Page 28 of 46 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 406 to 420 of 679

Thread: комплект носачи за 156

  1. #406
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    хахах чЕкай ти, да ти каже
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  2. #407
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Сакън!
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #408

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Сакън!
    Сакън несъм

  4. #409

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Сакън!
    Въпрос на време е
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  5. #410
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Стига бееее, тва ако е Цвятко, мнооооо сдържан.......
    Да ни си е паднал на главата....
    Или може би е станал нов човек.....

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  6. #411

    Default

    Quote Originally Posted by haljscho View Post
    Стига бееее, тва ако е Цвятко, мнооооо сдържан.......
    Да ни си е паднал на главата....
    Или може би е станал нов човек.....
    Несъм никакъв Цвятко,името мие Николай.

  7. #412
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Сори за спама,ама кой е тоя Цвятко че всички скочиха като дявол от тамян.
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  8. #413

    Default

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    Сори за спама,ама кой е тоя Цвятко че всички скочиха като дявол от тамян.
    Колегата Nightraider, който е с бан.

  9. #414

    Default

    Колеги моля,помагайте.На 06.03.13г си поръчах прословутите носачи от немския сайт/ATP/.Пратиха ми мейл 108.50+19.80 такси = 128.30 евро.Взеха ми паричките от картата,и си ги чаках.Днес 15.03.13г. идват DHL,носят един дълъг,широк и тесен кашон/много лек ми се стори/.На него моите данни,викам си че сигурно са сменили опаковките,защото сте показвали снимки как изглежда кашона.Аз си се подписах,взех си кашона,хората си отидоха.Отварям го и изненада...Вътре една перка/за радиатор/,за Опел Корса на цена 94.50 евро.Някакъв лист на немски пише/нищо не разбирам/,няма подпис,печат само някакви неща за тая перка-там моето име не го пише.Сега какво да правя на някой друг да са му обърквали поръчката и как се процедира после..?Мисля да пиша и-мейл/на английски ще е че с немския ме няма/.Моля за някакви насоки че за първи път ми объркват заявката.Благодаря предварително

  10. #415
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    221

    Default

    Quote Originally Posted by Exhumator View Post
    Колеги моля,помагайте.На 06.03.13г си поръчах прословутите носачи от немския сайт/ATP/.Пратиха ми мейл 108.50+19.80 такси = 128.30 евро.Взеха ми паричките от картата,и си ги чаках.Днес 15.03.13г. идват DHL,носят един дълъг,широк и тесен кашон/много лек ми се стори/.На него моите данни,викам си че сигурно са сменили опаковките,защото сте показвали снимки как изглежда кашона.Аз си се подписах,взех си кашона,хората си отидоха.Отварям го и изненада...Вътре една перка/за радиатор/,за Опел Корса на цена 94.50 евро.Някакъв лист на немски пише/нищо не разбирам/,няма подпис,печат само някакви неща за тая перка-там моето име не го пише.Сега какво да правя на някой друг да са му обърквали поръчката и как се процедира после..?Мисля да пиша и-мейл/на английски ще е че с немския ме няма/.Моля за някакви насоки че за първи път ми объркват заявката.Благодаря предварително
    Колега май единствено и само може да направиш рекламация за грешна доставка. Пиши им мейл барабар с няколко снимки с товарителницата на ДХЛ и опаковачния лист с фактурата към твоята доставка. В сайта като се логнеш имаш история на поръчките и може лесно да се види какво е поръчано респ. да покажеш какво си получил.....Из немските фирми все има някой с който може да се разбереш на английски...Ако искат да им върнеш грешната стока, то трябва да е за тяхна сметка, евентуално да ти дадат техен клиентски номер при съответния куриер. Успех.
    Alfa 156 2,4 JTD '99


  11. #416
    Запален алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    496

    Default

    Колеги, горещо ви препоръчвам ПейПал системата за разплащане. Спестява доста нерви и разправии.
    Алфа 156 1,8ТС 1998г


  12. #417

    Default

    Quote Originally Posted by don_pepone View Post
    Сори за спама,ама кой е тоя Цвятко че всички скочиха като дявол от тамян.
    ....човек с който май само ти не си имал съприкосновение......и не си изгубил
    Без лоши чувства!
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  13. #418
    Пишман Газаджия don_pepone's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Добрич/Варна
    Age
    36
    Posts
    2,510

    Default

    Ясно.мерси за инфото
    EX-AlfaRomeoSuper155 2.5 V6 + Remap by O.E.Motorsport and LPG Injection
    EX Mazda 6 2004 +Lpg ----EX SAAB 9-3ss 2.8V6-AERO 250hp MY2006 - With LPG+obd
    NOWAudi a6 c6 Allroad 3.2 FSI + LPG

  14. #419

    Default

    Хммм,пак съм аз с моя проблем.Написах им мейл в петък 15.03 а днес неделя 17.03 дойде отговор.направо ще пейстна отговора:Hello,
    we know that and we are verry sorry about it. Your parcel is on the way to you, because the other customer was getting your part.
    Can you please sent us the wrong parcel back and we will refound you the shipping costs.
    Best regards,Michaela Nuernberger

    накратко знаят за объркването.Сега обаче се чудя дали да им изпратя перката или да изчакам носачите и тогава да я пратя.Те са написали,че вече пътуват към мен,и аз да им пусна грешния кашон.Написали са че ще ми възстановят разходите/чудя се кой разходи:първите който направих 19.80 евро или тези който ще направя да им върна вентилатора.Обаче ме е страх да не остана без нищо,ако им пратя кашона/и то ако е за моя сметка/

  15. #420
    Запален алфист
    Join Date
    May 2010
    Location
    Пловдив
    Posts
    496

    Default

    Quote Originally Posted by Exhumator View Post
    Хммм,пак съм аз с моя проблем.Написах им мейл в петък 15.03 а днес неделя 17.03 дойде отговор.направо ще пейстна отговора:Hello,
    we know that and we are verry sorry about it. Your parcel is on the way to you, because the other customer was getting your part.
    Can you please sent us the wrong parcel back and we will refound you the shipping costs.
    Best regards,Michaela Nuernberger

    накратко знаят за объркването.Сега обаче се чудя дали да им изпратя перката или да изчакам носачите и тогава да я пратя.Те са написали,че вече пътуват към мен,и аз да им пусна грешния кашон.Написали са че ще ми възстановят разходите/чудя се кой разходи:първите който направих 19.80 евро или тези който ще направя да им върна вентилатора.Обаче ме е страх да не остана без нищо,ако им пратя кашона/и то ако е за моя сметка/
    Споко, ще си ги получиш. Ще ти платят разходите по връщането на грешната част.
    Алфа 156 1,8ТС 1998г


Page 28 of 46 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •