Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблeм: показа се ключ и код 156 2.5 V6

  1. #1
    Запален алфист RASI's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    СОФИЯ
    Age
    42
    Posts
    104

    Default Проблeм: показа се ключ и код 156 2.5 V6

    става дума за 156 2.5 в6 свтна ключето и надпис код помагаите,свети 30 мин. и се оправи,следкато ме закачи един приятел да ме тегли след 100 м изгасна,какъв може да е проблема

  2. #2

    Default

    Имобилайзера.....зачисти клеми и контакти.....или дай едни пари да ти го махнат.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #3
    Запален алфист RASI's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    СОФИЯ
    Age
    42
    Posts
    104

    Default егг

    сега бях при един пич в красна поляна наско се казва,свали компа и каза че била сложна защото е с голям мотор и по трудно става,трябва да му я оставя за 1 ден и ще стане,струва около 100лв

  4. #4
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by RASI View Post
    сега бях при един пич в красна поляна наско се казва,свали компа и каза че била сложна защото е с голям мотор и по трудно става,трябва да му я оставя за 1 ден и ще стане,струва около 100лв
    Малко ти е наговорил глупости,работата се оправя лесно,но се изискват малко нинджа умения,кутииката на имото се намира над бушонното табло отляво на волана,но се бърка отзад,трябва да се стегнат пиновете на куплунга на антената,и всичко се оправя

    П.С.Ако искаш да го махаш,свържи се с Алексиус от форума,той се занимава от доста години с тези неща,ето ти тел:0887 344 244
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  5. #5
    Запален алфист RASI's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    СОФИЯ
    Age
    42
    Posts
    104

    Default zsdgdg

    евала ти правим MURY

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •