Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Смених съединителя

  1. #16

    Default

    Управителят ми предложи различни варианти ,които са подходящи и аз сам си избрах ,преди монтажа ми показаха и самия съединител,а и понеже това им е работата, едва ли ще ми предложат нещо негодно(предполагам ,че са виждали повече съединители от мен и си държат на клиентите), още повече ,че дават и гаранция.По склонен съм да вярвам ,че ще ми пробутат нещо негодно в магазин или по мрежата. А и за мен гаранцията е много важна клауза,тя предполага качествен труд и материали.Е дано съм прав.Всичко е относително.
    Last edited by lordliness; 21-05-2011 at 13:34.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #17
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Управителят ми предложи различни варианти ,които са подходящи и аз сам си избрах ,преди монтажа ми показаха и самия съединител,а и понеже това им е работата, едва ли ще ми предложат нещо негодно(предполагам ,че са виждали повече съединители от мен и си държат на клиентите), още повече ,че дават и гаранция.По склонен съм да вярвам ,че ще ми пробутат нещо негодно в магазин или по мрежата. А и за мен гаранцията е много важна клауза,тя предполага качествен труд и материали.Е дано съм прав.Всичко е относително.
    Колко гаранция ти дадоха
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

  3. #18

    Default

    Доживотна /на колата/
    Да не се дигнеш от Дупница до Пловдив?
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  4. #19
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Не бе, стана ми интересно - сменят ти съединителя, дават ти гаранция, отиваш да ти сложат един чип, късаш му гъза и след 20-30000 км цъфваш в сервиза с гаранционно боксуващ съединител
    То до сега винаги сам съм си сменял съединителите, ама `щот не мога до си дам гаранция взех, че се замислих
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •