Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Alfa 75 и още

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Venci
    Quote Originally Posted by Abarth
    ...и бат венци като ми разказа за кака ти жулиета и ....
    Колегааа стига, бе! Човек ще каже, че или кой знае какво съм ти наговорил за баба Ви Жужа или тя е неспасяем случай . Много са си хубави колите, ама ако лесно ти се троши мерака по-добре да не се захваща човек. Иначе си заслужават
    Абе той мерака при мене се троши мнооого трудно,ама за да имаш такава кола трябва да и разбираш не да даваш безумни суми за мастери
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  2. #17
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Plovdiv
    Posts
    15

    Default

    Прав си . За да имаш и да караш такава кола освен много голям мерак ти трябват още технически документации, един голям сандък с инструменти гараж с канал и по възможност приятел стругар за да ти прави множеството спецялизиран инструмент. Части се намират на доста прилични цени а и понякога може да комбинираш някой неща от други марки Несъм съгласен че тези коли са бездунна яма за пари, ако всичко си поддуржаш и проверяваш навреме колата ти се отблагодарява с безаварийна работа а и е доста по здрава от повечето коли които се движат по пътищата.
    Успех
    Alfa 75 2.5V6 QV

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by mr.wrong
    Прав си . За да имаш и да караш такава кола освен много голям мерак ти трябват още технически документации, един голям сандък с инструменти гараж с канал и по възможност приятел стругар за да ти прави множеството спецялизиран инструмент. Части се намират на доста прилични цени а и понякога може да комбинираш някой неща от други марки Несъм съгласен че тези коли са бездунна яма за пари, ако всичко си поддуржаш и проверяваш навреме колата ти се отблагодарява с безаварийна работа а и е доста по здрава от повечето коли които се движат по пътищата.
    Успех
    За здравината съм съгласен Поддържа ли се е много здрава кола
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    София / Кюстендил
    Posts
    417

    Default

    Quote Originally Posted by Abarth
    Quote Originally Posted by Venci
    Quote Originally Posted by Abarth
    ...и бат венци като ми разказа за кака ти жулиета и ....
    Колегааа стига, бе! Човек ще каже, че или кой знае какво съм ти наговорил за баба Ви Жужа или тя е неспасяем случай . Много са си хубави колите, ама ако лесно ти се троши мерака по-добре да не се захваща човек. Иначе си заслужават
    Абе той мерака при мене се троши мнооого трудно,ама за да имаш такава кола трябва да и разбираш не да даваш безумни суми за мастери
    Е колко е скъпа тая подръжка? Да не е като на 156 Мислех да си взема една за бегачка, ама вие ше земете да ме откажете
    156 V6 turbo

  5. #20
    Старши алфист MainaCore's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    816

    Default

    искам и аз да ви питам нещо...та имам някаква оферта за една 75-ца 86г., мисля 1.8, не е за много пари, но не била карана от много време. още не съм е видял, обаче съм се надъхал много и искам да питам колко пари горе-долу ще ми излезне цялостното стягане на колата - работа по двигател и купе и всичко, при положение, че колата е в окаян вид - смисъл почти в най-лощо възможно състояние. незнам дали се заслужава да се захващам въобще, като ви слушам вас явно става въпрос за много усилия, а аз на всичкото отгоре и почти нищо не разбирам, но самата кола като модел ме кефи много, ама наистина много - просто искам 75 !
    1983 Alfa Romeo 6 2.5 VMTD 10V 105hp
    1984 Alfa Romeo Giulietta 2.0 8V 130 hp
    2001 Lancia Zeta 2.0 JTD 16V LX 110 hp

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by nkn66
    Quote Originally Posted by Abarth
    Quote Originally Posted by Venci
    Quote Originally Posted by Abarth
    ...и бат венци като ми разказа за кака ти жулиета и ....
    Колегааа стига, бе! Човек ще каже, че или кой знае какво съм ти наговорил за баба Ви Жужа или тя е неспасяем случай . Много са си хубави колите, ама ако лесно ти се троши мерака по-добре да не се захваща човек. Иначе си заслужават
    Абе той мерака при мене се троши мнооого трудно,ама за да имаш такава кола трябва да и разбираш не да даваш безумни суми за мастери
    Е колко е скъпа тая подръжка? Да не е като на 156 Мислех да си взема една за бегачка, ама вие ше земете да ме откажете
    И аз миналото лято бях супер запален по 75-ца...почти се отказах като всички колеги от форума ми изказаха мнение...но остана още мерака и не спрях да гледам 75ци Гледах...гледах...1...2 месеца... сигурно 15-20 75ци съм изгледал за купуване и всичките бяха меко казано за нищо неставащи гробници След това започнах да гледам 33ки....същото положение ...накрая си викам писна ми я да погледна някой фиат.... и взех че взех типото Но като го взех,много съжалявам защо не си взех 75ца или 33ка
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by MainaCore
    искам и аз да ви питам нещо...та имам някаква оферта за една 75-ца 86г., мисля 1.8, не е за много пари, но не била карана от много време. още не съм е видял, обаче съм се надъхал много и искам да питам колко пари горе-долу ще ми излезне цялостното стягане на колата - работа по двигател и купе и всичко, при положение, че колата е в окаян вид - смисъл почти в най-лощо възможно състояние. незнам дали се заслужава да се захващам въобще, като ви слушам вас явно става въпрос за много усилия, а аз на всичкото отгоре и почти нищо не разбирам, но самата кола като модел ме кефи много, ама наистина много - просто искам 75 !
    Бягай далече специално от тая 75 ми е любимата кола....търси някоя в добро състояние Такава кола си купува или нищо неразбиращия,или този който е фен и знае за какво става въпрос,всичко за колата
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  8. #23
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Кефа ценя няма - няма секти, няма ала бала. Кефа си е кеф. Ако нещо те кфи, то го прави!

    Живота е кратък, живей го пълноценно!


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •