Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27

Thread: Я кажете вярно ли е това? 166-> 3500-4000 еуро?

  1. #1
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default Я кажете вярно ли е това? 166-> 3500-4000 еуро?

    EvgeniiM написа:
    Има ги и по 3500 евра , кеф ти в Италия кеф ти в немско , за жалост по-изгодни са 3-литровите ма пусти акцизи


    Чакайте малко! Как така по 3500 еуро!?
    Защо тогава тука са по 16-17 бона!?
    Една проста сметка- 3500 еуро=7000 лв + мито 3000=10 бона + автовоз 1000 + 1000 за търговеца, излиза че 166-ците трябва да са по 12-13 бона! а не 16-17!?

    Не се бъзикайте с мен бе хора. Щот съм луд на тема Алфа 166. И са изведнъж 3500 еуро, Хаиде ако някои ми докара такава за 12 бона веднага я взимам! След седмица две ще имам парите. Давайте я насам. Взимам я без да съм я видял. Хайде чакам!
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    http://www.mobile.de/SID-XvZKeW7rSO4zsC ... 219015179&


    смятай сам , успех с избора, май и има нещо по мотора , ма има и други в тоя диапазон, до 5000 евра бензинки колко щеш

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Така е , 166 просто са много ефтини.....
    За парите , 4500 дето аЗ продавам една 99 год.3.0 Спортроник, с всички екстри и навигация, не можеш да си купиш най обикновен ГОЛФ 4 с 1.4 мотор, За климатик вобще не говориме

    Абе това е кофтито,че никой не ги ще тия коли, ако така продължава да не се продава, ще се радвам да ми даде някой някоя Астричка в Замяна

  4. #4
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default

    Колеги са сериозно. Можете ли да ми намерите 166 2.0 ТС или 2.4 ЖТД за
    3500-4000 евро. Или ако не вие поне да ме насочите към някои които може да ми внесе въпросната кола на въпросната цена? Познавате ли някои тук от форума които може да ми внесе? Хайде моля ви! Толкова съм превъзбуден, ако сичко това е истина леле-няма да мога да спя!
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    PLOVDIV
    Posts
    309

    Default

    Quote Originally Posted by Gecata
    Колеги са сериозно. Можете ли да ми намерите 166 2.0 ТС или 2.4 ЖТД за
    3500-4000 евро. Или ако не вие поне да ме насочите към някои които може да ми внесе въпросната кола на въпросната цена? Познавате ли някои тук от форума които може да ми внесе? Хайде моля ви! Толкова съм превъзбуден, ако сичко това е истина леле-няма да мога да спя!
    ще ти докарам, само си избери от мобилето, да се обадим да я капарираме. 400 еуро за докарването. ако има и още нйкоя за докарване ми е по- изгодно
    НАЙ-БЪРЗИЯТ ПЪТ ДО ВКЪЩИ ->146-BOXER 1.6

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    При мене има , ама 3.0, ако се променат нещата след 1.1.2007 веднага ти я давам...

  7. #7
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  8. #8
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  9. #9
    Запален алфист Gecata's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Sofia-Mladost
    Age
    43
    Posts
    225

    Default

    Абе въобще която и да земеш за тия пари се ще съм доволен.
    Само едно не мога да разбера. Що в немско и на ботуша тия коли са
    толкова евтини а тука са по 16-17 бона.
    Трябва да има няква уловка и не мога да се светна ква е.
    Някви идеи.
    Иначе 12 бона веднага давам за 166. Квато ще да е стига да е в движение.
    "
    Има много добри спортни коли на пътя...Знам, изпреварвам ги през цялото време"

  10. #10
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by Gecata
    ...Квато ще да е стига да е в движение.
    Недей така,че там цените на ремонтите са на ниво "АУДИ", какот се бе изразил един колега от форума
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  11. #11
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Gecata
    Колеги са сериозно. Можете ли да ми намерите 166 2.0 ТС или 2.4 ЖТД за
    3500-4000 евро. Или ако не вие поне да ме насочите към някои които може да ми внесе въпросната кола на въпросната цена? Познавате ли някои тук от форума които може да ми внесе? Хайде моля ви! Толкова съм превъзбуден, ако сичко това е истина леле-няма да мога да спя!
    Човече, недей така, успокой топката, да не стане така, че да попаднеш на някоя кошница на 500000 км и да се разочароваш. Иначе напълно те разбирам за нетърпението- и аз в момента съм алфист без кола , но по-добре бъди по-внимателен в избора, провери хубаво какво купуваш, защото все пак става дума за стара кола. А така по снимки- кво да ти кажа, миналата година тръгнах да избирам кола,много ми харесаха на снимки, но като ги видях наживо бяха... Питай колегата Басс колко време си е избирал . Иначе успех с покупката, и тайно ти завиждам, че при теб ще е толкова скоро .
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  12. #12
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    Аз лично за тия пари догодина - това :
    http://autoscout24.de/home/index/detail ... berschrift

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by EvgeniiM
    Аз лично за тия пари догодина - това :
    http://autoscout24.de/home/index/detail ... berschrift
    Тебе нещо ти стана....взимаш и правиш един ремонт за още толкова....след това слагаш газова и ставаш класик

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  14. #14
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    За ремонти да не говорим че като гледам 156-те из форума колко са безпроблемни и бързи че Корси ги гонят, си мисля че мойта беше най-безпроблемна. А за газ кога си ме чул да споменавам въобще

  15. #15
    Болен алфист pent's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,164

    Default

    Quote Originally Posted by EvgeniiM
    За ремонти да не говорим че като гледам 156-те из форума колко са безпроблемни и бързи че Корси ги гонят
    плашещо е наистина какво става с тези 156.... като погледна раздела за 156, се чудя от какъв нов проблем колегите ще се оплачат. ти остави, ами стават от интересни (разбирай странни) все по интересни.... направо да не си вземеш 156!



    ПС
    евгени, вчера бях с брат ти на изпит много имаме да учим още )))
    Alfa Romeo 145 1.6 16V TSpark '98

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •