Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Кабели за свещи

  1. #16
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Аз бих заложил на Магнакор ако ще давам над двеста лева. Провери как са им цените в ebay.co.uk или мисля в Проспийд имаше също.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  2. #17

    Default

    MAGNECOR KV8.5mm COMPETITION MGN 4567 320лв. цена в България.

    SPLITFIRE TWIN CORE WS9644 350лв. цена в България


    10 години гаранция
    От това по-яко здраве му кажи!
    Last edited by AnastasKOSTOV-REX; 09-05-2011 at 20:38.
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  3. #18
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by AnastasKOSTOV-REX View Post
    MAGNECOR KV8.5mm COMPETITION MGN 4567 320лв. цена в България.

    SPLITFIRE TWIN CORE WS9644 350лв. цена в България


    10 години гаранция
    От това по-яко здраве му кажи!
    A ако вземе 7-цата (сините) още по ефтинко ще излезе
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #19
    започва да се пристрастява kunev's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    31

    Default

    До колкото съм гледал в каталога на MAGNECOR за GTV (916C) имат само за V6 TB двигателя. Като цените за този модел са между 150 и 180 паунда без VAT. Някой от собствениците на този модел GTV, ако е с такива кабели ще ми бъде интересно да изкаже впечатления. Ако сменям кабели на моята, най-вероятно към MAGNECOR ще се насоча.
    Alfa Corse - Art of racing

  5. #20
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by kunev View Post
    До колкото съм гледал в каталога на MAGNECOR за GTV (916C) имат само за V6 TB двигателя. Като цените за този модел са между 150 и 180 паунда без VAT. Някой от собствениците на този модел GTV, ако е с такива кабели ще ми бъде интересно да изкаже впечатления. Ако сменям кабели на моята, най-вероятно към MAGNECOR ще се насоча.

    Аз съм с Магнакор (сините) , но на 155 V6 2.5 - смених ги едновременно със свещите , та не знам от кое е по голям ефекта, но усетих огромна разлика във вървежа и набирането (предполагам от свещите де) Иначе за ГТВ то не знам как ще дойде. Сините гивзех за 108 паунда, а червените тогава бяха 135 паунда (това за шестцилиндров)
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by kunev View Post
    До колкото съм гледал в каталога на MAGNECOR за GTV (916C) имат само за V6 TB двигателя. Като цените за този модел са между 150 и 180 паунда без VAT. Някой от собствениците на този модел GTV, ако е с такива кабели ще ми бъде интересно да изкаже впечатления. Ако сменям кабели на моята, най-вероятно към MAGNECOR ще се насоча.
    В каталога на Магнекор има за Alfa Romeo 155 T/spark 2.0 16v (4 Cyl) From Years: 1992-96
    А това си е сищия CF1 салата краставици/маруля като на ГТВ-то
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  7. #22

    Default

    Какво стана сега последно с тези кабели за ТС - някой купи ли си оттия, които се предлагат тук или не..? Аз в момента се чудя между тези janmor и оригиналните bosch... Ама като знам репутацията на бош, май ще се тестват другите...

  8. #23
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Какво стана сега последно с тези кабели за ТС - някой купи ли си оттия, които се предлагат тук или не..? Аз в момента се чудя между тези janmor и оригиналните bosch... Ама като знам репутацията на бош, май ще се тестват другите...
    Аз бих те посъветвал да си купиш кабели от някой по-голям магазин за авточасти, в крайна сметка съм убеден че няма да има никакви проблеми
    Гледал ли си възможности за поръчка от нет-а някъде?
    П.С. още се ядосвам как ми нахрани мигачите снищи

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Какво стана сега последно с тези кабели за ТС - някой купи ли си оттия, които се предлагат тук или не..? Аз в момента се чудя между тези janmor и оригиналните bosch... Ама като знам репутацията на бош, май ще се тестват другите...
    На колата монтирахме JANMOR с 8 Оригинални свещи(вътре NGK),за момента положението е перфектно !
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  10. #25

    Default

    Janmor на 3 седмици и по-малко от 200 км изминати при опит за изваждане на кабела

    Може би и аз да съм подходил неправилно към ваденето, ама всичките други ги извадих по същия начин, както и предишните бошовски...
    Не се вижда хубаво на снимката, но медната част която се подава има вид на стар метал, а пък тънката жичка вътре в кабела, която се вижда също има вид на силно окислена... Не знам дали е нормално да е така ама ми се струва, че на чисто нов кабел не би трябвало да е така... Иначе колата работи перфектно с тях (поне в сравнение със старите).

  11. #26

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Janmor на 3 седмици и по-малко от 200 км изминати при опит за изваждане на кабела

    Може би и аз да съм подходил неправилно към ваденето, ама всичките други ги извадих по същия начин, както и предишните бошовски...
    Не се вижда хубаво на снимката, но медната част която се подава има вид на стар метал, а пък тънката жичка вътре в кабела, която се вижда също има вид на силно окислена... Не знам дали е нормално да е така ама ми се струва, че на чисто нов кабел не би трябвало да е така... Иначе колата работи перфектно с тях (поне в сравнение със старите).
    Съжалявам, че толкова късно виждам темата - тия Janmor са страшно люти ментаци! И аз преди време изпатих с едни такива, хубаво че ми бяха подарък. Magnecore е истината, пък и доставката от Англия не е чак толкова скъпа вече.
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD

  12. #27
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    Quote Originally Posted by Max View Post
    Съжалявам, че толкова късно виждам темата - тия Janmor са страшно люти ментаци! И аз преди време изпатих с едни такива, хубаво че ми бяха подарък. Magnecore е истината, пък и доставката от Англия не е чак толкова скъпа вече.

    Има още една истина - SplitFire!!!Далаверата е да се купят на метър + лулите да се вземат пак от тях.И всеки малко по-технически грамотен ще си ги оразмери и направи сам.Доставкта до България,за 5 метра кабел,8 лули,16 скоби и 3 кабел-държача излизаха около 100-тина лева.Доставката обаче е бавна,около месец,Америка-България.

  13. #28
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    София
    Posts
    291

    Default

    Quote Originally Posted by AnastasKOSTOV-REX View Post
    В каталога на Магнекор има за Alfa Romeo 155 T/spark 2.0 16v (4 Cyl) From Years: 1992-96
    А това си е сищия CF1 салата краставици/маруля като на ГТВ-то
    Само да споделя, за да не стават обърквания:
    MAGNECOR Part No. 4067 които ги дават за Alfa Romeo 155 T/spark 2.0 16v Years: 1992-96 са дефакто за 8V двигателя - идват 8 бройки в комплект и вместо с дългите лули са с "нормални" накрайници... Подозирам, че същото важи и за KV85 варианта.
    Ето и една снимка какво представляват:

    AR 145 QV '97

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •