Results 1 to 6 of 6

Thread: Бояджийско питане?

  1. #1
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default Бояджийско питане?

    Колеги, някой от вас боядисвал ли е долната част на броните и праговете на ГТВ?
    Т.Е. да станат като на фейслифтето
    Понеже ми седи недовършена

  2. #2

    Default

    Какъв ти е въпроса, как се боядисва пластмаса или как стои на колата? Ако е първото - по стандартния начин, само преди каквито и да било бои се пръска с пластификатор (във всеки бояджииски магазин знаят какво е това, има го и на спрей); Ако е второто - свали си снимка на фейслифтова със същия цвят като твоята и гледай... На мен лично цялото боядисано ми стои малко... Абе все едно си я вкарал за боядисване без да разглабяш и си боядисал открай докрай...
    За последния фейс обаче си стои перфектно и ако беше черно долу щеше да е мега грозотия.

  3. #3
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Какъв ти е въпроса, как се боядисва пластмаса или как стои на колата? Ако е първото - по стандартния начин, само преди каквито и да било бои се пръска с пластификатор (във всеки бояджииски магазин знаят какво е това, има го и на спрей); Ако е второто - свали си снимка на фейслифтова със същия цвят като твоята и гледай... На мен лично цялото боядисано ми стои малко... Абе все едно си я вкарал за боядисване без да разглабяш и си боядисал открай докрай...
    За последния фейс обаче си стои перфектно и ако беше черно долу щеше да е мега грозотия.
    Питане то ми е да ли ще се олупи.....(иу) не го намирам на тъпия ейсър 1
    иначе си имам платификатор миналия месец пръсках
    Просто колата ще се оборудва със 30мм пружини и мисля, че ще е по естетично..+ дано намеря идния месец ж германия спойлерче

  4. #4

    Default

    Е за какво си пръскал с пластификатор..? То се слага само като грунд един вид, нещо за което да се "залепи" боята... Вече ако сложиш спойлера, да - тогава е по-добре всичко да е цветно
    Иначе си знаеш - ако намериш две, дай едно насам

  5. #5
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Е за какво си пръскал с пластификатор..? То се слага само като грунд един вид, нещо за което да се "залепи" боята... Вече ако сложиш спойлера, да - тогава е по-добре всичко да е цветно
    Иначе си знаеш - ако намериш две, дай едно насам
    Знам аз ..а пластификатор пръсках на фиатчето че му боядисвах спойлера, който му сложих.

  6. #6
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Въпроса е решен края на месеца ще пръскам и ще постна снимки.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •