View Poll Results: Желаете ли да има драг дей 2011 и искате ли да участвате

Voters
178. You may not vote on this poll
  • да

    144 80.90%
  • не

    34 19.10%
Page 4 of 33 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 494

Thread: Драг дей 2011 - анкета

  1. #46

    Default

    Quote Originally Posted by tsvety View Post
    Нямам намерение на спамя. Но ще се обоснова моя отрицателен вот.

    Според мен Драг дей е хубаво да има, но на Италфеста. Защо.....
    - положението на доста хора не е финансово добро/ не визирам себе си/, няма да имат възможност да отделят средства за много мероприятия в една календарна година - събор, италфест, драг дей и евентуално трак дей........

    Ми то в заглавието анкетата е Драг дей 2011... никой не казва кога ще бъде....

    @ колегите от ПЗ - пичове, и аз не искам да си карам колата по завойте, както и доста други колеги от форума , ма поне уважавам вашето желание, че дори и ви аплодирам на пистата. Отношението ви граничи със сектантство, някакъв вид.Не го рабирам, ако има някой Гуро да го обясни...
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  2. #47
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Ако още веднъж ми се наложи да трия като обезумял,ще наказвам без подбор всички спамери!!!!!!!!

    Предупреждавам ви за последен път!!!!!!

  3. #48
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    Колеги и аз немем нищо против вас! Просто анкетата е "дали ще участвате " еми нема да участвам, за това съм гласувал с "Не" ...............

    И 5 Драг дея да направите ние можем да дойдем само като зрители и да подкрепяме марката....
    Нали за това е този форум и Този Клуб ЗА БОГА.......
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  4. #49
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Батки няколко питания, защо аджеба на Сливен ще ходят да препарират само две Алфи - червената Q4- ка и Радо от Поморие с JTD-то? Защо анкетата е тука а не в членове на клуба? мисля си че първо те трябва да изяват желание и ако клуба има готовност тогава да се пуска анкета тука. Малко работата отзад напред пак. И защо за пореден път треа се карате един искал друг не, всеки си има аргументи почнахте в началото с интригите кой бил гласувал против и т.н. Насочете енергията как да стане работата а не да си ползвате нета само...

  5. #50
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by vegatta View Post
    Колеги и аз немем нищо против вас! Просто анкетата е "дали ще участвате " еми нема да участвам, за това съм гласувал с "Не" ...............

    И 5 Драг дея да направите ние можем да дойдем само като зрители и да подкрепяме марката....
    Нали за това е този форум и Този Клуб ЗА БОГА.......
    Разгеле.........




    Quote Originally Posted by gigi View Post
    Батки няколко питания, защо аджеба на Сливен ще ходят да препарират само две Алфи - червената Q4- ка и Радо от Поморие с JTD-то? Защо анкетата е тука а не в членове на клуба? мисля си че първо те трябва да изяват желание и ако клуба има готовност тогава да се пуска анкета тука. Малко работата отзад напред пак. И защо за пореден път треа се карате един искал друг не, всеки си има аргументи почнахте в началото с интригите кой бил гласувал против и т.н. Насочете енергията как да стане работата а не да си ползвате нета само...
    Батка,за сливен се искат готови и подготвенни коли,ти къде виждаш такива??????
    Борим се да подготвим колите си за трак дея,а ти задаваш въпрос за мероприятие което няма нищо общо с марката!!!!

    С другият си въпрос,трябва ли да разбираме ,че смяташ ,че КАРБ не знае за анкетата,а и от там за драг дея????

    Батка,явно си поизостанал с четенето на форума,в една друга тема имаше запитване за драг дей и член на КАРБ даде блага дума ,ако има достатъчно желаещи!!!!!!!

    И къде видя ,че работата е отзад напред,би ли пояснил как трябва да стане???

    И с този ти последен абзац не виждам с нищо да помагаш.

  6. #51
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Разгеле.........
    Разгеле, ама пак ще кажа че е хубаво да се организират мероприятия Без значение Трак или Драг дей. Има си хора за едното има си хора и за другото. Не виждам защо едни и същи хора коментират гласуването в анкетата и в същото време пишат в другата тема че карането на писта било пълна глупост
    Нищо немам против драг дея организирайте го..... публиката ще е и от нас......



    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Цялата работа е че на правата се вижда коя кола върви повече и оправдания няма А на пистата малко сме като мен да си признаваме че ни пука дали ще се убиеме в стената, без да се оправдаваме с гуми окачване, спирачки и кво ли не още
    А за оправданията винаги ги има... Пример темата с видеото и резултатите " немам гуми, немам съединител, не можах да тръгна и др.

    Поздрави...
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  7. #52
    Запален алфист Член на клуба Събев's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Димитровград/Европа
    Posts
    498

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Първо това е само чешене на клавиатура аз мога да се обзаложа че драг дей няма да има. Второ далеч е някои от мисълта че на такова мероприятие че има различни коли от "обичайните заподозрени".
    Трето към Боян защо ли имаше нисък интерес предния път? Защото две мероприятия бяха през една седмица миналата година или бъркам. Много е хубаво че алфисти бг. и КАРБ са се договорили че трябва нова тема да отваряме кой, как и защо. Много баби хилаво бебе това е цялата истина. Не искам да нападам КАРБ но е хубаво да се сберат членовете и да се види какво става защото работата хептен върви на разтурия.
    Защо си толкова сигурен че, ако има драг дей (дано има), ще сте само "обичайните заподозрени"?
    Аз ти обещавам поне 5 коли който няма да са от обичайните, т.е. няма да са от София и нито един от тях освен мен не влиза в Алфа форума, от други Итал. форуми са! И такса от 15-20-30лв мисля че няма да е пречка за никой които иска да кара! Миналата година имаше драг дей за пръв път, нормално е да беше по-слабо посетен, тази година мисля че ще е доста по-гъсто откъм участници, само да не е и мисля че няма да е през 10 дни от трак дея!
    Alfa romeo 33 1.7 8V - the monument and Alfa Romeo 156 1.9JTD

  8. #53
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Аз гласувах с ДА , обаче наистина така без място и дата и такса е трудно да се каже , все пак миналата година драг дея ми беше на общо 500+ км отиване + връщане като прибавя таксата за участие и други работи ей така си отиват 100+ лева за един ден , не всеки има възможност да даде толкова пари , желание има ама някой път и средства трябват , като цяло е най-добре някъде посредата на България да се организира , ако ще има драг дей тази годината , вече имаше 1 за Софиянци , нека и другите да имаме възможност
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  9. #54
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Такааа, моят вот е отрицателен, защото няма да участвам. Никога не съм имал кола за драг а и честно казано предпочитам писта(не съм пропускал тракдей на който дане карам, включително карах и на италфеста , където имах и други ангажименти)
    Относно мястото(тук вече ще говоря от името на УС на КАРБ), нямаме нищо против, което и да е място, така че предлагайте ако имате предложения за места които са удобни. Имайте предвид че организацията на такова мероприятие изискват време и средства, а никой от нас не получава заплата от КАРБ. Отделяме си от времето, наливаме гориво с лични пари в личните си автомобили, ползваме собствените си телефони и жертваме работата си за да направим нещо. Накрая чуваме реплики как всичко е било "скапано" или "пародия" или провал.
    Естественно е винаги да има някой на когото нещ ода не му е по вкуса. Всеки си прави сметка и решава дали да участва в някое мероприятие или не.
    И защо господин thecleaner смятате че нещата вървят на разтурия. Не мисля че вие сте човека който може да казва кой как да се събере и какво да реши. И не се обзалагайте че драгдей няма да има , защото шанса да загубите е огромен.
    Така че, тъй като интереса към организиран драг е голям, очакваме предложения за място. Изборът ще бъде направен съобразно хората които ще участват.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  10. #55

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Така че, тъй като интереса към организиран драг е голям, очакваме предложения за място. Изборът ще бъде направен съобразно хората които ще участват.
    По темата за мястото: За Лесново съм с 2 ръце.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  11. #56
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    И аз мисля като Васко
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #57

    Default

    Аз съм ЗА да има драг.
    PS:Колеги и да знаете бавните коли са за писта,бързите за драг

  13. #58

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Такааа, моят вот е отрицателен, защото няма да участвам. Никога не съм имал кола за драг а и честно казано предпочитам писта(не съм пропускал тракдей на който дане карам, включително карах и на италфеста , където имах и други ангажименти)
    Относно мястото(тук вече ще говоря от името на УС на КАРБ), нямаме нищо против, което и да е място, така че предлагайте ако имате предложения за места които са удобни. Имайте предвид че организацията на такова мероприятие изискват време и средства, а никой от нас не получава заплата от КАРБ. Отделяме си от времето, наливаме гориво с лични пари в личните си автомобили, ползваме собствените си телефони и жертваме работата си за да направим нещо. Накрая чуваме реплики как всичко е било "скапано" или "пародия" или провал.
    Естественно е винаги да има някой на когото нещ ода не му е по вкуса. Всеки си прави сметка и решава дали да участва в някое мероприятие или не.
    И защо господин thecleaner смятате че нещата вървят на разтурия. Не мисля че вие сте човека който може да казва кой как да се събере и какво да реши. И не се обзалагайте че драгдей няма да има , защото шанса да загубите е огромен.
    Така че, тъй като интереса към организиран драг е голям, очакваме предложения за място. Изборът ще бъде направен съобразно хората които ще участват.
    Ако такова мероприятие се състои:
    1. Ще участвам.
    2. Ще преведа 50лв. по сметката на клуба за да покрия част от личните разходи на организаторите.
    3. Конкретно за мястото съм за Лесново.
    4. За датата нямам претенции, като е хубаво поне 20дни преди и след драг дея да няма други организирани мероприятия на КАРБ, за да не се губи интереса.

    В заключение само ще добавя че, според мен е малко несериозно сега да започне организацията на такова мероприятие, но се надявам че КАРБ макар и за кратки срокове ще успее да се стикова, да организира събитието и да ме опровергае.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  14. #59
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Разгеле.........
    Батка,за сливен се искат готови и подготвенни коли,ти къде виждаш такива??????
    Борим се да подготвим колите си за трак дея,а ти задаваш въпрос за мероприятие което няма нищо общо с марката!!!!

    С другият си въпрос,трябва ли да разбираме ,че смяташ ,че КАРБ не знае за анкетата,а и от там за драг дея????

    Батка,явно си поизостанал с четенето на форума,в една друга тема имаше запитване за драг дей и член на КАРБ даде блага дума ,ако има достатъчно желаещи!!!!!!!

    И къде видя ,че работата е отзад напред,би ли пояснил как трябва да стане???

    И с този ти последен абзац не виждам с нищо да помагаш.
    Ам че от всички бегачки тупалки значи има само две в движение, Щот гледам доста хора все скачат като Орлин пък то.....

    То ясно че знаят ама некси от страни изглежда как нечленове на клуба ги натискат да им организират мероприятие....пък членовете какво мислят......

    Няма какво да пояснявам както се вижда на нас ни е ясно как става.

    Аз не виждам и с другите постове някои да помага ама все тая. Хубаво ще е да има драг, но трябва да се обмисли щото така анкети тинтири минтири, ако трябвам за помощ знаете къде съм. Само да вметна че не трябва да е до София щото така си става 202-ра ама с измервателна техника та да се надприказваме обичайните пак

  15. #60
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    ако е в софия или около то е ясно че ще сме един и същи ама на светло а не на тъмно
    за колегите който казвачт че минали ч ебил в софия - еми не е беше в Сепарева баня - на 80 км от тука или все едно е в Пазарджик

    От друга страна трябва писта да има , с което много се ограничава избора къде да бъде
    така или иначе най най добре е драг дейя да е съчетан с феста , щото феста за мене вече е станал на кебабчииница на картинг писти
    и в интерес на истината най големия фест беше на лесново
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

Page 4 of 33 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •