Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 59 of 59

Thread: Алфа спринт 1.7 16в боксьор- 1983г.

  1. #46
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    49

    Default

    Здравко ако четеш темата ми пиши или звъннни на нашите в скайп, щото може и да не съм аз там, аз съм им казал какво що. Да не се притесняваш

  2. #47
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    49

    Default



    ---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:47 ----------



    ---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:49 ----------



    ---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:50 ----------



    ---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:51 ----------



    ---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:52 ----------



    ---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:53 ----------



    ---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:54 ----------

    Единия калник е закърпен и подсилен изчистен и от двете страни. Утре го чака... Великото китосване по м/у времето което ми остава ми дойде идеята, да и направя един нож и мисля, че добре се получава засега, снимките по-нагоре най-добре говорят. Надявам се да ви хареса, ще ви държа в течение с работата по-колата.
    Това е засега от мен.
    Поздрави Ники!
    П.С Ламарината под филтъра (шилда) е с цел да не гълта топъл въздух от генерацията колата. Няколко хора във фейсбук ме питаха на лично, подчертавам тук , за да не пълним форума със мнения, а лемежите на капака са обърнати, така че да изсмукват въздуха който е в двигателния кош, разбирасе и да не забравяме факта, че наобратно като са се разкопчават капаци и тнт...
    Last edited by Niki2105; 27-07-2011 at 22:11.

  3. #48
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    49

    Default

    Кой какво мисли за боята, акрил,перла или металик?
    Аз знам само че искам да е изкрещящо червено, кой какво мисли ? Аз мисля в каталога на Ланчия делта 1 (интеграле) да се ровя или ферари, за тониране на боя, други идеи и съвети ? Благодаря

  4. #49
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    е , ти какви въпроси задаваш. алфа червеното се води alfa rosso 130 и има различни нюанси. ето виж тая тема

    http://www.alfabb.com/bb/forums/car-...materials.html
    точка

  5. #50
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Тук няма обективен съвет. Всеки има различен вкус, пък и на всяка различна кола и отива различен цвят. Моята 33-ка е вече в червено, много по-тъмно от фабричното, но на мен така много ми харесва. А иначе цвета ми съм го взeл от 147 FL.
    Важното е на теб да ти харесва, а не на другите.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  6. #51
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    49

    Default

    Мерси, първо да я видим на филер скоро, пък цвета ще го доуточним в последствие
    Съвсем съгласен съм, че на мен трябва да ми харесва, но съм се спрял на нищо, говорим с доста приятели и мислим, че червента перла ще и стои най-добре, но искам да я попроменя малко и може да изберем някой друг червен цвят от някой каталог. Мерси, ще постна нови снимки скоро !

  7. #52
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    49

    Default

    Някой знае ли какъв е диаметъра на предните и задните главини на спринта. Отпред съм с външни дискове, от алфа 33.
    Интересува ме суха информация, щото тия дни нямам време да сваля и да погледна, а мисля една интервенци от 4х98 да мина на 5х112.... със същите главини, само да се пробият нови дупки....

  8. #53
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    161

    Default боята

    Quote Originally Posted by Niki2105 View Post
    Кой какво мисли за боята, акрил,перла или металик?
    Аз знам само че искам да е изкрещящо червено, кой какво мисли ? Аз мисля в каталога на Ланчия делта 1 (интеграле) да се ровя или ферари, за тониране на боя, други идеи и съвети ? Благодаря
    Yamaha R1
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_2145.jpg  

  9. #54
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Dupnica ,Sofiq
    Posts
    320

    Default

    ферари росо 322 мисля беше или 323 на мобихел с бяла основа
    мойта е с такъв ,цвета е много як и на слънце е изкрещящо червено
    Last edited by staiger; 08-11-2011 at 13:59.
    Ако съдбата ти обърне гръб-изчакай я да се наведе.....
    Звукът може да бъде
    описан само така: представи си смесица от бръмченето на Nascar-Chevys и пакистанска свиня-майка

  10. #55
    Запален алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Dupnica ,Sofiq
    Posts
    320

    Default

    Колега какво си покрил под чергилото алфата ,какво става .Като мина все те няма наоколо как са нещата докаде я докара.
    Ако съдбата ти обърне гръб-изчакай я да се наведе.....
    Звукът може да бъде
    описан само така: представи си смесица от бръмченето на Nascar-Chevys и пакистанска свиня-майка

  11. #56
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    май нищо не става

  12. #57
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    49

    Default

    Не е като в ученическите години...Почнах в един автосервиз, от понеделник до неделя на работа включително, само две недели в месеца се почива...

    Естествено, след около месец, ще я закарам в сервиза, да кеси- като има време, да и обръщам внимание и на нея, но предимно след работно време.

  13. #58
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    какжо стана със спринта за скрап ли отиде или се прави
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  14. #59
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    То след тая гавра с колата по-добре за скрап да ходи
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •