Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 84

Thread: Alfa Romeo 159 1.9 обява

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Не бре баце, просто оставих жената да я избира, аз само ги шофирам...

    п.с. Вярно е, че има само скраб по-автокъщите, но има и попадения, просто си трябва обикаляне и късмет. А 159-те не са кой-знае колко, че да не може човек да ги наобиколи за ден, още повече 2,4-те.
    Така е! А ти имаш да черпиш
    156 2.4JTD 136+ PS

  2. #32

    Default

    доко, оти се не похвали бе ?

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    доко, оти се не похвали бе ?
    Ми не се обаждаш, откакто забегна у големо село....станах параходчия, не е 159-ка
    Ако идваш се обади да си заформим една срещичка както едно време. Аз ще имам грижа да събера некой друг хашлак с Алфа...
    Last edited by Доко; 26-07-2011 at 23:22.

  4. #34

    Default

    от 2-3 седмици съм тука, ама не съм се забавлявал, така че давай неделята да се съберем на уест-а

  5. #35

    Default

    Каква кола си взе Доко , че аз съммн изостанала с материала
    .::se la vita fosse eterna..! tu per chi vivresti ?::.

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by Mirela View Post
    Каква кола си взе Доко , че аз съммн изостанала с материала
    Ооо кака къде се губиш, затъжих се за теб, няма ли да идваш насам???
    А аз взех една166-ца за дъждовно-зимния период.

    п.с. хубаво си оспамихме....

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    от 2-3 седмици съм тука, ама не съм се забавлявал, така че давай неделята да се съберем на уест-а
    Неделя съм във Бургас кажете къде е това и аз да дойда.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  8. #38

    Default

    сложна работа...

    значи по панорамния път като тръгнеш , идвайки от Варна (това е между морската градина и жилищните комплекси)

    та, караш по този път от Варна, посока центъра - минаваш 2 бензиностанции - 1 шел и една мишкарска, вдясно ти се падат английската гимназия и стадион лазур

    като стигнеш ЖП прелеза (не можеш да го пропуснеш)

    точно преди прелеза вляво ще ти се пада един от входовете за морската

    влизаш от там и следваш пътя (отначало се завива надясно) после си караш докато стигнеш един хотел и тенис кортовете

    като стигнеш до там, или ако не се оправиш - звънни на 0888293622

  9. #39
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    шшшшшшшшшшшшш ай стига спам
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  10. #40
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    малко да върна тази тема - ходих и гледах това комби на Горубляне и ето моите впечатление:
    1.Колата е удряна и не е направена както трябва защот бронята е изплюта от едната страна и т.н.
    2. Колата няма темпомат - джамбаза ми обясняваше че "+" и "-" на по-горното лостче било за темпомата.
    3. Колата е с адски запазен салон - но като ви казвам адски - няма драскотина вътре, седалките нямат пречупено по кожата - което незнам как се получава.
    4. Колата като се запали има някакво тресене - имах проблем с мойто пежо с тресенето и съм много чувствителен на тази тема - тресенето изчезва след малко работа на мотора - което ме навежда че може да е дюза или нещо подобно.
    Друго не се сещам да споделя....

  11. #41

    Default

    първоначалното разтрисане и моята го има от както е нова

    естествено ако говориш за 2-3 по-силни вибрации при първите 2-3 оборота на двигателя

  12. #42

    Default

    Гледах я и аз. Крива кривина. Отзад в дясно между капака и калника има 1 см. фуга. Същата работа отпред... Това ми беше достатъчно при огледа.

  13. #43
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    първоначалното разтрисане и моята го има от както е нова

    естествено ако говориш за 2-3 по-силни вибрации при първите 2-3 оборота на двигателя
    Говоря след като двигателя заработи - едно леко увличане притрисане има...

  14. #44

    Default

    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...638&f1=details
    тази обява разглеждах
    1. много и най-различни язви и драскотини навсякъде: преден капак, броня отпред, отзад, станично е зажулена
    2. лявото копче на волана е като стопено, това как става не ми е ясно
    3. салона е светъл и целия е на петна.
    4. отпред не е симетрична, фугите м/у калниците и капака отляво и отдясно не са еднакви
    5. от задната броня долу вдясно липсва някакъв елемент - доста е грозно
    6. педала на съединителя стои като разкъсан, не просто протрит или износен
    Не съм я палил защото още на външен вид разбрах, че не е моята кола.

    По тази обява някой може ли да каже нещо:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...623&f1=details

  15. #45
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by aav View Post
    ...

    По тази обява някой може ли да каже нещо:http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...623&f1=details
    Аз я гледах тази преди доста време. Колата не прави лошо впечатление. Километрите обаче нещо не ми се връзват. Не казвам че не са тези, но знам ли...?
    В интерес на истината, тогава две неща ме отказаха да я водя в сервиз( продавача каза че няма проблем да се закара).
    Първо- каза, че имал уговорка за следващият ден да я водят на преглед с купувач и аз реших, че ако колата е читава то човека ще я купи, а ако не я купи значи че нещо и има и няма смисъл да я водя и аз по сервизи. Това не е много правилно, но все пак така реших.
    Тук стигаме до: второ - колата ако беше червен или черен цвят, със сигурност бих я закарал за преглед в сервиз с готовност за покупка ако всичко е в реда на нещата. Просто не харесвам този цвят и това ме спря
    На тази цена с ГО, Каско и Винетка си е екстра, пък и пише, че е обслужена. Попитай в кой сервиз е обслужена и много бързо ще разберем така ли е или не!
    Огледай я и ако ти допадне, я закарай да я видят и в сервиз. На пръв поглед колата си заслужава. Успех!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •