Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 84

Thread: Перфектната* комбинация колела

  1. #1
    Запален алфист me_to_u's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    245

    Default Перфектната* комбинация колела

    * е за да поясня, че това е лично мое виждане. Та историята е, че от известно време си чакам новите джанти, в които се влюбих мимолетно щом ги зърнах! За мен това са перфектните колела за моята кола(с този цвят). Колебах се кратко, защото бях планувал 8Ц реплика(Брера Ти), но очите ми останаха в тези! Много им се радвам, та реших да споделя. Нямам хубави снимки, защото хич не съм фотограф, но с телефона се схваща идеята. На живо са 438 пъти по-красиви! Колата придоби съвсем друг вид, най-накрая се изпълниха калниците, трябваше от завода да са така! Гумите си ги избрах и си ги изчаках да ми ги доставят, въпреки, че са олд-скуул модел на "Гудиър", съм страшно доволен от тях( имах ги 17"). Голямо щастие!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Photo001.jpg   Photo002.jpg   Photo004.jpg   Photo027.jpg   Photo028.jpg  

    Photo036.jpg   Photo038.jpg   Photo039.jpg   Photo040.jpg   Photo041.jpg  

    Photo042.jpg   Photo044.jpg  

  2. #2

    Default

    Уникално грозни джанти на една от най-грозните коли във форума (и като модел и като цвят, че и като салон)...

  3. #3
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Сега гледай какво става с колата ти отстрани, след преминаване през всяка локва .
    За красота спор няма - красиви са!

    п.п. Във Великобритания примерно, не може да се кара с джанти и гуми показващи се извън калниците.
    Last edited by bager; 08-07-2011 at 16:20.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  4. #4
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Браво колега честито, чудно стои.

    Аз все още си търся 19" TI.

    2.4JTDm

  5. #5
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Не се учудвам от случващото се. След маниашкото купе, сега заформи и маниашка брера. Най-красивата кола във форума и еталон за това как се прави стилен и ненатрапчив оптичен тунинг!
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  6. #6
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Чи докарай я някой път на Терапията или още по-добре на Мускетарите, да видим гумите държат ли на бира...
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Какъв ти е размера на гумите и джантите?

    2.4JTDm

  8. #8
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Цялата кола няма ли да видим, отвътре също цъкни някоя снимка, колега да се плюнчим тука хаха

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  9. #9
    Запален алфист me_to_u's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    245

    Default

    Радвам се, че ви харесват колелата. Тази неделя ще се постарая да присъствам на срещата.Само да вмъкна-сигурно е ясно на всеки, че с такава комбинация се кара много трудно, вероятно има множество повече минуси, и само един плюс, но не ми е първата среща с ниски гуми и смело мога да заявя, че ги сложих с ясната представа за случващото се по БГ пътищата и възможността да ги направя на сол за отрицателно време. Но, кеф цена няма
    Тя цялата кола по подразбиране не стои добре в кратерите ни, ама пак да кажа- сърцето си иска За локвите-аз и преди си хвърлях локвите по колата, такава и е конструкцията. Даже англичаните масово си бучат калобрани, ама не мога да сложа такова нещо на колата...Джантите са 19", гумите 235/35.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails brera_s_flaps.jpg  

  10. #10
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    76

    Default

    Много добър избор колега. Tomason TN1 и Good Year F1 - неочаквано добра комбинация. Това ми е един от любимите модели на Tomason. Единственото нещо, което не ми харесва, е че тежи 12-13 кила 19-ката. Твоите са 8,5J нали?

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by me_to_u View Post
    Радвам се, че ви харесват колелата. Тази неделя ще се постарая да присъствам на срещата.Само да вмъкна-сигурно е ясно на всеки, че с такава комбинация се кара много трудно, вероятно има множество повече минуси, и само един плюс, но не ми е първата среща с ниски гуми и смело мога да заявя, че ги сложих с ясната представа за случващото се по БГ пътищата и възможността да ги направя на сол за отрицателно време. Но, кеф цена няма
    Тя цялата кола по подразбиране не стои добре в кратерите ни, ама пак да кажа- сърцето си иска За локвите-аз и преди си хвърлях локвите по колата, такава и е конструкцията. Даже англичаните масово си бучат калобрани, ама не мога да сложа такова нещо на колата...Джантите са 19", гумите 235/35.
    Много добър избор колега ......поздравления..!?
    Аз също ще минавам на други джанти,но мисля да са 18 ако може да споделиш от къде ги купува твоите и има ли други разновидности защото немога да намеря нищо от нашия размер,дори и от чужбина да са джантите ще е хубаво да ми пуснеш линк а може и малко инфо относно покупката може и на л.с.
    Благодаря предварително.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  12. #12

    Default

    @ dilian, гледай опелските джанти - нали са с еднакви главини от ГМ

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    @ dilian, гледай опелските джанти - нали са с еднакви главини от ГМ
    Търся по размер (междуболтово разтояние) и нашите вносители нямат нищо,но по чуждите сайтове съм виждал доста интересни предложения.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  14. #14
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Имат- с отстъпката 350 лв. нова джанта 18 цолa. AEZ Tacana или Lascar, не мога да се сетя точно. Изглеждаше страхотно, ама не ми се даваха толкова пари за зимна джанта. Фирмата е във Варна, имат офис на гарата и по пътя към Кауфланд. Това беше преди година.
    Last edited by boian; 11-07-2011 at 20:00.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  15. #15
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Както Стоян каза джантите на Опел и на Алфа са с идентични показатели. Инсигния OPC има страхотни джанти.Разгледай и тях.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •