Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Разочарование

  1. #16

    Default

    Не знам как живеят тези хора(измамниците),как гледат света и хората,чувстват се безнаказани,ако някой успее да ме измами ще му закача например скоростната кутия на врата и ще потича пред немскта ми овчарка(мисля ,че не е забранено от закона да тичаш със скоростна кутия пред немска овчарка),е може да му подържи и топките между зъбите си (справка филма К9)също не е забранено от закона!Така ,че гонете ги до дупка не ги оставяйте!Защото иначе трябва да си направим тема ''излъганите камилчета''
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  2. #17
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Чудя се твоя майстор как е разбрал че кутията е от дизелова алфа,дали просто нети е измислил нов ремонт "майстора".Ако ти подмени само някой синхронизатор мисля че няма да има проблем,но смени ли ти и някое зъбно колело недай си боже на всички предавки,това 1.4 ще почине.

    И нали разбрахте какъв е извода,пазарувайте от всякакви търгаши от вчера плъзнали по форума без доказано име,понеже ви дава цена 20лв по-надолу.За какво е създадена темата за репутация на продавачи/купувачи??
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  3. #18
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Чудя се твоя майстор как е разбрал че кутията е от дизелова алфа,дали просто нети е измислил нов ремонт "майстора".Ако ти подмени само някой синхронизатор мисля че няма да има проблем,но смени ли ти и някое зъбно колело недай си боже на всички предавки,това 1.4 ще почине.

    И нали разбрахте какъв е извода,пазарувайте от всякакви търгаши от вчера плъзнали по форума без доказано име,понеже ви дава цена 20лв по-надолу.За какво е създадена темата за репутация на продавачи/купувачи??
    И в друга тема бях казал че дори и доказаните продавачи с много +++++++.......не са 100% коректни.......всичко е много относително.......
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  4. #19
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    чакайте сега. търговеца продава скорости за 1,4тс 98-ма. купувача купува скорости за 1,4тс 98-ма. негов проблем си е че иска да ги сложи на 1,4 тс 2000.
    при положение че няма уговорка , ако кутията не стане, да се върне, е въпрос само на добра воля от страна на продавача да си я вземе.
    всеки има глава на раменете, да си я ползва. има и тема с коректните продавачи. тогава за какво са някакви тоталитарни мерки.
    да не говорим че не е хубаво да се изказваме така, когато не познаваме ситуацията.
    точка

  5. #20
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    чакайте сега. търговеца продава скорости за 1,4тс 98-ма. купувача купува скорости за 1,4тс 98-ма. негов проблем си е че иска да ги сложи на 1,4 тс 2000.
    при положение че няма уговорка , ако кутията не стане, да се върне, е въпрос само на добра воля от страна на продавача да си я вземе.
    всеки има глава на раменете, да си я ползва. има и тема с коректните продавачи. тогава за какво са някакви тоталитарни мерки.
    да не говорим че не е хубаво да се изказваме така, когато не познаваме ситуацията.
    Оооооо леле как недовиждам вече,темата е за ключ!

    Към автора на темата... Човека не те е излъгал и кутията не е дизелова,просто 1.4 98год. и 1.4 след 99 год. са с различни кутий,човека не те е излъгал!Той ти е казал че е 1.4 16в 98год. нали??Вместо да го клеветиш по-добре му се извини подобаващо,защото си го наклеветил без никакво право.
    И другото което ще те посъветвам,смени майстора!
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  6. #21
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Оооооо леле как недовиждам вече,темата е за ключ!

    Към автора на темата... Човека не те е излъгал и кутията не е дизелова,просто 1.4 98год. и 1.4 след 99 год. са с различни кутий,човека не те е излъгал!Той ти е казал че е 1.4 16в 98год. нали??Вместо да го клеветиш по-добре му се извини подобаващо,защото си го наклеветил без никакво право.
    И другото което ще те посъветвам,смени майстора!

    Мдам... това и аз не го догледах.
    Пък и не съм толкова светнат технически, че да се сетя за тая разлика.
    Ще я заключа, а автора наистина е добре да се извини на продавача и да отиде при друг майстор.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •