Results 1 to 12 of 12

Thread: Мнение за решетки?

  1. #1
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default Мнение за решетки?

    Колеги сдобих се с две афтърмаркет решетки една никелирана другата черна марка ФК.
    Какво мислите за подобен тунинг?
    Колата ми е сребриста мисля че никеловата ще седи уникално добре!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails black.jpg   black2.jpg   silver.jpg  
    Last edited by _power_; 21-06-2011 at 12:57.

  2. #2

    Default

    Според мен е подходящ единствено за немските коли - те почти всичките изглеждат по-добре без емблеми. Алфа без емблема седи грозно за мен.

    Все пак сложи ги и покажи снимки, може пък да стои яко... Решетката се държи на 3 винта и се сваля/слага за минута

  3. #3
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Според мен е подходящ единствено за немските коли - те почти всичките изглеждат по-добре без емблеми. Алфа без емблема седи грозно за мен.

    Все пак сложи ги и покажи снимки, може пък да стои яко... Решетката се държи на 3 винта и се сваля/слага за минута
    И аз така виждам нещата, със проба.
    Пък ако се губи много емблемата ще я монтирам

  4. #4

    Default

    Ако не е сложно, постни по една снимка с различните решетки да я видим как стои, независимо дали ще ги оставиш

  5. #5
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Ако не е сложно, постни по една снимка с различните решетки да я видим как стои, независимо дали ще ги оставиш
    Да така ще стане , колкото до това дали ще ги оставя поне една от двете задължително със или без емблема само ще е въпроса

  6. #6
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Колко парички ти излязоха мигачите, които си постнал, ако не е тайна? И от къде ги взе?
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  7. #7
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Abar7h View Post
    Колко парички ти излязоха мигачите, които си постнал, ако не е тайна? И от къде ги взе?
    14 левчета + доставка
    П.С. тях без да искам ги постнах
    Бих се радвал и на мнения за решетките все пак

  8. #8
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Определено С емблема , според мен . В града ми има едно черно без емблема и не ми харесва така ... Черната ще стои много добре на тъмна кола , при теб надали Ако имаш познат с черно ГТВ направете проба За теб остава никела , но съм със смесени чувства , трябва да се види определено на самата кола

    А мигачите е много разумно решение Тези оранжевите не се връзват с нищо ...
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  9. #9
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Определено С емблема , според мен . В града ми има едно черно без емблема и не ми харесва така ... Черната ще стои много добре на тъмна кола , при теб надали Ако имаш познат с черно ГТВ направете проба За теб остава никела , но съм със смесени чувства , трябва да се види определено на самата кола

    А мигачите е много разумно решение Тези оранжевите не се връзват с нищо ...
    Да мигачите много се чудех какви да взема, мисля че това е правилния избор. Нямам познати със черно ГТВ..имам със бордо ТБ...ама той си сложи решетка от фейслифт-а със лъскавия кант.

  10. #10

    Default

    Мигачите са пълен траш, ще се очудя ако паснат от самосебеси... Най-вероятно ще трябва да се лепят... Ама за тия пари толкова, един оригинален е към 40 кинта...

  11. #11
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Мигачите са пълен траш, ще се очудя ако паснат от самосебеси... Най-вероятно ще трябва да се лепят... Ама за тия пари толкова, един оригинален е към 40 кинта...
    Ще информирам , но изглеждат много добре направени + много по-добре изглеждат от жълтурите
    Цената не я коментирам щото тук на същите им се иска много по-яка цена...
    Last edited by _power_; 22-06-2011 at 00:08.

  12. #12

    Default

    С абсолютно същите съм на КуВе-то, само че бели (те даже са точно същия модел като на ГТВ) и имам познат който си купи същите черни... И неговите ги лепи и моите са залепени, иначе да, изглеждат качествено направени, просто не пасват като оригиналдъ... А и съм почти сигурен, че от слънцето пластмасата ще пожълтее, защото обикновено има причина оригиналните да са в пъти по-скъпи, не е само логото на тях
    Не знам ти откъде си ги купувал, но тук (София) струват около 30 лева двата с доставката, не е кой знае колко повече.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •