Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 70

Thread: турбо боксер 2

  1. #31
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    0889447433
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  2. #32
    Запален алфист zdravko_ss's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Плевен
    Age
    43
    Posts
    481

    Default

    Ела да видим този звяр в неделя на срещата.
    _156_2,4_JTD_136hp_-EX
    156 FL 1,9 JTD 115hp "05

  3. #33

  4. #34

    Default

    Гонки имаше и раносметката е : първи старт от място ме взе с около 1-2 коли на 400 метра. Тръгва мн добре алфата със 15" полуслик и олектена от към интериор
    Тогава обаче карах на ниското налягане (1 бар) направихме и 2 летящи, които взех аз с малко.
    После на голямото налягане направихме пак един-два старта , на които според мен вече нещата бяха изцяло в моя ползва , особено на летящите. Ще има и продължение скоро ! Подчертавам , че алфата си върви много сериозно! Но също за мен фията върви повече

  5. #35
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Евала така се прави Излизаш, правите гонка и после резултатите в рамките на 2-3 дена, а не както в повечето случаи - виртуални гонки 1-2 месеца и накрая реално гонка никога не се осъществява!
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by plamen_rj View Post
    Гонки имаше и раносметката е : първи старт от място ме взе с около 1-2 коли на 400 метра. Тръгва мн добре алфата със 15" полуслик и олектена от към интериор
    Тогава обаче карах на ниското налягане (1 бар) направихме и 2 летящи, които взех аз с малко.
    После на голямото налягане направихме пак един-два старта , на които според мен вече нещата бяха изцяло в моя ползва , особено на летящите. Ще има и продължение скоро ! Подчертавам , че алфата си върви много сериозно! Но също за мен фията върви повече
    Ее евала пуснете някое друго клипче да се покефим и ние !!!
    Alfa 145 1.4 t.s

  7. #37
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by plamen_rj View Post
    Гонки имаше и раносметката е : първи старт от място ме взе с около 1-2 коли на 400 метра. Тръгва мн добре алфата със 15" полуслик и олектена от към интериор
    Тогава обаче карах на ниското налягане (1 бар) направихме и 2 летящи, които взех аз с малко.
    После на голямото налягане направихме пак един-два старта , на които според мен вече нещата бяха изцяло в моя ползва , особено на летящите. Ще има и продължение скоро ! Подчертавам , че алфата си върви много сериозно! Но също за мен фията върви повече
    Видя ли,че не е толкова страшно-жалко,че доста мнения изчезнаха!Пуснете някой клип?
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  8. #38

    Default

    От към клипове беше много зле положението, има само 1 старт сниман, и той е най-лошия за мен, сниман от 2 камери, но ще го пусна все пак разбира се
    На втория клип правим летящ , вече на 1,3 карам и там си заминавам на всяка предавка... но не се вижда на клипа...

    http://vbox7.com/play:d6c4595a1f

    http://vbox7.com/play:ac0270fb75


    Quote Originally Posted by alfatras View Post
    Видя ли,че не е толкова страшно-жалко,че доста мнения изчезнаха!
    Ами не е така.. отидох неподготвен за старт от място и паднах , а неподготвен бях само аз, но няма да се оправдавам. Следващия път знам как да ходя
    Last edited by plamen_rj; 14-07-2011 at 00:59.

  9. #39
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default

    Определено си личи, че на старта полезното действие не е много високо за Фиата. Но за сметка на това и двeте коли вървят прекрасно. Аз лично ще се радвам, ако виждам повече действие от тях в бъдеще, във форума или на живо.

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  10. #40
    Болен алфист 1912's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ПЛОВДИВ
    Posts
    1,039

    Default

    браво на момчетата и двете коли са доста силни и много хора ще отпаднат от тях
    alfa 164 t.s ex
    tipo 2,0 16v turbo ex
    opel astra amnesia ex
    megane 2 ex
    alfa 159 jtd ех
    audi A6/S TQ 330+
    audi a4 b5 1,8 TQ 500++
    alfa romeo 147 1,9jtdm 16v cadamuro design

  11. #41
    Запален алфист bobaka's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    pleven
    Age
    39
    Posts
    303

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=d4xHOMh2s_Y брато а защо не казваш че алфата е 1.7 пак ти си 2000 и турбината ти е доста по голяма и аз карам на 0.8 пак ти на 1 бар летящите стартове не исках да ги правим защото както ти казах съединителя замина доста и няма смисъл фиата върви но от място няма шанс когато искаш ще има реванш но ще сменям първо съединитела и тогава ще видим ,а пък ако фиата сега вървеше повече след старта трябваше да ме разминеш маи
    Last edited by bobaka; 14-07-2011 at 16:53.
    алфа 145 1,7 16v Turbo

  12. #42

    Default

    Тия лафове аз съм 1,7 ти си 2,0 не ги пускай, щото сам каза , че нищо не отбираш от тия неща! А дали няма разлика степен на сгъстяване, газоразпределяне и др. фактори освен на колко надуваш? Другото- турбината ми не е по-голяма - турбото ми е от 265 коня лансър ЕВО. Трето я кажи след като се върнахме , по тъмното, от трите старта които направихме (2 летящи и един от място) беше ли поне за половин секунда пред мене ??

    За да е чисто и ясно всичко следващия път заставаме , качваме по един човек в колите с камери и правим 3 старта 0-200 да се види истината
    Все пак признах че съм паднал на старта от клипа, ама дотам. други загуби не си спомням да имах

  13. #43
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    гр.Козлодуй
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by bobaka View Post
    http://www.youtube.com/watch?v=d4xHOMh2s_Y брато а защо не казваш че алфата е 1.7 пак ти си 2000 и турбината ти е доста по голяма и аз карам на 0.8 пак ти на 1 бар летящите стартове не исках да ги правим защото както ти казах съединителя замина доста и няма смисъл фиата върви но от място няма шанс когато искаш ще има реванш но ще сменям първо съединитела и тогава ще видим ,а пък ако фиата сега вървеше повече след старта трябваше да ме разминеш маи

    А ти защо не казваш, че колата ти тежи не повече от 1200 кг. а фиата - 1320кг ?? Това не е ли фактор?
    Ако твърдиш, че Фиата няма шанс от МЯСТО, пуснете се от място до 200+ ускорение и ще се види дали е така.
    Колегата си призна, че е паднал от място и даже си качи клиповете. От твоя страна има само 1 качен клип как биеш....
    Last edited by tISHI; 14-07-2011 at 19:22.

  14. #44
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Ще ви почакам още малко и после.........

  15. #45
    Старши алфист DJ_STIVAN's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Пловдив
    Age
    37
    Posts
    521

    Default

    Пичове, колите вървят добре, няма кво толкова да спорите. Ако има нещо заставате пак когато колите са в кондиция и свирявате без да има оправдания после.

    Иначе към колегата с купето... ти нямаш ли виско? Гледам на старта от място само едната гума въртеше.
    Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
    Fiat Coupe 2.0 20V TURBO KINUGAWA TD06SL2 - 25G Billet; Madness Motorsport Remap; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •