Results 1 to 4 of 4

Thread: въпрос относно влизането във форума

  1. #1
    Guest

    Default въпрос относно влизането във форума

    от днес или по-точно от както се извършиха тези промени във форума като влизам пиша потребителското си име и парола натискам вход показва ми се началната страница на форума долу където пише кои потребители са онлаин показва моя ник но горе не ми пише изход(kostadin), а пък ми пише вход и другото което е, че не ми светкат новите теми и мнения въпроса ми е към всички модератори, администратори и т.н.... защо се получава така и как мога да го оправя това нещо защото така е много неудобно повярвайте ми!!!

  2. #2
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    горното мнение е мое просто не знам сега пък защо форума ме слага гост като ме дава че съм онлаин
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    292

    Default

    Аз този проблем си го имах и преди. Влизането от вход става от втория път, но не ми отбелязва новите мнения. Сигурен начин, обаче (поне при мен), е влизането за проверяване на лични съобщения. Вярно, че отиваш на лични и трябва след това да излезеш във форума, но влизането става от първия път и новите мнения са маркирани.
    Alfa Romeo 145, 1.6i boxer - продадена
    Alfa Romeo 164 Super, 2.0 TSPARK
    Lancia Kappa 2.4 5.20

  4. #4
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Slavy да знеаш, че се получи благодаря ти, че ме светна!!! имаш една почерпка от мен
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •