Results 1 to 9 of 9

Thread: Въпрос за генерацията???

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Запален алфист alfa boy Qv's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    От Пловдив
    Posts
    208

    Default

    145 Qv

  2. #2
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Принципно доколкото съм запознат може да бъде ръчно задействана клапа, или автоматично да прехвърля, когато решиш да се рейсваш (оборотите или натоварването минат определена граница) - както примерно при Е36 328i е заводската генерация.
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  3. #3

    Default

    Ако целта ти е да имаш генерация, която при "нормално" каране е (сравнително) тиха, а при "рязане" реве както трябва да реве една мощна кола, има и доста по-лесен начин - широка тръба със заглушител(и) и накрая наистина качествено гърне, а не качествено-изглеждащо китайче за 100 лева. Бих ти показал нагледно, но за съжаление ще трябва да се изчака дали ще се появи някой ентусиаст да купи моята генерация от КуВе-то и да си я монтира на неговата кола, за да се чуе това, което имам предвид.
    Иначе ясно, че другото е ултимативното решение, ама това е за доста по-големи бегачки, наистина

  4. #4
    Запален алфист alfa boy Qv's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    От Пловдив
    Posts
    208

    Default

    Хммм дам колега аз него правия толкова за варвене колкото за звук,нали се сешташ,штото като бях със силна генерация(Звукова),искаха на много пати да ми спират колата от двежение,за това сега питам, да мога да си е сменям когато ми е кеф,пак и за надалго силната генерация направоооо
    145 Qv

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •