Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42

Thread: Вагабонт

  1. #16
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Quote Originally Posted by kompir View Post
    Колега от форума ли е в крайна сметка този "герой" или не го познаваме?
    Не е от форума мисля ... Нашенски герой .
    Quote Originally Posted by rossenvn View Post
    Даааа бе, циган с кирка, че са ни малко дупките по принцип

    Quote Originally Posted by BLUE1 View Post
    А това, че е забранено да се предприемат преследвания на автомобили освен в случаите на тежки криминални престъпления нещо са го пропуснали, още повече пък патрул на СОД. Ами ако водача се беше утрепал или се беше блъснал в друга кола и беше причинил смъртта и на други хора?
    После щеше да има разследване за 3 дни , да се вдигне малко шум в пресата и на четвъртия няма да има и помен от проверки и пак ще продължат да си ги преследват . Както когато стане някаква трагедия в нашата родина ... Те и мотори нямат право да гонят , но са гонили в нашия район поне . Добре , че му няма нищо на човека .
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  2. #17
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Ти ме озадачи, мотора с какво са го гонили? С астричка, моториста разбрал ли е, че го гонят? Майтапа си е майтап, но поне в Пловдив и околието съм обеден, че никой патрул няма да тръгне да гони, щото ще излети от работа точно за три дни. Има си по ефективни методи за справяне с проблема.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  3. #18

    Default

    Ааааа, са ясно и ПАНЯТНО шо талянските полицаи карат Алфи.....
    Alfa romeo 156

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by BLUE1 View Post
    А това, че е забранено да се предприемат преследвания на автомобили освен в случаите на тежки криминални престъпления нещо са го пропуснали, още повече пък патрул на СОД. Ами ако водача се беше утрепал или се беше блъснал в друга кола и беше причинил смъртта и на други хора?
    Стига, бре, тва доколко е така, знаех че има нещо като определение на кога могат и кога ле, ама да е толкова либерално......ина че и на мен ми направи впечатление че 2-3 пъти в рамките на 2 години вечер като дремят на съмнителни места и ми махнат, аз не спирам(не им бягам, просто подминавам) и никой не тръгва да ме гони.....все си мислех че на мързеливи елементи съм попадал.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  5. #20
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    Не, не са мързеливи елементи, просто такова нещо като гонене с полицейски коли няма. Прави се единствено ако е извършено тежко криминално престъпление. В полицейската ми практика се е случвало да видя мега арогантни шофьори и просто съм карал след тях докато те спрат някъде и тогава взимам отношение.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  6. #21
    Бързам, бързам.. WarsteineR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    36
    Posts
    330

    Default

    Ми незнам от нашите полицаи ли е, но мен с мотора са ме гонили около 3-4 пъти(безуспешно) Аз също знам, че нямат право, но какво да правя.. омитам се набързо и това е.. Имам приятели (пак с мотори) на които патрул умишлено е сякал път или отварят врата пред мотора с цел да се пребие тоя дето кара..Отделно и с алфата са тръгвали след мен, но се бяха скрили на тъмно извън града, аз бях със около 130 и просто си заминах, но си ме гониха около 2-3км..
    П.С. Тоя с алфата го видях тъкмо като го бяха подгонили и правеше неадекватни маневри в моя квартал(около полицията) незнам защо бягаше около полицията ама добре, че не отнесе някой невинен. То не беше в насрещното напред назад и замина към пътния мен ми стана интересно и тръгнах след тях.. пойзгубих ги и гледам в далечината буркани.. Отивам оня се цепнал на правата, ама явно заради спукана гума. Та като стигнах вече си го бяха поутупали, въпреки че надали го е бъркало щото беше на кирка.. цяло чудо че не утрепа някой. Бтв разбрах, че е тръгнал да бяга от тях щото тръгнал с гуми от сеирджииско кафенце и не гледал пътя ми кафето, а срещу него били милициите и щял да ги отнесе хаха...индивид..
    Last edited by WarsteineR; 29-06-2011 at 04:06.
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 99'
    ex. Lancia Dedra 1.6 ie 93'

  7. #22
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    То всичкото хубаво, ама "геройчето" ако не беше се качило насмукано, дали изобщо щеше да се налага да я има тая статия?
    Пък после дупките му били виновни, СОД, че го подгонили и сие...
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  8. #23
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by morfius View Post
    То всичкото хубаво, ама "геройчето" ако не беше се качило насмукано, дали изобщо щеше да се налага да я има тая статия?
    Пък после дупките му били виновни, СОД, че го подгонили и сие...
    И за какво щяхме да си спамим тука!???
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #24
    Бързам, бързам.. WarsteineR's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    36
    Posts
    330

    Default

    А сега, не че някой му е виновен, но аз като ги видях, му бяха на гърба и гаранция са му видели номера. Та, да го оставят да си го издирят по техните методи и да му е.. мамата. Така можеше да пострада някой невинен с оглед на неадекватното му движение из града на пълна газ.. чудя се как не се отпра по-рано някъде...
    Alfa Romeo 156 1.8 TS 99'
    ex. Lancia Dedra 1.6 ie 93'

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by WarsteineR View Post
    ...Имам приятели (пак с мотори) на които патрул умишлено е сякал път или отварят врата пред мотора с цел да се пребие тоя дето кара...

  11. #26
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    http://www.youtube.com/watch?v=FCX8P...eature=related
    Правилните полицейски коли.
    И вагабонтската също.

  12. #27
    Запален алфист r.punto's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Силистра
    Age
    45
    Posts
    274

    Default

    Търновските полицаи/катаджии са уникални мислят се за яки баТки а точно сод-а са екстра.Само повод да се направя на велики търсят без да мислят.А за гоненето те мене едно време с пунтото са се пробвали та за масовите коли как ще пропуснат
    Амбицията е последното убежище на неудачника

  13. #28
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Абе да го спукат дано...пияндурника смотан...малко му е, трябваше да се потроши малко..
    пък аз да ви кажа, в една нормална държава, ако не спреш на полицията, после ще си имаш големи проблеми...пък вие ми разправяйте тея глупости, за тежките престъпления и преследванията....
    И няма изобщо да те преследват, просто 5км надолу ще те чака блокиран пътя с 2 комбита по 250 коня...пък тогава ако не спреш, се почват хеликоптери и преследвания....
    маа то и къде ше гони бай Пешо-палката със 100 коньовата Астра и 5те литра тунджа...


    Да караш мъртво пиян и да може потенциално камара народ да пребиеш сигурно е леко престъпление?
    Last edited by Satanism; 11-07-2011 at 17:06.
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  14. #29
    Запален алфист r.punto's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Силистра
    Age
    45
    Posts
    274

    Default

    Хаха ...едни познати от магистрална полиция В.Търново ми разказваха как един чичко паричко не им спрял на магистралата и те го подгонили но тяхната астра била 2,0 16в и тои като си мислел че е дръпнал напред и отбил в полето,нива и уж се засекретил ама те го видели видели какви ги върши и след него обаче чиляка заляга в нивата и вади пистолет заплашил ги че ще стреля единия минал отзаде му и станало партито в нивата пича не успял да гърми оправдавал се че ги помисли за фалшиви полицаи хахаха имал надута глава и добро дело после със добри последствия за него
    Тоз алфонец пил ще му доиде добре глобата и другите екстри които си е докарал със просташките си деиствия
    Амбицията е последното убежище на неудачника

  15. #30
    Запален алфист adv_petrov's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Човек от Чикаго :D
    Posts
    221

    Default уточнение

    Понеже някой споменава гонене и отсвирване (неспиране) на стоп-палка, да ви дам един пример: Преди 5-6г. приятел полицай бърза за работа и в 5 сутринта влиза в Костинброд с около 150, съответно отсвирва колегите, дебнещи на табелата. Не са го гонили, но тия от караулката на влизане в София, са го чакали с постлани шипове в случай че не им спре.
    Аз също веднъж отсвирих един патрул тук преди Дружба (там дет' клечат под дърветата) но само 500м по-надолу имаше 2ри, който вече ме принуди да спра. Тогава се оправдах заради очила, ТЕЛК и др.изсмукано от пръстите, но усетих че не е работа да ги пренебрегваш униформените ей така.
    Затуй по-полека с алкохола, защото той ви прави безсмъртни и дори тогава да ви обяснява някой да спрете на палка, иди го слушай
    Alfa 156 2.0 - ех,
    Lancia Z 2.0i 147hp - ex,
    Lancia Y 1.4LX 80hp -ex
    Още италианки би било мазохизъм и горене пари на клада.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •