Results 1 to 9 of 9

Thread: станах капитан на кораб :)

  1. #1

    Default станах капитан на кораб :)

    Да ви се похваля... вече 2ра седмица се возя на корабеско .. и е голям кеф! .... Муцуната наподобява риба чук но аз си я харесвам... ))
    Малко данни.....

    Алфа 166 2.4 жтд 136 к.с. '00 г. ,графитена,текстил тапицерия, 17ки с 225/45 гумета,които мисля да сменя с 225/50.... 6 скорости като всяко жтд... има и някъв ебаващ се чаина парктроник...
    ...Абе има си разни дреболии за отстраняване.. но аз и не съм очаквал друго...
    Иначе като първи впечатления - очарован съм от тихото купе..вози приятно,спира хубаво и управлението е директно.. (не ме кефят бавните реики )

    Тоя ицс с касетка е голяма тъпня, по натам ще мислиме няква музика.. Тва че няма поставка за чаша също е ...нот куулл... но общо взето това са дреболии и не мисля да им обръщам внимание..

    По-важното за мен е, че всеки път сядам в нея с удоволствие и не ме изморява, а напротив - кеф ми е да я карам!

    Сигурен съм че и при вас това е водещия мотив да карате тая марка

    Alfa Romeo 146 JTD '01 - budget car
    Alfa Romeo 166 JTD '00 - unknown yet....
    Lancia Delta HF Turbo '92 - the old lady

  2. #2
    Запален алфист BaiJedi's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    168

    Default

    Честито,колега! 166 е много добър автомобил. Нека ти носи много положителни емоции!
    146 1.6 ie Boxer-EX
    147 1.9 jtd 16v

  3. #3
    ☆☆☆☆☆ kokless's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Hansestadt Bremen;DE
    Posts
    671

    Default

    Да ти е честита!!!Цапни някоя снимка и ние да се порадваме на новия ти кораб

  4. #4

    Default

    Добре дошъл във флота и само хубави емоции! Иии... по-добре да нямаш поставка за чаша, отколкото например да имаш нещо за ремонт по окачването или да не ти се заключва някоя врата

  5. #5

    Default

    Честито и от мене

  6. #6
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by lancia-martini View Post
    .... Муцуната наподобява риба чук но аз си я харесвам... ))
    На мен тая физиономия по-ми харесва от по-новата
    С кеф да си я караш. Честито.
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  7. #7

    Default

    Благодаря колеги за пожеланията, както се казва от вашите усти в божиите уши...

    Ето и малко снимков матрял... някои от вас може и да я знаят тъй като момчето от който я взех е от форума...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Изображение089.jpg   P7180812.jpg   001.jpg   2xalfas.jpg  

    Alfa Romeo 146 JTD '01 - budget car
    Alfa Romeo 166 JTD '00 - unknown yet....
    Lancia Delta HF Turbo '92 - the old lady

  8. #8
    Келеме с кюмбе vladev's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Posts
    258

    Default

    Много приятно изглежда колега. Да те вози хубаво и да не ти прави проблеми ти пожелавам.
    Subaru Legacy 3.0R
    Ex: Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.4 JTD 140+bhp

  9. #9
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Дам колицата беше на колегата sanata ! Наистина е добър екземпляр , много лъсната и запазена ! Дано той продължи с алфите (например 159-ка) , а на тебе ти желая от все сърце да се слушате с корабчето и всичко да е ОК !
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •