Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Разбиха ми колата, открадната музика

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by viki View Post
    Аз бях на Камчия уикенда,там също беше лудница.Много ц*гани имаше обаче,ад...Плажът в един момент буквално почерняИстинско черно парти
    За сега най-цивилизовано е на Албена
    На шкорпиловци имаше също адски много народ,от братята роми нямаше много,но гората където са палатките е заприличала на бунище.
    На камчия е добре,но във повечето случаи водата е мътна заради реката,а на последък и много роми, от близките старо оряхово,долни чифлик,пчелник и т.н
    Аз тази седмица мисля да отида на иракли където плажа е перфектно чист ивицата много добра,няма толкова народ и да се надяваме кражбите не са стигнали до там още,а иначе на обзор също се краде много.
    Last edited by dilian alfa gtv; 13-07-2011 at 13:18.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  2. #17

    Default

    аз затова на плаж не ходя

    евентуално на някои скали или с някоя лодка/яхта навътре


    да ми врещят и крещят отвсякъде невъзпитани селяндури и кенефи - не мерси

    тези кражби обикновени ги осъществяват едни и същи бандички, 2-3 пъти ще ги хванат и ще секне

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    аз затова на плаж не ходя

    евентуално на някои скали или с някоя лодка/яхта навътре


    да ми врещят и крещят отвсякъде невъзпитани селяндури и кенефи - не мерси

    тези кражби обикновени ги осъществяват едни и същи бандички, 2-3 пъти ще ги хванат и ще секне
    Аз обичам плажовете,но напоследък достъпа до тях е труден без значение дали е голям морси курорт или по безлюден плаж-при единия ще платиш 10лв за паркинг ,20.лв за чадър и шезлонг и пак не е гаранция че няма да ти разбият или надраскат колата,а при другите незастронени плажове пък няма път или е ужасен и ще си потрошиш колата или ще паркираш на майната си където като ти видят колата ще кажат тоя го няма никакъв що да не е разбием без значение какво ще ти вземат.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  4. #19
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Quote Originally Posted by ALFA CORSE View Post
    Днес ми разбиха 156цата на плажа и са ми взели музиката, та ще съм благодарен някой колега ако следи обявите по автофорумите и види някой компонент от следните модели да сподели линк.
    усилвател Pioneer GM5100Т
    говорител с кутия Hertz ES250
    кондензатор Dietz 1F
    преобразувател високо към ниско Audison Connection Sli2
    Без коментар... че ще е нецензурен.

    Едва ли ще се появят по форумите, но ще имам едно на ум.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  5. #20
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Абе не знам за коя част на Гърция говориш, ама аз вече 7 години прекарвам средно по 1 месец през лятото на Тасос и не само че не треперя кво оставям в колата, ами дори не я заключвам.

    Оставял съм си дори лаптопа в отключена кола със свалени прозорци. Но все пак е остров и апашите не смеят да пипат - щото после ще ги причакат на ферибота.
    Говоря за Солун не за цяла Гърция,и казвам напоследък,а и ти много правилно си го казал за Тасос,остров е и не смеят много да пипат,ама иначе не само Солун а и по Халкидики,Врасна,Аспровалта и Ставро бая се пипа и то и от наши мургави братя.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  6. #21
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Тошко, съжалявам ама вероятноста да си намериш музиката е почти нулева. Просто в тая държава няма оправия. Ако са допълнително поставени компоненти можеше да ги застраховаш.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •