Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 105

Thread: Много въпроси относно GTV

  1. #31

    Default

    Перфектно се събират дамските им чантички...

  2. #32

    Default

    Малко е шокиращо в първия момент като седнеш и видиш колко малко е полето ти на зрение през стъклото и как не си виждаш предния капак, а не е като да съм нисък :>
    Alfa Romeo GTV 1.8TS 144hp 2000` - Hell on wheels

  3. #33

    Default

    По-шокиращото е като разбереш в един момент, че настилката пред колата я виждаш под ъгъл, под който половината дупки не можеш да ги прецениш колко са дълбоки...

  4. #34
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Шофьорската позиция в ГТВ наистина е удобна само за маймуна Аз също не съм нисък 186см съм и както каза бадмадафака ъгъла на полезрение е шокиращ

  5. #35
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Aз съм ниска маймуна (178см.) и си ми е идеално.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  6. #36
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Fear View Post
    Aз съм ниска маймуна (178см.) и си ми е идеално.
    Аз съм 179 и според мен ГТВ е една от малкото алфи в която позицията на шофьора е като на истинските коли Който може и знае как се кара ще ме разбере

    ПС> На 145-цата и преработих всичко за да постигна нормална позиция за каране и въпреки това пак не е добре колкото ГТВ Да не забравяме че и типа на салона в ГТВ е важен за позицията на шофера
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #37
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Аз съм 179 и според мен ГТВ е една от малкото алфи в която позицията на шофьора е като на истинските коли Който може и знае как се кара ще ме разбере

    ПС> На 145-цата и преработих всичко за да постигна нормална позиция за каране и въпреки това пак не е добре колкото ГТВ Да не забравяме че и типа на салона в ГТВ е важен за позицията на шофера
    Tвойте седалки обаче мисля че имат повечко настройки, отколкото 1-ва фаза

  8. #38
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Tвойте седалки обаче мисля че имат повечко настройки, отколкото 1-ва фаза
    Вярно е мърдат навсякъде и имат лумбална опора
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    ГТВ е една от малкото алфи в която позицията на шофьора е като на истинските коли
    True. Позицията на седене в повечето "екзотични" коли (Мазерати, Ферари и т.н.) е точно същата (тествано)

  10. #40
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    13

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Не го упреквайте така момчето . Вероятно доста от нас са минали по този път . Напомня ми за първия път , когато исках да си купувам GTV с последните пари и не знаех нищо за модела . Викам си отначало , 12-13л градско не изглеждат толкова много на фона на градската ми малолитражка 8-9л . Данъка все някак ще го превъзмогна , ще гледам да си купя някоя читава , че да не правя ремонти . Да ама като нямаш стабилни и сигурни доходи всеки месец и не изглежда толкова лесно , колкото звучи Може вашите да не ги бърка колко дават , но ако спрат кранчето - ще трябва да гледаш красавицата пред блока
    Извънредни разходи са например съединител с труд - 400 лв , акумулатор - 200 лв , дебитомер - 200 лв , свещи - 240 лв и куп други , все неща , които могат да се скапят всеки момент Въпрос на късмет или по-скоро на поддръжка от предишните собственици ( особено италианеца )

    В Горна Оряховица се подвизава едно зелено GTV , за други не знам . Даже момчето май е от форума .
    Иначе друго италианско в този клас , но със сравнително по-евтина поддържа - Фиат Купе 1.8 . Вече ти си правиш избора . Ако все пак се спреш на GTV - не се хвърляй на първото , а гледай нещо читаво , че има доста гробници на пазара . Пък ще чакаме да се похвалиш , да не забравиш
    Точно зеленото GTV всеки ден го заглеждам. Иначе офертата за Fiat Coupe отпада, защото братовчед ми има такъв и не искам да си вземам същата. Идеите ми са Alfa Romeo GTV, 147, Seat Leon или Renault Megane Coach, като с предимство са италианките. Друга италианка със същата визия (купе с 2/3 врати и сравнително ниска) не мога да се сетя. Ако имате идея казвайте. Мислех си и за 156 ама много голяма ми се вижда за първа кола. Иначе ако имах възможност въобще не се съмнявай, че щях да покарам GTV

  11. #41
    Запален алфист injekciona's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    162

    Default

    Карал съм 2-3 GTV-та на приятели и мога да кажа, че точно позицията на седене е единственото нещо, което ми ливсва в Coupe-то, спрямо GTV-то.
    Jet Black E46 M3
    ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
    Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT

  12. #42
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    София,Горна Оряховица
    Age
    43
    Posts
    117

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Да и знам , че няма нищо общо А колегата май е виждал ГТВ само на снимка и търси да има визия . Да седне първо и да видим дали ще му хареса . ГТВ си е маниашка кола , но не всеки може да я възприеме като усещане след като седнеш зад волана Точно това ме привлича в определени Алфи , самото усещане , сякаш там ти е мястото Не може да се опише чувството . Чак сектантски прозвуча . Сравнено с нея , в Купето се чувстваш като турист

    Един въпрос към собствениците на ГТВ - дългокраки какички събират ли се на задните седалки хаха
    Събират се-колената малко на една страна и помощ с подаване на ръка при слизане...! Въпросът е кой ще сяда отпред? ХАХАХА

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Вярно е мърдат навсякъде и имат лумбална опора
    Айде бате BOBO се похвали с екстрите...!
    п.п.156 не е толкова голяма колкото ти изглежда!
    Alfa Romeo GTV 3.2 V6 24V -сбъдната мечта
    Peugeot Partner 1.6 HDI 90 BHP(служебна)-много зла за гъзарите-ex
    SEAT Ibisa 1.4 '08(служебна)-много пъргава и ненатоварваща-ex
    Dacia Logan 1.5 cdi 90 BHP(служебна)-голямото наказание за шофьора!!

  13. #43
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Quote Originally Posted by IwaN View Post
    Точно зеленото GTV всеки ден го заглеждам. Иначе офертата за Fiat Coupe отпада, защото братовчед ми има такъв и не искам да си вземам същата. Идеите ми са Alfa Romeo GTV, 147, Seat Leon или Renault Megane Coach, като с предимство са италианките. Друга италианка със същата визия (купе с 2/3 врати и сравнително ниска) не мога да се сетя. Ако имате идея казвайте. Мислех си и за 156 ама много голяма ми се вижда за първа кола. Иначе ако имах възможност въобще не се съмнявай, че щях да покарам GTV
    Ясно защо искаш такъв модел - грабва окото определено Общо взето разума казва недей , а сърцето - давай смело Братовчед ти да не се казва Добри , малко са Купетата в околията , GTV-тата също . Това им е чара също А 156 стана доста масова ... Поддръжката не се различава чак толкова фрапиращо , в единия случай (156) правиш скъпа предница , в другия - скъпа задница Мегана малко не ми се вписва тук , въпреки че е по-добре от другите измислици Тигрици , Пуми ...

    Quote Originally Posted by кучето View Post
    Събират се-колената малко на една страна и помощ с подаване на ръка при слизане...! Въпросът е кой ще сяда отпред? ХАХАХА
    Е че тази дългокраката отпред ако иска да доведе приятелки , няма да ги връщаме я

    П.с. Още съжелявам , че не влязох във вашия отбор с едно черно втора фаза с червен салон и червено табло
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  14. #44
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Е че тази дългокраката отпред ако иска да доведе приятелки , няма да ги връщаме я

    П.с. Още съжелявам , че не влязох във вашия отбор с едно черно втора фаза с червен салон и червено табло
    Тествано е една дългокрака отпред и една отзад с крачетата напреки си влиза перфектно
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  15. #45
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    13

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Братовчед ти да не се казва Добри , малко са Купетата в околията , GTV-тата също . Това им е чара също
    Да, d0b0 Иначе GTV е адското и все пак съм си на мнение да си намеря такова. Но все пак първо да взема книжка.

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •