Results 1 to 6 of 6

Thread: G2 или G3 ми е навигацията ?

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    28

    Question G2 или G3 ми е навигацията ?

    Колата е тая от подписа, според VIN-а е произведена около март 2003. Как мога да разбера каква е навигацията (G2/G3 ...) и какви карти да търся ? С тия който пробвам дава 'Error when reading CD. Check CD!".

    ПС: Инфото от клима режима дава празна версия за навигацията ?!? А 10000% имам reader-a и като натисна Navi бутона иска CD. ICS-a е 5.51.
    Last edited by TByte; 16-06-2011 at 20:57.


    Alfa Romeo 166 JTD - 2003

  2. #2
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Прегледай тази тема http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...0%F6%E8%FF+166
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    28

    Default

    Мда де гледал съм я само дето при мен я няма версията. Полето е празно


    Alfa Romeo 166 JTD - 2003

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Плевен
    Posts
    371

    Default

    Quote Originally Posted by TByte View Post
    Колата е тая от подписа, според VIN-а е произведена около март 2003. Как мога да разбера каква е навигацията (G2/G3 ...) и какви карти да търся ? С тия който пробвам дава 'Error when reading CD. Check CD!".

    ПС: Инфото от клима режима дава празна версия за навигацията ?!? А 10000% имам reader-a и като натисна Navi бутона иска CD. ICS-a е 5.51.
    Колега и при мен е така- същата версия е.Навигацията е G3. Само че при мен се оказа механичен проблем -някакво зъбно колело се изронило и неще изобщо да вкарва и изкарва диска. Сега е при майстор и чака части - ама няма.

    Живота е компот и всеки се бори за слива във него.
    АЛФА РОМЕО 156 1,9 JTD предишна
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD сегашна 150p.s. 2003г

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    28

    Default

    Quote Originally Posted by danchev63 View Post
    Колега и при мен е така- същата версия е.Навигацията е G3. Само че при мен се оказа механичен проблем -някакво зъбно колело се изронило и неще изобщо да вкарва и изкарва диска. Сега е при майстор и чака части - ама няма.
    Диска влиза (и си излиза) и пише 'Initializing navigation system' ... но след малко дава грешката 'Error when ...'.
    И на теб ли не ти дава версията на навигацията като задържиш десния бутон в Clima ?


    Alfa Romeo 166 JTD - 2003

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Плевен
    Posts
    371

    Default

    Quote Originally Posted by TByte View Post
    Диска влиза (и си излиза) и пише 'Initializing navigation system' ... но след малко дава грешката 'Error when ...'.
    И на теб ли не ти дава версията на навигацията като задържиш десния бутон в Clima ?
    да не дава. Но от колеги знам че ако навигацията е след 2002г е G3. На мойта имаше лепенка че е 2004г ама друг и е проблема. Пък и щом още няма диск за нашите дето да тръгва по добре да изчакам с ремонта.

    Живота е компот и всеки се бори за слива във него.
    АЛФА РОМЕО 156 1,9 JTD предишна
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD сегашна 150p.s. 2003г

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •