Results 1 to 9 of 9

Thread: маслен филтър

  1. #1
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default маслен филтър

    Понеже и аз, като някои други колеги от форума, съм решил да си сменям маслото, следвайки логичния път на нещата, след като направих избора с маслото, опрях до масления филтър. Отидох в магазина за авточасти и там ми направиха ТОП ОФЕРТА!!! 5 лв за маслен филтър FILTRON Верно, че не съм много светнат в нещата, но определено очаквах цена от рода на 25-30 лв. Споделих очакванията си с магазинера и той ми каза - има бе човек и за 28лв имам, ама е на CHAMPION.
    Сега въпросът ми е - до колко мога да се доверя на този FILTRON?! То бива изгодна цена, ама чак пък толкова, направо ме избива на съмнения
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  2. #2

    Default

    FILTRON е полски и НЕ го препоръчвам. Обаче от тази марка досега предлагат най-голем избор !
    пред Админите... със сапун !

  3. #3
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    Quote Originally Posted by jamie
    FILTRON е полски и НЕ го препоръчвам. Обаче от тази марка досега предлагат най-голем избор !
    добре бе джеими аз съм сложил безброи такива филтри и досега не е имало проблеми с тях моля те обоснови се защо не го препоръчваш слагал ли си такива имал ли си проблеми щото инак излиза че плюеме по орта дееба
    п.с.а по темата : колега според мен си вземаи филтрона и да не ти мигва окото даже

  4. #4
    Болен алфист kris11's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,030

    Default

    Слагай споко аз ще сменям вече 4 ти такъв филтър. . И на жено Голфа слагам такива.-
    Аlfa Romeo 155 Aspirato T.Spark 2.0 8 V S.S.
    Вечна и памет .Отиде на скраб ."Четирите необозначени автомобила Alfa Romeo 155 Twinspark изфучаха по Виа Дел Коронари като изстребители по самолетна писта" (цит. Дан Браун -"Шестото клеймо" гл. 56)

  5. #5
    Запален алфист IXIBIT's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Сливен
    Posts
    250

    Default

    и аз съм сменил поне 30 такива филтъра,нема грижи..........просто Филтрона си е евтин.За моята е 6.5 лв,а на BOSH е 8 лв
    Alfa Romeo 146 TI 97 FACELIFT

  6. #6
    Политкомисар Yon's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    В. Търново
    Posts
    1,226

    Default

    Производители в Турция много и сичкото харапи с немски папирус работели.
    Аз лично си взех от Аутоиталия верно бая парици ама никакви компромиси дано поне е минал вътрешен контрол от фият и големината му да си е по предписание. Няма да ме учуди ако щампата е гаражна
    97' Alfa Romeo 146 1.6 TS
    06' Smart Forfour 1.3

    .....и тогава Ботев слязъл от Балкана със "Шмайзер" в ръка....

  7. #7
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    Quote Originally Posted by jamie
    FILTRON е полски и НЕ го препоръчвам. Обаче от тази марка досега предлагат най-голем избор !
    добре бе джеими аз съм сложил безброи такива филтри и досега не е имало проблеми с тях моля те обоснови се защо не го препоръчваш слагал ли си такива имал ли си проблеми щото инак излиза че плюеме по орта дееба
    п.с.а по темата : колега според мен си вземаи филтрона и да не ти мигва окото даже
    Ами аз съм слагал на другата ми кола само че въздушен и се разпадна за 2500/3000 км
    буквално го вадих на парчета бях го взел от уж читав магазин
    А инак сега съм с такъв маслен щот късно видях какво слагат инак нямаше да го взема
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  8. #8
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default Re: маслен филтър

    Quote Originally Posted by Z:)m
    ... има бе човек и за 28лв имам, ама е на CHAMPION...
    Шампоана го земах от Ванто за 8лв. Иначе оригиналния (по ФИАТ) е 15лв. пак там. Какви са тия цени немам идея.
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  9. #9
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default Re: маслен филтър

    Quote Originally Posted by Naso
    Quote Originally Posted by Z:)m
    ... има бе човек и за 28лв имам, ама е на CHAMPION...
    Шампоана го земах от Ванто за 8лв. Иначе оригиналния (по ФИАТ) е 15лв. пак там. Какви са тия цени немам идея.
    ...бе знам ли го??? Като ме е видял такъв надъхан, може да е решил да се избъзика с мен
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •