Results 1 to 5 of 5

Thread: 156 избор и монтаж на ГИ

  1. #1

    Default 156 избор и монтаж на ГИ

    Здравейте,
    става въпрос за Alfa Romeo 156 1.8 TS. Каква марка газов инжекцион ще препоръчате?
    Колегите от Плевен и региона, от кои газаджии имате добри впечатления, къде да извършим монтажа?

  2. #2

    Default

    Няма ли колеги от Плевен, Ловеч и региона? Ако няма поне препоръчайте към каква марка да се насоча и какво е най-доброто за този двигател.

  3. #3

    Default

    Най-важното е да е монтирана добре и след това да ти я настроят още по-добре. След това само смяна на филтри ще имаш. Аз нито съм доволен от монтажа, нито от настройката, а и където и да съм ходил не мога да ти препоръчам майстор. Все някакви проблеми е имало, но явно перфектни хора няма.

    Нищо сложно няма в ГИ на алфа 156, стига да е направен кадърно! Кола като кола.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  4. #4
    Johnnie Walker-ист tigur's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Протест срещу цените на горивата!
    Posts
    32

    Default

    Фобос добраа цена и хубаво качество. Тук и за би газ чета хубави неща, но ... повечко пари е. Най-важното е обаче да ти е кадърен газаджята. Не си далеч от София.. А и Фобос май са си плевенчани. Ти си човека. Успех
    145 1.4 16v '00 малката 156 2.0 '00 гоуемата

  5. #5
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Монтажа и настройката са най-важни. Каквато и система да избереш всички са направени да работят. От това как ще работят зависи от монтажа и настройката. Избери си марка която има кой да я обслужва и настройва.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •