Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 91

Thread: Защо вече не пишем (не ни е готино) във форума

  1. #31
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Точно е там се вижда кой му пука за марката, участвал гледал се тая. А форума все пак е в помощ на идеята
    Мда, посещение на срещи и мероприятия си трябва. Както вече се каза "на живо" си е друго. Форума трябва да е продължение на приятелството и фенщината, а не основата.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  2. #32
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Мда, посещение на срещи и мероприятия си трябва. Както вече се каза "на живо" си е друго. Форума трябва да е продължение на приятелството и фенщината, а не основата.
    Е тука ме хванахте наистина аз на мероприятия не ходя, нито имам възможност нито има смисъл за мен - колата ми не съм я взел за спорт щото е смешно да твърдя, че има каквото и да било спортно в поведението и ... Обаче не съм против срещите - ама единственото място за това сега е Толедо/Пипълс и ете тоя форум ... няколко пъти ходих на срещите на Ал. Невски но там се сбирахме по няколко човека и като бройка по-малко от тази в Пипълс...
    Тъй че какво ми остава?!! - да опитам да ръчкам тука докато ме баннат перманентно или да си стоя и да чета форума докато изтъпея съвсем

  3. #33
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Но комент...

    Необмислени и несъвършенни административни правила!
    Некомпетентни,противоречиви и надменни модератори!
    Безкомпромисно отношение към всеки "инакомислещ"!
    Липса на демократичност и свобода на словото и личното мнение!
    ...Мога да дам примери...колкото си искате от историята на този форум за да ви стане по-ясно защо ползвателите му не пишат в него! Така се отдръпнаха качествени хора, от които може да се научи много...затова и на мен ми писна да пиша и все по-рядко да чета или да влизам тук!:: Shutup:
    П.С. Надявам се в тази тема да не се коментират мнения, а само да се дават нови такива! Иначе пак ще си играем на засегнати!

  4. #34
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by JORDI View Post
    Необмислени и несъвършенни административни правила!
    Некомпетентни,противоречиви и надменни модератори!
    Безкомпромисно отношение към всеки "инакомислещ"!
    Липса на демократичност и свобода на словото и личното мнение!
    ...Мога да дам примери...колкото си искате от историята на този форум за да ви стане по-ясно защо ползвателите му не пишат в него! Така се отдръпнаха качествени хора, от които може да се научи много...затова и на мен ми писна да пиша и все по-рядко да чета или да влизам тук!:: Shutup:
    П.С. Надявам се в тази тема да не се коментират мнения, а само да се дават нови такива! Иначе пак ще си играем на засегнати!
    абсолютно вярно !!!! постепенно и все по-сериозно се доближаваме към истината ... аз ще добавя и - членски раздел превърнат в гробище от качествени но "убити" теми ...

  5. #35

    Default

    Правилата и модераторите могат да бъдат повод, а не причина за да не пишат така наречените качествени хора - просто не им е забавно и им е писнало да поучават, а може много да са им се дигнали акциите в собствените им очи и да смятат, че форума не е на тяхното ниво.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  6. #36

    Default

    Пишем у форума, и ми е готино даже......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #37
    Нафта юзер mboge's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Враца
    Age
    41
    Posts
    468

    Default

    Май е време да дам някой лев на една врачка да развали черната магия на тоя форум , напоследък само ...... яд ме е
    Alfa 147 Q2 1.9 150 hp, Alfa GT 2.0JTS '05 ex, Alfa 159SW 1.9JTDM 150hp+ ex, Alfa 156SW 1.9JTD FL '04ex, Alfa 156 2.0 TS 16V 155hp '99 ex, Alfa 147 1.9JTD 115hp+ '04ex

  8. #38

    Default

    Хайде сега пък магии - пишете си и се кефете. Според мен форумът не е място за личностна изява и избиване на комплекси.
    Ако някой смята, че може да помогне с нещо да го прави без да търси изгода, независимо от вида/комерсиална или нематериална/ - просто ей-така.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  9. #39

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Пишем у форума, и ми е готино даже......
    Подкрепям те с 2 ръце.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  10. #40
    Старши алфист svetlastf's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Karlovo,Sofia
    Posts
    666

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    Защо вече не пишем във форума?!


    Колеги защо всички приятели включително и аз не пишем вече тука ?!!


    Защо не пишат - Ранобудниче, Вики, Мирела, Коки, Дани, Сапър, аз, Пропър, Търтей, Кукер (мина от "другата" страна), Танатос и др. ... я да видим
    Защото вече сте одъртели и не ви се слушат дрънканиците на младежите
    Alfa Romeo 1.8 TS `98

  11. #41
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    Добре де, всички тези мнения не са ли показателни ?! значи форума се развива, запада, вече никой не пише нищо смислено
    аз имам въпрос. кои са смислените теми по които трябва да пишем?

    за сервизните писачи, за които тъжите, отговора на това защо не пишат е елементарен. когато ремонтите са им били хоби- са писали. в момента това им е бизнес и е съвсем нормално да не им се занимава с безплатни консултации в свободното им време. вие пишете ли във форуми по вашите професии ?
    точка

  12. #42

    Default

    А макя я па си пишем ама па нема нема и пъкне Старото Лисиче прийде от негде и ме сопре да не вляаам у форуму оти сам неграмотно,инак е убаво...ма па така сме навикнаале и така си прикааме.

  13. #43
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    аз имам въпрос. кои са смислените теми по които трябва да пишем?

    за сервизните писачи, за които тъжите, отговора на това защо не пишат е елементарен. когато ремонтите са им били хоби- са писали. в момента това им е бизнес и е съвсем нормално да не им се занимава с безплатни консултации в свободното им време. вие пишете ли във форуми по вашите професии ?
    Тук си много прав,но все пак има доста проблясъци Съгласен съм и с твърдението за сбирките,но всеки сам си преценява дали има възможност да ги посещава,всичко е в зависимост от моментната ситуация,както казват хората всеки с проблемите си...............
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #44

    Default

    Добре де, как за почти 5 години от както имам регистрация в този форум нито веднъж не съм се карал с модератор, не съм наказван, не съм предупреждаван и не ми е станал по-тъп, скучен или гейски форума?!?! Въпрос на гледна точка явно.

  15. #45
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Пишем у форума, и ми е готино даже......
    +1

    Иначе всеки има правото да си реши - да пише или да не пише във форума...За мен лично това не е проблем.

    Ако имам нещо за споделяне, наложи ми се да поискам технически или друг вид съвет от някой знаещ и можещ, форума не е единственото място, където мога да получа отговор.

    Хората отдавна са измислили телефона, скайп, а да не говорим, че с повечето съфорумци се виждаме лице в лице много често по сервизите ( просто да полафим ), трак, драг, Италфест и други мероприятия свързани с марката и въобще с автомобилите...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •