Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 111

Thread: Относно наказание...

  1. #16
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Алекс доста ви търпя ,наказа Васето и стана олеле веднага и не се подвежда по никакви схеми ,защото НЯМА такива.
    При вас е схемата с одумването , отричането и нахрачването по неща ,които други хора почитат и уважават.Всичко е така да има храна и да ви е по-весело.Хейтъри.
    Аз нямам нищо общо с ваще заигравки но да знаеш че неможе модератор да влиза в схеми правилата са ясни хейтъри мейтъри и квито там ги наричаш не нарушават правилата, разни подмятания не са повод за наказание да не говориме за БАН
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #17
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Марияне, благодаря за защитата - всичко, което си казал, е абсолютно вярно, и хората от раздела и повечето модератори ще го потвърдят. Но не е нужно и ти да се набутваш между шамарите.
    Обясних се достатъчно добре, а и всичко се вижда в темите. Не разбирам само защо хора, които изобщо не са наясно с предисторията на нещата (или тенденциозно не искат да я видят), се опитват да внасят поправки в правилата заради еди-кой си...
    Никога не съм си позволявал превишаване на правата ми, и нямам тенденциозно отношение към НИКОГО във форума - не вярвам някой да каже обратното. Правилата за действие на админите и модераторите обаче са ясни, и занапред ще ги спазвам за разлика от положението до този момент - просто ме агитирахте в правилната посока.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  3. #18
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Напълно подкрепям и аз решението на Алекс, не заради самото решение, а защото въпросния Васил Петров категорично си е направил нарушение по параграф "недопустимо съдържание", което носи една от най-малките наказателни стойности - 2 точки.
    Ако трябва да съм честна обаче, смятам че тези 2 точки наказание са му твърде малко, понеже не веднъж в постовете му съм засичала грубо, подигравателно и иронично отношение към участници(конкретно в 155 раздела).
    А от това и аз лично се чувствам засегната без никога да съм комуникирала с въпросния индивид.
    Значи за такива действия от негова страна-"обида или заплаха към друг участник", би следвало напълно заслужено да си понесе и наказанието от 5т(плюс тези 2).Тоест мярката на Алекс като модератор в случая е прекалено толерантна и благосклонна.
    Изобщо не доумявам защо субекта Васил Петров оревава световете при положение, че наказанието му е много по-малко от заслуженото и защо група хора, незапознати със същността на проблема, взимат тенденциозна страна ?
    Егати хленченето, егати и цирка, защо не вземете да пуснете една жалба до трибунала в Хага направо, та дано му опростят греховете и го докажат в невинност ?

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  4. #19
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Значи примерно щом аз не карам 155-ца не мога да пиша във раздела за 155-те ли?
    Last edited by BillyBoy`; 23-06-2011 at 22:36.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  5. #20
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    А и предисторията е ясна на всички, Васил Петров пише в раздела и някой се е почувствал засегнат. Не виждам да има ограничения за отделните раздели, следователно всеки може да пише.
    Last edited by миро; 23-06-2011 at 23:09.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  6. #21
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    Напълно подкрепям и аз решението на Алекс, не заради самото решение, а защото въпросния Васил Петров категорично си е направил нарушение по параграф "недопустимо съдържание", което носи една от най-малките наказателни стойности - 2 точки.
    Ако трябва да съм честна обаче, смятам че тези 2 точки наказание са му твърде малко, понеже не веднъж в постовете му съм засичала грубо, подигравателно и иронично отношение към участници(конкретно в 155 раздела).
    А от това и аз лично се чувствам засегната без никога да съм комуникирала с въпросния индивид.
    Значи за такива действия от негова страна-"обида или заплаха към друг участник", би следвало напълно заслужено да си понесе и наказанието от 5т(плюс тези 2).Тоест мярката на Алекс като модератор в случая е прекалено толерантна и благосклонна.
    Изобщо не доумявам защо субекта Васил Петров оревава световете при положение, че наказанието му е много по-малко от заслуженото и защо група хора, незапознати със същността на проблема, взимат тенденциозна страна ?
    Егати хленченето, егати и цирка, защо не вземете да пуснете една жалба до трибунала в Хага направо, та дано му опростят греховете и го докажат в невинност ?
    Меко казано много силно се изказваш.Не съм видял "обида или заплаха към друг участник",мисля че ако господин Васил Петров искаше да го направи щял е да го направи във прав текст,така че не насилваи нещата.Другото което е Васко си търси правата във случаи във които е прав така че не виждам къде е оревал световете.И последно не мисля че трябва да се стита до Хага защото Васко не е направил нищо нередно,но ако трябва и до там ще се стигне.
    Last edited by BillyBoy`; 23-06-2011 at 22:56.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  7. #22

    Default

    На мен пък много пъти ми е изглеждало, че хората със 155-ци се възприемат като някакъв елит сред алфистите и наистина не дават да се спомене нещо негативно за колата... Това дори и да е така няма лошо, но да се зъбите едни на други е тъпо - все пак всички сме "колеги" по марка и си мисля, че е редно да се поддържаме
    Всички от писалите в тази тема, които познавам (включително MUROMAN, да не стават грешки) са точни пичове и мисля, че няма файда за никого да се плюете и да се занимавате с глупости

  8. #23
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Никои не плюе просто нещата трябва да са ясни.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  9. #24

    Default .

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Значи примерно щом аз не карам 155-ца не мога да пиша във раздела за 155-те ли?
    Аз за т'ва купувам,купувам-да мога да се скъсвам да пиша навсякъде по форумите без да ме наказват.
    Положението е дйидйиканска.
    Що пак се занимавате с глупости.Ша наказвате,ма после скофтия "аз без да искам",па ако може после някой друг да замаже ако-то,ша се оправдаваме,па после някой ще е обиден,пък другите ша искат извинение.Пълни глупости.
    Васко ти пък к'во се впрягаш.Наказан,наказан,тури си го на...
    Свещи-мещи,танци-манци(песен на Крум,Дебора и Кристияна-поздрав за всички).
    Яла ти ошамара "малкото QV" с кво бвше ... казана,варела или квото там беше ... да мирясаш.
    Поздрвявам всички,и нека пренебрегнем озлоблението!
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  10. #25
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by BillyBoy` View Post
    Значи примерно щом аз не карам 155-ца не мога да пиша във раздела за 155-те ли?
    Няма нищо недвусмислено в изказването ми, че да се опитваш да вадиш непомислени и ненаписани от мен тълкования .
    Естествено ,че всеки е напълно свободен да пише, където си иска, в който раздел му скимне, но да обижда целенасочено други участници (вкупом), които дори не познава, това вече е недопустимо и противоречи на правилата на всички форуми в цялото интернет пространство, не само в нашия.
    И тези правила са за това, за да се спазват.
    Да, определено, чувствам се горд собственик на 155 и обидата срещу собственици на същия модел я приемам и като косвена и лична обида срещу мен самата.

    Така че, въпросния субект, на който му направихме спрежение от 9-то ниво си заслужава наказание и дори наложеното му е твърде компромисно.

    ---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Всички от писалите в тази тема, които познавам (включително MUROMAN, да не стават грешки) са точни пичове и мисля, че няма файда за никого да се плюете и да се занимавате с глупости
    А MUROMAN е един от най-точните пичове не само в раздела на 155, но и сред алфистите като цяло , смея да твърдя
    Естествено има и много други

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  11. #26
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    Няма нищо недвусмислено в изказването ми, че да се опитваш да вадиш непомислени и ненаписани от мен тълкования .
    Естествено ,че всеки е напълно свободен да пише, където си иска, в който раздел му скимне, но да обижда целенасочено други участници (вкупом), които дори не познава, това вече е недопустимо и противоречи на правилата на всички форуми в цялото интернет пространство, не само в нашия.
    И тези правила са за това, за да се спазват.
    Да, определено, чувствам се горд собственик на 155 и обидата срещу собственици на същия модел я приемам и като косвена и лична обида срещу мен самата.

    Така че, въпросния субект, на който му направихме спрежение от 9-то ниво си заслужава наказание и дори наложеното му е твърде компромисно.

    ---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:30 ----------



    А MUROMAN е един от най-точните пичове не само в раздела на 155, но и сред алфистите като цяло , смея да твърдя
    Естествено има и много други
    А ти коя беше ,че да съдиш този и онзи,да ти кажа честно,ти с този ти пост си за наказание за обида.

    И как разбра ,че си е заслужил наказанието което получи от мъжа ти и дали не е последствие от накривената му шапка от твоето недоволно съществуване.

  12. #27
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Еми аз пък мисля че наказанието му е не на место и мисля че трябва да бъде преразгледано и отменено.А тва за 155-ците не беше към теб а към колега писал във първата странница на темата ама явно не четеш внимателно.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  13. #28
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    А ти коя беше ,че да съдиш този и онзи,да ти кажа честно,ти с този ти пост си за наказание за обида.

    И как разбра ,че си е заслужил наказанието което получи от мъжа ти и дали не е последствие от накривената му шапка от твоено недоволно съществуване.
    А ти кой беше, че да ми говориш така ??Не мислиш ли, че и ти заслужаваш наказание с това си изказване, в което има насочена пряка обида към мен ?
    И какво значение има кой ми е мъж и кой не е, аз съм собственик на алфа (и то не една) от доста време преди да се запознаем с "мъжа ми ", който ти е много удобно да спрягаш в момента, незнайно защо.
    И не съм му адвокат, но мога да кажа, че подобни простотии е абсурдно да му накривят шапката.
    Това,че си модератор ни най-малко не ти дава право да обиждаш, не е зле да си коригираш малко тона в изказванията си.Най-малкото като модератор би следвало да се въздържаш от емоционални излияния и пристрастия, ако ли не можеш, значи не отговаряш на изискванията за заемане на тази позиция и тези.
    И преди да зададеш някой изцепен въпрос, може малко да се информираш, полезно ще ти е.
    Жив и здрав!

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  14. #29
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    А ти кой беше, че да ми говориш така ??Не мислиш ли, че и ти заслужаваш наказание с това си изказване, в което има насочена пряка обида към мен ?
    И какво значение има кой ми е мъж и кой не е, аз съм собственик на алфа (и то не една) от доста време преди да се запознаем с "мъжа ми ", който ти е много удобно да спрягаш в момента, незнайно защо.
    И не съм му адвокат, но мога да кажа, че подобни простотии е абсурдно да му накривят шапката.
    Това,че си модератор ни най-малко не ти дава право да обиждаш, не е зле да си коригираш малко тона в изказванията си.Най-малкото като модератор би следвало да се въздържаш от емоционални излияния и пристрастия, ако ли не можеш, значи не отговаряш на изискванията за заемане на тази позиция и тези.
    И преди да зададеш някой изцепен въпрос, може малко да се информираш, полезно ще ти е.
    Жив и здрав!


    Така щом ме обвиняваш,искам да знам кое точно е обидата спрямо твоята персона?????

    А и твоят мъж е следствието на всичко това!!!!!!!!!!

    Най малкото,че си пряко обвързана с проблема,би трябвало да запазиш благоприличие,а не да го правиш света вода ненапита,но така става когато човек неможе да се защити по традиционният начин и използва своето влияние дадено му за допринасянето на доброто съществуване на всички в Алфа ромео .бг

  15. #30
    Twin spark team nikola 155's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    пловдив
    Posts
    105

    Default

    Каквото и да става,колеги каквото и да ви казват или показват и наказват помнете че истинските професионалисти и приятели не са във виртуалното пространство,а ДО вас!

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •