Results 1 to 15 of 15

Thread: Проблем с радиото

  1. #1
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default Проблем с радиото

    Та проблема ми е следния, като запалих колата на ICS-а ми изписа boot sector 3.1 AR Loading Loader и изчезна музика, всичко. търсих в темите но не намерих нищо. Ако някой знае нещо да пише.
    Last edited by Megadet; 10-06-2011 at 19:43.
    Alfa 166jtd,1999

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Megadet View Post
    Та проблема ми е следния, като запалих колата на ICS-а ми изписа boot sector 3.1 AR Loading Loader и изчезна музика, всичко. търсих в темите но не намерих нищо. Ако някой знае нещо да пише.
    провери си бушона които е зад ics

  3. #3
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Quote Originally Posted by anton.mudev View Post
    провери си бушона които е зад ics
    Здрав е, проверих го. Ако някой има друга идея.
    Alfa 166jtd,1999

  4. #4

    Default

    Колега, ако имаш навигация, пробвай да я изключиш. Не знам дали ще се случи нещо, но би могъл да опиташ... Успех!!
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  5. #5
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    Quote Originally Posted by Megadet View Post
    Та проблема ми е следния, като запалих колата на ICS-а ми изписа boot sector 3.1 AR Loading Loader и изчезна музика, всичко. търсих в темите но не намерих нищо. Ако някой знае нещо да пише.
    Щом пише loading нещо, и след като исц няма памет, подозирам нещо с чанджер.
    Чанджер имаш ли?
    Имаше ли сд когато стана?
    Ако да, какво има ма този сд?

    Моята идея е дали без да искаш не си заредил нова версия на софт на исц и нещо да се е прецакал по време на loading.
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  6. #6
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Колеги нямам нито навигация нито CD, но днес като се качих в колата всичко си тръгна без проблем. Абе капризна работа
    Alfa 166jtd,1999

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    28

    Default

    Ако подобен проблем с този надпис се бе появил при (всекиденвен) компютър бих ти казал, че си заминава хард диск-а му. В твоя случей нещо става със флаша на който е записан фърмуера. Дано не е това, но така звучи.


    Alfa Romeo 166 JTD - 2003

  8. #8
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Колеги днес проблема пак се появи, някой ако има представа какво е да помага. Намерих в един чужд форум ето това http://www.google.bg/url?sa=t&source...t4kxeqdeADoeTg
    Пише нещо за смяна на фърмуера, ако купя друг ICS, дали ще се реши проблема.
    Last edited by Megadet; 29-06-2011 at 10:36.
    Alfa 166jtd,1999

  9. #9
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Ако някой колега може да извърши тази операция, да свалям ICS- са и да го пращам.
    Alfa 166jtd,1999

  10. #10
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Човек ,пробвай една диагностика . Може да ти кажат повече. Мисля ,че в сервизите дето правят наще коли могат да ти помогнат, дали с нов софт ,дали като оправят тоя. Не ти и пречи да им го пратиш
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  11. #11
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Колеги кажете някой сервиз където да го пратя, понеже съм от Червен бряг и тук няма такъв сервиз. А ако сменя ICS- а дали ще се появи пак този проблем или това идва от самия компютър.
    Last edited by Megadet; 29-06-2011 at 16:08.
    Alfa 166jtd,1999

  12. #12
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Колеги карах колата на диагностика в Червен бряг но там въобще не можаха да ми кажат за какво става въпрос. Моля ако някой знае сервиз във Плевен да казва че ми писна от този проблем.
    Alfa 166jtd,1999

  13. #13

    Default

    Според мен,намери близо до теб колега с навигация.След което сложи твоя ICS на мястото на неговия.А не неговата навигация в твоя багажник!Би трябвало да започне някакъв чек да прави и евентуално,но евентуално да се качи някакъв ъпдейт което е малко вероятно.Другото е да намериш диск, да преинсталирате на фърмуера чрез навигацията.
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  14. #14
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Според мен,намери близо до теб колега с навигация.След което сложи твоя ICS на мястото на неговия.А не неговата навигация в твоя багажник!Би трябвало да започне някакъв чек да прави и евентуално,но евентуално да се качи някакъв ъпдейт което е малко вероятно.Другото е да намериш диск, да преинсталирате на фърмуера чрез навигацията.

    Ако има някой колега от Плевен и е навит на такава интервенция да пише!
    Alfa 166jtd,1999

  15. #15
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Плевен
    Posts
    371

    Default

    Quote Originally Posted by Megadet View Post
    Ако има някой колега от Плевен и е навит на такава интервенция да пише!
    Колега познавам едни момчета в Плевен много са в час със електроники, но трябва да ги питаm наемат ли се да оправят ИЦС. В понеделник ще работят и мога принципно да попитам дали ще се наемат. Ако искаш остави ми твой GSM на лична и като говоря с тях ще те уведомя има ли смисъл да идваш до Плевен.

    Живота е компот и всеки се бори за слива във него.
    АЛФА РОМЕО 156 1,9 JTD предишна
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD сегашна 150p.s. 2003г

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •