Results 1 to 5 of 5

Thread: Изчезна имобилайзера и не иска да запали

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    софия, горубляне
    Posts
    32

    Default Изчезна имобилайзера и не иска да запали

    Здравейте колеги! ще започна с малко прдистория, наскоро сложих гзаова уредба обикновенна и след това се наложи да сменям дросел компщтъра с имобилайзера и стъпково моторче,Тъкмо се порадвах че ше покарам и изгасна на магистралата и след бързо преглеждане , че няма иконката за имобилайзера изобшо след контакт не се появява и ми стана ясно зашо няма ток до бубините и свешите, Проверих и новия имобилайзер на който съм сложил ключас за да се чете кода и да паля с стария.беше си наред и проверих бушоните няма изгорял поне невидях , свалих таблото да не се е откачено нещо отзад но и докиолкото упсях да видя всичко си е наред. всички други иконки се появяват на таблото. но явно до компа недостига ток или от него натам няма сигнал при мен е на дроселовата клапа, преди да стане проблема вървеше колата и с нишо н епоказа че има някакъв проблем, не свети code и за да покаже че има проблем, po`ti sym r някакъв, разглобил съм колата да видя някъде да не се откачил някой датчик отзад отпред таблотоо по съшия начин но явно ше трябва да отида на диагностика, или ако има колика на място ,колеги които биха ми помогнали за диагностика на място ше бъда много признателен .... понеже съм с увреждане и ми е много нужна колати ше платя на 1 следвашия месец, колата е тази от подписа, 145 , 1.4. 2000
    Last edited by псстт; 18-05-2011 at 17:59.
    145.2000 ts

  2. #2
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Обърни се към някой от форумните сервизи. Все някой ще дойде на място.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    софия, горубляне
    Posts
    32

    Default лилов

    аз съм операция на гласните струни, няма как да званна, ако накарам близките немогат да обяснат за акво става въпрос, ако имаш някой предвид моля те да ми дадеш кординати
    145.2000 ts

  4. #4
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Пиши на Bobo - http://clubalfaromeo.com/forum/member.php?u=14 Надявам се, че ще ти свърши работа.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  5. #5
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by псстт View Post
    аз съм операция на гласните струни, няма как да званна, ако накарам близките немогат да обяснат за акво става въпрос, ако имаш някой предвид моля те да ми дадеш кординати
    Провери бушона на ЕКУ-то,отпред пред акумулатора
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •