Results 1 to 12 of 12

Thread: ИдеИ от къде да набавя този лип?

  1. #1
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default ИдеИ от къде да набавя този лип?

    Колеги гледах колички в ибей и попаднах на ето този спайдър....вълнува ме някой има ли идей от къде да набавя предния лип спойлер? Личи си че е оригинален и не е добавян.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails $(KGrHqYOKocE35g,etHUBN-pC7Ypig~~_3.jpg  

  2. #2
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Колеги гледах колички в ибей и попаднах на ето този спайдър....вълнува ме някой има ли идей от къде да набавя предния лип спойлер? Личи си че е оригинален и не е добавян.
    Оригинален е! Моята е с такъв - черен е оригинално а колата е сива, катотази на снимката. Слага се оригинално при ГТВ 2000-2002 година води се с задния спойлер Аеропак (поне при моята е такова изпълнение)

    Ето такъв: втория пост на тази страница
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=3402&page=45
    Last edited by BatVas; 23-06-2011 at 11:19.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  3. #3
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas View Post
    Оригинален е! Моята е с такъв - черен е оригинално а колата е сива, катотази на снимката. Слага се оригинално при ГТВ 2000-2002 година води се с задния спойлер Аеропак (поне при моята е такова изпълнение)

    Ето такъв: втория пост на тази страница
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...t=3402&page=45
    Супер изглежда машината ти, поздравляния!
    Аз ей сега ще запал телефоните на главните магазини за авточасти в София, да видя дали ще изскочи заек

  4. #4
    Запален алфист Magiosnika's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    135

    Default

    Не виждам как може да е оригинален, според мен седи супер неадекватно и по скоро загрозява предницата.

  5. #5
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Magiosnika View Post
    Не виждам как може да е оригинален, според мен седи супер неадекватно и по скоро загрозява предницата.
    То за теб и червена боя по таблото е шик
    Приеми така нещата всичко е въпрос на вкус ...или липса на такъв...колкото до дали е оригинален ами оригинален е

  6. #6
    Запален алфист Magiosnika's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    135

    Default

    Е как ще е оригинален като няма нищо общо с колата, не го ли виждаш?
    И не виждам причина пак да намесваш моята кола, явно много те дразни червения ми интериор.
    Незнам какво толкова се обиди, един път казах че ти е раздрънкана колата и ти са ще го помниш цял живот и ще критикуваш всяко мое мнение, но то ако не беше такава нямаше да се обидиш, сеш се?

  7. #7

    Default

    Оригинален е спойлера, монтира са при ГТВ/Спидер 3.0 също долната част на бронята при тях е различна със въздуховоди,виждал съм същата броня със спойлера ,но без задния спойлер на spider 3.0 също от 2000год
    Last edited by dilian alfa gtv; 23-06-2011 at 16:15.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  8. #8
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Magiosnika View Post
    Е как ще е оригинален като няма нищо общо с колата, не го ли виждаш?
    И не виждам причина пак да намесваш моята кола, явно много те дразни червения ми интериор.
    Незнам какво толкова се обиди, един път казах че ти е раздрънкана колата и ти са ще го помниш цял живот и ще критикуваш всяко мое мнение, но то ако не беше такава нямаше да се обидиш, сеш се?
    Далеч съм от мисълта да се обиждам..даже стартче ти предложих...измишкува
    Червеният ти интериор е страхотен, боядисването по таблото не харесвам А, просто го намесих, защото именно така би разбрал защо е въпрос на вкус + още не си ми отговорил как разбра, че е раздрънкана???

  9. #9
    Запален алфист Magiosnika's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    135

    Default

    Ами ти очевидно се обиди, щом предлагаш дръпки, значи не си сигурен в резултата. Искаш да си наточиш колата с какви ли не решетки, мигачи, липове чипове и какво ли още не, което поставя въпроса харесва ли ти въобще тая кола и защо си си я купил тогава?
    За разлика от теб аз съм напълно доволен от колата си и нямам нужда да доказвам нищо на никого. Преди да си боядисам конзолата не съм питал никого за мнение, нито пък след това, просто защото не ме интересува мнението на другите, щом на мен ми харесва, значи е ок.
    Аз просто споделих мнението си по въпроса с липа, а ти пак перефразираш думите ми и си правиш свободни съчинения.

  10. #10
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by Magiosnika View Post
    Ами ти очевидно се обиди, щом предлагаш дръпки, значи не си сигурен в резултата. Искаш да си наточиш колата с какви ли не решетки, мигачи, липове чипове и какво ли още не, което поставя въпроса харесва ли ти въобще тая кола и защо си си я купил тогава?
    За разлика от теб аз съм напълно доволен от колата си и нямам нужда да доказвам нищо на никого. Преди да си боядисам конзолата не съм питал никого за мнение, нито пък след това, просто защото не ме интересува мнението на другите, щом на мен ми харесва, значи е ок.
    Аз просто споделих мнението си по въпроса с липа, а ти пак перефразираш думите ми и си правиш свободни съчинения.
    Аз съмнения нямам във вървежа и занм точно колко върви..по въпроса дали я харесва...ами не особено Взел съм си я за градска ежедневка не ми е единствената и не виждам какво лошо има човек да иска да направи нещо по свой вкус Предпочитам да питам от колкото да греша! Има хора със повече опит с тези бънгий и за това се обръщам към тях. Ако не си съгласен с нещо в моя тема или мнение не се чуствай длъжен да ми отговаряш
    П.С. не мисли че имам някакви лоши чувства към теб или към когото и да било всичко е за фън

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    София,Горна Оряховица
    Age
    43
    Posts
    117

    Default

    По въпроса със спойлерите-не мислете,че като сте виждали само чист корпус(без споилери и тн.)не значи че няма оригинални!Не забравяйте,че има модификация CUP!(най-малко!)!
    Това може да ви е интересно! http://www.alfa916register.nl/916/portal.php
    Поздрави!
    Last edited by кучето; 24-06-2011 at 09:38.
    Alfa Romeo GTV 3.2 V6 24V -сбъдната мечта
    Peugeot Partner 1.6 HDI 90 BHP(служебна)-много зла за гъзарите-ex
    SEAT Ibisa 1.4 '08(служебна)-много пъргава и ненатоварваща-ex
    Dacia Logan 1.5 cdi 90 BHP(служебна)-голямото наказание за шофьора!!

  12. #12
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Пак Ви казвам на моята е оригинален. А този в първия пост е боядисван (липа) по принцип са си черната пластмаса - предната броня е различна има разлика във въздуховодите (отворите за тях - към масления радиатор.Ако попаднете на серьозни каталози за ГТВ/Спайдер 3.0 втора фаза ще видите , че изпълнението се води с пакет Аеропак,(това е за коли след 2001 година когато мощността на 3.0 24 кл се намаля на 218 к.с и е вече евро 3 с 4 катализатора, дори има отбелязано за максималната скорост с 10 км повече за аеропак и CUP в сравнение с нормалната версия. Да разбира се версия CUP са доста редки.
    Спяцялно аз съм гледал две ГТВ сиви с този аеропакет в Германия (Задния спойлер и липа или "ножа" както тук му казват - отпред) и една в Швейцария в дилър на алфа и съм сигурен , че са си така от завода. Всичките бяха след средата на 2001 и 2002 година преди фейслифта.
    Last edited by BatVas; 24-06-2011 at 10:12.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •