Results 1 to 9 of 9

Thread: проблем със седалки от алфа брера

  1. #1

    Exclamation проблем със седалки от алфа брера


    взех си такива седалки и искам да ги монтирам на друга кола / не на алфа/ , но имам поблем . казаха ми ,че тъй като били с памет , трябвало да има и модул за паметта. къде стои този модул в автомобила и може ли без него да се захранят копчетата за да действат. нека ако някой има информация - да каже . може и на мобилния да ми прати смс , а аз ще се свържа за да ми обясни. ето номера :0888850210 или 0895604632 ники

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Модула за управление е или в боди компа,или в конфорт модула/който обаче незнам къде седи/.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    И за добавка мога да кажа, че освен с памет на седалката (предна лява) другата само електрическа без памет при нагласа на преднат лява седалка тя запомня и позициите на огледалата а като включиш на задна скорост и поставиш копюето за регулиране на огледалата да регулира дясното то се променя и ти показва различна позиция за паркиране...с две думи е по-сложно отколкото изглежда с тоя модул.
    EX 156 1.6 TS

  4. #4
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by DJraceman View Post
    И за добавка мога да кажа, че освен с памет на седалката (предна лява) другата само електрическа без памет при нагласа на преднат лява седалка тя запомня и позициите на огледалата а като включиш на задна скорост и поставиш копюето за регулиране на огледалата да регулира дясното то се променя и ти показва различна позиция за паркиране...с две думи е по-сложно отколкото изглежда с тоя модул.
    То тва е ясно,че няма да стане хич лесно
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #5

    Default

    на каква кола ще ги слагаш, ако не е тайна?

  6. #6

    Default седалки брера

    ще ги слагам на голф-3 ГТИ . аз съм ги сложил и много добре станаха . проблема е да ги вържем , иначе си работят всичките мотори . много красиви седалки . ако някой може да ми даде линк за схема на платката на такива седалки , ще е много добре
    Last edited by nipema; 29-05-2011 at 00:17.

  7. #7
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by nipema View Post
    ще ги слагам на голф-3 ГТИ . аз съм ги сложил и много добре станаха . проблема е да ги вържем , иначе си работят всичките мотори . много красиви седалки . ако някой може да ми даде линк за схема на платката на такива седалки , ще е много добре
    Лошото е че колата е все още нова,и разни схеми и менюъли почти няма в нета
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  8. #8

    Default седалки

    и аз рових из нета , но немога да намеря схема на платката с бутоните на седалките

  9. #9

    Default

    Дай една снимка да видим голф с такива седалки

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •