Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 188

Thread: Моля за съвет - нов съм! 147 или GTV

  1. #136
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Ловеч
    Posts
    54

    Default

    Еми няма смисъл тогава от Алфа...както каза другия колега, че ще вземете да ме откажете от тази марка! Колко пъти по 1000лв. трябва да давам за една 10-12 годишна кола и то нисък клас??? Не искам аз да слугувам и робувам на колата, а тя на мене! Колата е за това - да ти служи, а не обратното! Има разлика от поддръжка и робуване! Няма смисъл...
    Last edited by kachaka; 26-07-2011 at 01:47.

  2. #137
    Запален алфист r.punto's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Силистра
    Age
    45
    Posts
    274

    Default

    позаглеждаи и фиат стило не е лоша кола никак..
    Амбицията е последното убежище на неудачника

  3. #138

    Default

    Quote Originally Posted by kachaka View Post
    Еми няма смисъл тогава от Алфа...както каза другия колега, че ще вземете да ме откажете от тази марка! Колко пъти по 1000лв. трябва да давам за една 10-12 годишна кола и то нисък клас??? Няма смисъл...
    Не те отказваме, предпазваме те. Ако искаш само да си модерен с такъв вид кола да знаеш че е адски скъпо удоволствие. Ако истински ти харесва колата скачаш в джаза и както казва един друг колега: "едни дънки не мога си купя с тая Алфа", но това ще те кефи по странен начин За всички останали има Голф 3,4 Ауди А3 и т.н.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  4. #139
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Ловеч
    Posts
    54

    Default

    Нали това и аз искам...да съм по-различен от другите с Голфове, Аудита и т.н...но не на тази цена! Иначе за Фиат Стило си прав...не са лоши, но някак не ми е присърце марката Fiat! Както и някои други, но това е друга тема...
    Айде лека нощ на всички!

  5. #140
    Запален алфист r.punto's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Силистра
    Age
    45
    Posts
    274

    Default

    споко аз гледах няколко 156 накрая звънах на обява без снимка и уцелих със 147 бе подобно..не бързаи ще ти излезе колата..
    Амбицията е последното убежище на неудачника

  6. #141

    Default

    Quote Originally Posted by kachaka View Post
    Не искам аз да слугувам и робувам на колата, а тя на мене! Колата е за това - да ти служи, а не обратното! Има разлика от поддръжка и робуване! Няма смисъл...
    След това твое изказванемисля, че няма никакъв смисъл да се занимаваш повече - харесвай си един Голф 4/Ауди А3 ако има за тия пари и си карай джета Това са колите, които ще ти "служат"... Алфата не е за такива неща дето викаш...

    Quote Originally Posted by r.punto View Post
    позаглеждаи и фиат стило не е лоша кола никак..
    Кажи честно..?

  7. #142
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default

    Я кажи изкара ли книжката?

  8. #143
    Запален алфист r.punto's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Силистра
    Age
    45
    Posts
    274

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    След това твое изказванемисля, че няма никакъв смисъл да се занимаваш повече - харесвай си един Голф 4/Ауди А3 ако има за тия пари и си карай джета Това са колите, които ще ти "служат"... Алфата не е за такива неща дето викаш...


    Кажи честно..?
    Е бая честно стило е добра кола както и другите от класа..има плюсове и минуси както и другите и за него е даже по добре от алфа..че то изкарахте 147 наи скъпата за имане кола от класа...
    Амбицията е последното убежище на неудачника

  9. #144
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by kachaka View Post
    Първо не мога да приема първата ми кола да е след основен ремонт...сигурен съм, че ще е по-добре от другите, защото няма да давам пари, ама... така го чувствам! А и ми е много мощна...
    Второ 147-та за която става въпрос и е обявена за 7600лв. Без много пазарлък собственика клекна на 5500лв.!!! 2100лв. под цената само с един телефонен разговор! От там се усъмних и като поразпитах се оказа, че е вкарана преди 2г. от Германия и е била ударена отзад - ама колко така и не разбрах!? А човека се кълнеше, че е избирал за сина си и няма удари, оригинална боя, километри...абе...направо се отвратих от хората!!! Защо трябва да я обявява за токова много пари, а след това да сваля кажи речи половината?! За някой и друг лев ще продадат майка си и баща си! Ужас!!! Защо така се изродиха тези хора - не знам?! Аз много държа на коректността и честността и не го разбирам това...защо трябва да лъжат толкова нагло и като отидеш на 200-300км. и се чудят какво да кажат?! Ако е нещо което не се вижда - да, ама ламарини...не ми го побира главата! Не знам...продължавам да търся читава кола, но...нещо взех да губя вяра...
    Ако някой попадне СЛУЧАЙНО на читава кола да пише.
    виж сега колега. кое е по-добре - да знаеш че е отварян двигателя за едикакво си при едикогоси преди едиколкоси километра или някой да ти каже че не е отварян , а той да е и това да го разбереш по най-лошия начин. пак ти казвам, няма употребявана кола в перфектно състояние.
    тая 147 която показваш , очевидно я продава джамбаз. неговата работа е да продаде колата и ти казва това което искаш да чуеш. преди време джамбазите решиха да вкарват алфи от моргите в европа щото ги взимат евтино и са с много екстри. сега във всяка автокъща има сериозно количество 156 и 147 които стоят там от 2-3-4 години и са непродаваеми щото са кошници. тоя за това ти е смъкнал така леко 2 бона. и за 3000 ще ти я продаде и пак ще е на печалба, ама ти трябва още толкова да вкараш за да стане от нея кола. казвам ти, с търговци на автомобили и автокъщи не се занимавай, бягай далеч от далавераджии.
    точка

  10. #145
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Ловеч
    Posts
    54

    Default

    Някой знае ли номера на Красимир Кирилов от Свищов (Срещу Топливо е сервиза), че ще ходя тези дни до там да прегледа тази кола:
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...488&f1=details

  11. #146

    Default

    Quote Originally Posted by kachaka View Post
    ще ходя тези дни до там да прегледа тази кола:
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...488&f1=details
    Бягяй надалече! GTD ?! WTF ?! Защо не се ориентираш към 145/146?

  12. #147
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Ловеч
    Posts
    54

    Default

    Защо???

  13. #148

    Default

    защото са по евтини
    156 2.4JTD 136+ PS

  14. #149
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Абе да го оставим момчето само да си преценява,стига сме го обърквали,едното кисело,другото солено.......
    За последен път го казвам,няколко пъти го казах както и други колеги,ако е 147 оптималния вариант според мен е колата на Дигиталния.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  15. #150
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Ловеч
    Posts
    54

    Default

    Не разбрах, защо да бягам на далече и от какво???

Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •