Results 1 to 11 of 11

Thread: Благодаря на колегите от Стара Загора

  1. #1
    започва да се пристрастява markonialfa's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    64

    Default Благодаря на колегите от Стара Загора

    Днес дебитомера ми си отиде в близост до Стара Загора. Принтирал съм си телефоните на всички, които са оставили такива и ги държа в жабката. Трябваше ми помощ за да стигна до сервиз. Обадих се на телефоните, които имах и веднага се погрижиха за сервиз дори предложиха да дойдат с колесар за да стигна до сервиза. Помогнаха с някоя консултация. По - късно купих дебитомер, смених си го и колата тръгна, НО НАИСТИНА МНОГО ТОЧНИ МОМЧЕТА, преди малко ми звъняха да ме питат дали всичко е наред. Благодаря ви за мъжкото и колегиално отношение.
    markoni_box@abv.bgАлфа 156 2.0 TС 16 V 98г.
    Алфа 145 1.4 ТС 16 V 98g.
    Алфа ГТВ 2.0 ТС 16 V 96г.
    Алфа 145 1.6 боксер/ бивша/ уникална

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Бургас
    Age
    43
    Posts
    145

    Default

    Браво на момчетата,аз си знам,че по принцип от Ст.Загора са си хубави хора!
    В трудни времена живеем и човечността и услужливостта към непознати са на изчезване. Нека вземем пример!
    156 2.0TS 155к.с.+ремап

  3. #3

    Default

    да браво на хората България е различна от Пазарджик надолу и аз съм на това мнение,дано не им се налага да ползват нашите услуги за такива ситуаций.

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    222

    Default

    Quote Originally Posted by Quattro View Post
    Браво на момчетата,аз си знам,че по принцип от Ст.Загора са си хубави хора!
    В трудни времена живеем и човечността и услужливостта към непознати са на изчезване. Нека вземем пример!
    Наистина рядко се среща човещина в последно време,браво на колегите от Стара Загора.
    Alfa Romeo 155 1.7 t.s. Saab 9-5

  5. #5

    Default

    Предполагам става въпрос за Николай (Ферарист) и Милен
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #6
    Нафта юзер mboge's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Враца
    Age
    41
    Posts
    468

    Default

    Евала на тамошните колеги , беше хубаво да се появи една позитивна тема за колеги от форума тия дни
    Last edited by mboge; 30-06-2011 at 22:02.
    Alfa 147 Q2 1.9 150 hp, Alfa GT 2.0JTS '05 ex, Alfa 159SW 1.9JTDM 150hp+ ex, Alfa 156SW 1.9JTD FL '04ex, Alfa 156 2.0 TS 16V 155hp '99 ex, Alfa 147 1.9JTD 115hp+ '04ex

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Предполагам става въпрос за Николай (Ферарист) и Милен
    Нямаме в града, не съм намесен, освен хайваните в сервиза да са, че има колесар там, но не съм ги и чувал.....
    Но определено си е полезно човек да има листче с тия телефони, понякога спестява ядове, а пътната помощ кара много скъпа нафта......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Нямаме в града, не съм намесен, освен хайваните в сервиза да са, че има колесар там, но не съм ги и чувал.....
    Но определено си е полезно човек да има листче с тия телефони, понякога спестява ядове, а пътната помощ кара много скъпа нафта......
    Само те ще са
    156 2.4JTD 136+ PS

  9. #9
    започва да се пристрастява markonialfa's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    64

    Default

    Колегите са Ивайло и Милен, Христо.............. Обещал съм да почерпя, справих се сам, но получих мъжко отношение и готовност да дойдат!!! Евала
    markoni_box@abv.bgАлфа 156 2.0 TС 16 V 98г.
    Алфа 145 1.4 ТС 16 V 98g.
    Алфа ГТВ 2.0 ТС 16 V 96г.
    Алфа 145 1.6 боксер/ бивша/ уникална

  10. #10

    Default

    Хубаво е наистина,човек да седне и да прочете,как непознати колеги си помагатЕвала на момчетата,и дано да се срещаме с тях само на маса
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  11. #11
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Default

    Браво,момчета !
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •