Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 70

Thread: турбо боксер 2

  1. #46
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    TISHI ти кои беше че не мога да се сетя че пишеш тука. а пък други стартове от място имаше ли освен последния когато неможа да включиш 2-ра .и имаш и шпер плюс това че си на по голямо налягане ама няма значение когато искаш ще се пуснеме пак от място понеже не се очертава да сложа керамика скоро и няма смисъл от летящ както видя
    [/COLOR]а на 1.5 ще ме биеш с сигурност каза ми и пламен след като го вози ама тои не разбира хаха
    Last edited by bobaka; 14-07-2011 at 20:57.
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  2. #47
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    гр.Козлодуй
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by bobaka View Post
    TISHI ти кои беше че не мога да се сетя че пишеш тука.
    Раздела случайно да не е твой?
    Вземи си оправи и темата, защото въобще не отговаря на изискванията. Нито 1 снимка няма и нито 1 обяснение около проекта. Темата ти е по-скоро за тунинг и рацинг раздела. Пък тогава ме питай кой съм и дали трябва да пиша.

  3. #48
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    Quote Originally Posted by tISHI View Post
    Раздела случайно да не е твой?
    Вземи си оправи и темата, защото въобще не отговаря на изискванията. Нито 1 снимка няма и нито 1 обяснение около проекта. Темата ти е по-скоро за тунинг и рацинг раздела. Пък тогава ме питай кой съм и дали трябва да пиша.
    и снимки има и обяснение горе доло има и не е мои раздела но темата си е моя и не ми я цапаи с твоите разсъждения като не ти е интересно не ми я чети и готово но не си даваи мнението без да имаш представа за какво става на въпрос нито си бил там нито си виждал колата ми ама иначе си компетентен както 90 процента от форума
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  4. #49
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    ...
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  5. #50
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    гр.Козлодуй
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by bobaka View Post
    и снимки има и обяснение горе доло има и не е мои раздела но темата си е моя и не ми я цапаи с твоите разсъждения като не ти е интересно не ми я чети и готово но не си даваи мнението без да имаш представа за какво става на въпрос нито си бил там нито си виждал колата ми ама иначе си компетентен както 90 процента от форума
    Да прав си, че не сме я виждали, защото няма нито 1 снимка. Разгледай си темата. Никаква информация около проекта няма, ама грам. Само оправданието, че си 1.7, а колегата 2.0 .... Не ми е нужно да съм бил там, защото има клипове. А оправданията си ги запази за себе си, защо така се е развила гонката.
    Повярвай ми... Поне малко съм компетентен и ВСЕ пак ще се радвам ( както и другите може би ) да видим подробно инфо около проекта и снимков материал

    П.С. Поздравления за колата все пак. Наистина върви хубаво.

  6. #51
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Аре стига сте се джафкали кат малки деца-и 2те коли вървят добре-кво повече искате-да я заключат ли?
    Направихте ли си кефа-направихте си го!Евала-има и видео!
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  7. #52
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    за какво да се оправдавам че бих фиата ли хохохохо и снимките наистина са изчезнали но е станало не по моя вина явно тиа дни като имаше проблеми с форума е станало нещо и ако модераторите не могат да пуснат снимките ще ги пусна пак не е проблем и пак ти казвам имаше един единствен старт истински и алфата би сега това е положението другия път може и да стане обратното ще видим но няма значение важното е кефа а тои е голям
    Last edited by bobaka; 14-07-2011 at 23:26.
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  8. #53
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    гр.Козлодуй
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by bobaka View Post
    за какво да се оправдавам че бих фиата ли хохохохо и снимките наистина са изчезнали но е станало не по моя вина явно тиа дни като имаше проблеми с форума е станало нещо и ако модераторите не могат да пуснат снимките ще ги пусна пак не е проблем и пак ти казвам имаше един единствен старт истински и алфата би сега това е положението другия път може и да стане обратното ще видим но няма значение важното е кефа а тои е голям
    Колегата не смята че си го бил, но както и да е.
    Защо са ти модераторите? Просто редактирай първото мнение ( ако все още е възможно ) и от там вкарай снимките и инфото относно машината.

  9. #54
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    аз за това водя някой да снима че да се види какво е станало че никой
    не си признава като падне. щом не е паднал значи е бил хаахаах.дано само такива загуби имам
    Last edited by bobaka; 15-07-2011 at 16:15.
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  10. #55
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Колега четох малко от темата и в спора с гонката няма да влизам,но да ти кажа че малко се бъркаш относно съединителя.Ако си с изтъркан съединител,летящите стартове ще са по-добре за теб,ако сложиш керамика или нов съединител тогава на старт от място ще се представяш по-добре отколкото с заминал амбряж!
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  11. #56
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    абе хора вие кога ще спрете да филосовствате сериозно не съм професионален състезател но имама над 1000 сигурно старта по улиците оставете ме да знам как и кога и защо ми върви колата и да знам по какъв начин е по добре за мен да се стартира в случея .за последен път вече пиша обяснение на някои- СЪЕДИНИТЕЛЯ е заминал за да трагнем от летящ трябва поне за малко да задаржа обороти и после палната газ и тои изпуска и колата не трагва просто колегата от старт от място не може да ме бие и затова искаше от летящ да ги сравним но в момента алфата не става за летящи стартоте не казвам че ще го биа, фиата варви но престанете да давате акъл и да филосовствате. караите си колите както искате никои не ви казва как нали .и да напиша които изка старт с наи бавната алфа да ми званне 0889447433
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  12. #57

    Default

    Quote Originally Posted by tISHI View Post
    А ти защо не казваш, че колата ти тежи не повече от 1200 кг. а фиата - 1320кг ?? Това не е ли фактор?
    Ако твърдиш, че Фиата няма шанс от МЯСТО, пуснете се от място до 200+ ускорение и ще се види дали е така.
    Колегата си призна, че е паднал от място и даже си качи клиповете. От твоя страна има само 1 качен клип как биеш....

    първо колега можеш да си мечтаеш 145-цата окичена с това турбо да тежи по-малко от 1200 кг и аз имах такава,няма да изпадам в спор тя трябва да се премери ама тея 1200 кг са мечта да знаеш
    поздрави и за колегата с 145-цата колата си върви много прилично а и трябва да се вземе впредвид че все пак всичко е сток и неможе да се надува много!!
    Last edited by Perdaha; 15-07-2011 at 20:04.
    Alfa 145 1.4 t.s

  13. #58

    Default

    bobaka , понеже стана дума, астрата на Бобъра ще те бие, давам ти гаранция Можеш спокойно да му излезеш на Дъбник, на грапавия асфалт, не като мене на Лукойла Пробвах го и 30-120 сме заедно, 120-200 е 3 метра пред мен и след 220 го минавам.... Тоест ще те бие Понеже разправяше , че се е покрил, а той ми обясни , че просто те вика на грапавия асфалт , а не на това стъкло на Лук-а....

  14. #59

    Default

    Quote Originally Posted by plamen_rj View Post
    bobaka , понеже стана дума, астрата на Бобъра ще те бие, давам ти гаранция Можеш спокойно да му излезеш на Дъбник, на грапавия асфалт, не като мене на Лукойла Пробвах го и 30-120 сме заедно, 120-200 е 3 метра пред мен и след 220 го минавам.... Тоест ще те бие Понеже разправяше , че се е покрил, а той ми обясни , че просто те вика на грапавия асфалт , а не на това стъкло на Лук-а....
    аре ве колега ти тая тема я обърна на.....видяхме те че си най бързия в България кво става сега или ещо....пък бързата астра я видяхме можеш сам да върнеш страница назад
    Alfa 145 1.4 t.s

  15. #60
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    значи ти много почна да рзбираш от гонки аз до 120 сам 2 коли пред теб до 200 не знам а щом го минаваш нагоре значи не може да ме стигне тои никога, аз стартове като ваще от 30-40 км не правя ти когато си си мерил 400 метра данеби да си ги мерил от летящ а? аз неискам да ходя до дъбник защото ми писна от такива като вас всеки има някакви претенции ти искаш от летящ тои на дъбник ми ако искате да си махна кабелите на свещите и да ме биете с сигурност за да сте доволни целия град се пуска на лукоил само на него не му изнася като кара самолет да ми званне и да се пуснеме тя барзата кола си личи
    алфа 145 1,7 16v Turbo

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •