Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24

Thread: Need for Speed : The Run - есен 2011

  1. #1
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default Need for Speed : The Run - есен 2011

    Вече ставам банален, но на 18 ноември ЕА ще ни зарадват с нов епизод от "сапунката". Този път поне има заложен някакъв сценарий. Need For Speed: The Run ще ни позволи да участваме в незаконни състезания из цялата страна, като единственият начин да си върнете живота - такъв, какъвто е бил някога - е да финиширате първи в състезание от Сан Франциско до Ню Йорк. Няма ограничения в скоростта, няма правила, няма съюзници. Разполагате единствено с шофьорските си умения и готовността си да победите по най-опасните пътища в страната. Нещо като рали "Кенънбол" или "Гъмбол" ..


    трейлър :
    http://www.youtube.com/watch?v=_23HBXNZi40&hd=1

    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  2. #2

    Default

    изглежда обещаващо
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  3. #3

    Default

    е как е ? доволни ли останахте ? лично мен не ме изкефи много, няма отделни състезания само 3 вида, няма тунинг няма нищо, но графиката и саунда омазва !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Берковица
    Posts
    405

    Default

    за PC кога се очаква да излезе и каде може да се изтегли?
    Alfa Romeo 145 junier -на части/Alfa Romeo 2.0 QV НА ЧАСТИ/Alfa Romeo 156 2.0 TS GTA-Продадена/
    Аlfa Romeo 155 1.7ts-Продадена/Volvo V70 2.4 140 1999g-Продава се/Настояща Volvo V70 2.0 TURBO AWD 226(За сега)Кончета!

  5. #5

    Default

    има я в замунда, тегли RELOADED , единствения бъг при мене забелязах че графиката на ултр и на лоу е едн и съща, ще видим РАЗОР-а как ще се справи !
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  6. #6
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Аз още си чакам копието на играта, но нямам представа кога ще пристигне. Иначе торент пробвах и аз на Релоудед, но нещата изглеждат доста зле. Като цяло май е капната на 30 фрейма и езък за хардуера, който имам. Плюс това когато набира примерно от 0-100 нещо се едно, че нема дерман .. се едно правиш дисциплината на 5-та предавка.. едвам едвам. Иначе играта като за аркада не е зле бих казал, доста интерактивно се развива. Но на Вегас спрях, щото с тея релийзи дето има не бих искал да си развалям кефа. Ще си чакам копието.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  7. #7

    Default

    Да това с ускорението е адски тъпо. 0-100, 100-200 все едно колата си върви като 90 к.с а иначе километрите в час вървят нагоре но усещането как се изтяга от ускорението хич го няма... Е смятате ли че това е проблем на пиратския релийз?
    AR 156 2.4 JTD 98' RED ~200 bhp - EX
    Seat Toledo 1L 1,9 TDI EX
    AUDI A4 Avant B5 1,9 TDI ~150 H.P Quattro

  8. #8

    Default

    да се надяваме че всичко това е от релиизите, дано да излезе някой по качествен, аз ще изчакам разор да видим какво ще направят

    междо другото някой играл ли я е тази Project Gotham Racing , и от каде може да се дръпне че в замунда я няма ?
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Берковица
    Posts
    405

    Default

    аз е дръпнах тази дето е близо 15гб и сега е пускам и ми е на китайски ли японски как да разбера тоя език каде да го сменя на английски??
    Alfa Romeo 145 junier -на части/Alfa Romeo 2.0 QV НА ЧАСТИ/Alfa Romeo 156 2.0 TS GTA-Продадена/
    Аlfa Romeo 155 1.7ts-Продадена/Volvo V70 2.4 140 1999g-Продава се/Настояща Volvo V70 2.0 TURBO AWD 226(За сега)Кончета!

  10. #10
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Играта е отчайващо тъпа ... да не се сърдят феновете на NFS, но това е жалката истина. Освен да подтикне повече тинейджъри и малоумници да карат като бесни по магистралата, не виждам какъв друг ефект може да има... Графиката не се различава от тази на предните серии, звука е отчайващ... при всяка смяна на предавка колата сякаш получава разстройство
    Shift и Shift 2 са на светлинни години напред като усещане за колата, и като реализъм и тръпка.
    Това е моето мнение де - не задължавам никой с него.
    Иначе по въпроса с релийзите - наистина този на Reloaded засега върви добре и не прави проблем. Ако някой иска да се сблъска с играта - това е релийза за него, макар да е 14 GB ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Берковица
    Posts
    405

    Default

    аз си свалих това от 4.67гб на руски и върви добре играта като цяло не е кой знае какво очаквах доста повече а за релийза от 14бг на мен ми е на китайски и не върви добре а пц то ми има доста добри данни
    Alfa Romeo 145 junier -на части/Alfa Romeo 2.0 QV НА ЧАСТИ/Alfa Romeo 156 2.0 TS GTA-Продадена/
    Аlfa Romeo 155 1.7ts-Продадена/Volvo V70 2.4 140 1999g-Продава се/Настояща Volvo V70 2.0 TURBO AWD 226(За сега)Кончета!

  12. #12

    Default

    за това изчакаите още малко за по добър релииз, защото графиката не може да се оправи и с настройките, винаги си седи на ЛОУ
    Алфа 164 2.0Т.С. 95г. - на части !


  13. #13
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Честно казано, дори и да се оправи графиката, геймплея като куца няма как да станат нещата.
    Сега видях че е излязла последната игра от поредицата Race - Injection. Ако е спазила всички чудесни традиции на серията, ще е по-добра със сигурност от "The Run".
    Официалното рекламно клипче :
    Race Injection

    Сори за отклонението, но просто е опитвам да направя паралел. Лично аз не се трогнах хич от новата NFS, да не говорим, че невъзможността да мап-на упралвението на автомобила по стрелките на клавиатурата е повече от тъпо... Не можах да проумея защо двойките "газ-спирачка" и "ляво-дясно" трябва да ми заемат и двете ръце ... Ами NOS-a и смяната на скоростите с какво да ги правя ?!?

    П.П. 14GB-вия релийз на Reloaded си бачка перфектно - графиката не е лоша, и си е на английски. Не знам вие от къде сте го теглили ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  14. #14
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Играта е аркада. На мен не ми беше тъпа, щото я изиграх на един дъх в неделя, но останах разочарован за тотал игрово време от около 2 часа. Ще има своите фенове, това е ясно. С Шифт 1 и 2 не може да се сравнява, онова си е проба симулация. Не знам защо ЕА повериха задачата отново на Блек Бокс .. вероятно защото те са авторите на Мост Уонтед, което си е и досега най-големия хит. Шифт серията се прави от Слайтлама и идеята и е коренно различна. ЕА според мен искат да затворят кръга с тези авто игри и затова и лансират другите жанрове. Макар, че силата основно им бе в аркадите. Въпреки това бих играл всяко НФС. Има и една друга игра, която се казва Мотор Сити, и която е ретро НФС, но само онлайн. За съжаление май сървърите отдавна вече са затворени.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  15. #15
    Запален алфист ves_v8's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София/Vienna
    Posts
    265

    Default

    Като голям фен на НФС,а и предвид, че това е едната от общо няколкото игри които съм играл....е разочарован съм.
    NFS Hot Pursuit, Underground 2 и разбира се Porsche-то все още остават не надминати за мен
    In God we trust, all others pay cash.
    Alfa Romeo 145 1.3 Boxer - Ex-car
    Оpel Vectra C 2.2i '08 Elegance

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •