Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Ужас! Паяк Бутна стълб в/у ГТВ

  1. #16
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Щото те са облечени с власт (вози се постоянно с тях напълно законен ушко), докато ти си никой, от тая гледна точка.
    Мен тръгнаха да ми вдигат преди време колата пред очите, още само я снимаха... и макар че насред булеварда, една кола беше направила втора линия на аварийки, при това зарязана без човек в нея, те тръгнаха с моята да се заяждат. Ама онова беше ново лачено Ауди А4, все пак...
    И ушкото нито се трогна, че бях с нарамен фотоапарат и прес карта в документите, нито ми обърна внимание, докато му сочех спряното в стил "арабин в пустиня" Ауди, нито дори се трогна, като тръгнах да му дублирам фотосите, дето правеше, ама и с Аудито в кадър... само ми постави алтернативи - с паяка и акт, или с фишче на място глобата. Не можел да трие снимките, и макар и аз да му казах, че не знам как да трия моите от апарата, дето са и с Аудито в кадър, не му трепна и окото дори и ми връчи дължимото за 15 лв... така че никак не мой' ги уплашиш, толкова са изнагляли, че не е верно... сутринта по бТВ гледа ли го шапкаря от Луковит как се държеше със Стоян Георгиев? Ако не си, цъкни си от сайта на бТВ репортажа от Тази сутрин за хранилката в Луковит на пътя София-Русе...
    Last edited by -Bobby-; 27-05-2011 at 15:28.
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  2. #17

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by -Bobby- View Post
    Щото те са облечени с власт (вози се постоянно с тях напълно законен ушко), докато ти си никой, от тая гледна точка.
    Мен тръгнаха да ми вдигат преди време колата пред очите, още само я снимаха... и макар че насред булеварда, една кола беше направила втора линия на аварийки, при това зарязана без човек в нея, те тръгнаха с моята да се заяждат. Ама онова беше ново лачено Ауди А4, все пак...
    И ушкото нито се трогна, че бях с нарамен фотоапарат и прес карта в документите, нито ми обърна внимание, докато му сочех спряното в стил "арабин в пустиня" Ауди, нито дори се трогна, като тръгнах да му дублирам фотосите, дето правеше, ама и с Аудито в кадър... само ми постави алтернативи - с паяка и акт, или с фишче на място глобата. Не можел да трие снимките, и макар и аз да му казах, че не знам как да трия моите от апарата, дето са и с Аудито в кадър, не му трепна и окото дори и ми връчи дължимото за 15 лв... така че никак не мой' ги уплашиш, толкова са изнагляли, че не е верно... сутринта по бТВ гледа ли го шапкаря от Луковит как се държеше със Стоян Георгиев? Ако не си, цъкни си от сайта на бТВ репортажа от Тази сутрин за хранилката в Луковит на пътя София-Русе...
    Затова ти казвам- резни му гумите докато чака на някой светофар и не се занимавай да му наливаш акъл в бездънната глава.
    Lexus IS200

  4. #19
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    аз съм виждал малоумниците с паяка как изтърват кола. изпуснаха я точно в средата на улицата и като разбраха какво са направили, откачиха скобите и се изнизаха като пръдня из гащи преди да дойде собственика.
    работата на тия е да отстраняват неправилно паркирани автомобили пречещи на движението, обаче са тарикати и само дебнат да ти измъкнат някой лев. набиват спирачките в средата на платното и всички ги чакат докато си изиграят представлението.
    същата работа са и катаджиите с хранилките.
    точка

  5. #20
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Че тия с паяка хич не им дреме за движението, а единствено за това какви пари ще изкарат спор няма. Случвало ми се е да чакам такива да освободят тясна уличка, и реално те пречеха мнооого повече от паркираната кола, която вдигаха. Факт е обаче и, че в този случай паяка, няма никаква вина. Вината е основно в общината, която е позволила от една страна съществуването на стълб, който е по-нетраен от сноп кабели, и от друга страна, че е допуснала същуствуването на тия кабели.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •