатен -оптигно компутерен стенд, по модела и годината на колата вадат данните на колат. питаи за сервиза на жоро в тоя магазин на ул. мара гидик е и ги сравняват с твоите, настроиват я и ти дават разпечатка на сходимостите. абе техниката е уникална 64 хил еуро я купи жоро )после завиваш на кръстовището на дясно( към дискотека папараци) спираш преди нея има още 2 магазина бели на цвят. ако останеш по до касно званни ми да си видим италианките
    НАЙ-БЪРЗИЯТ ПЪТ ДО ВКЪЩИ ->146-BOXER 1.6

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Пловдив, Бургас
    Age
    45
    Posts
    431

    Default

    Quote Originally Posted by vamfan
    даже може а си я смениш тука и да си направиш стенд на единствения на балканския полуостров лазатен -оптигно компутерен стенд, по модела и годината на колата вадат данните на колат. питаи за сервиза на жоро в тоя магазин на ул. мара гидик е и ги сравняват с твоите, настроиват я и ти дават разпечатка на сходимостите
    Що ми се струва че не е единствения ... поне във FULDA-та (София, на Г.М.Димитров накрая) ми направиха същото ...


    Няма да съм в Пловдив през деня, а ще отида вечерта след 8 там. Затова смятам да звънна, ако я имат частта, да поръчам на приятел да я вземе и след това ще си я взема от него. Иначе ще я сменят в клубния сервиз, в София
    Алфа Ромео 146 '96 1.6i 8v Boxer, Mercedes Benz C 200 '01


  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    PLOVDIV
    Posts
    309

    Default

    кво стана, взе ли ?
    НАЙ-БЪРЗИЯТ ПЪТ ДО ВКЪЩИ ->146-BOXER 1.6

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •