Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 84

Thread: Alfa Romeo 159 1.9 обява

  1. #1

    Thumbs up Alfa Romeo 159 1.9 обява

    Здравейте,
    Търся си нова кола и съм се спрял на 159, впечатлен съм от дизайна и начин на возене. Видях долната обява, но съм от София затова ако някой има впечатления или я е виждал ще съм благодарен на съвети.

    http://www.cars.bg/u380465

  2. #2

    Default

    2006та не са с този волан, освен ако не си го е сменил сам човека... може евентуално да блъскана и след като е гръмнал бега да са сменили и волана

    освен това за 5 годишна кола 70 000 км нещо ми се виждат малко

    като се загледах в снимките има някакво несъответствие - на едната като че ли не е с този волан

    освен това на едната изглежда, че е с новия модул на климатроника, а на другата с по-стария (различни бутони и стрелки)

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    тази е продадена доста отдавна....

  4. #4
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    Между другото днес ходих с Аутоюнион - и там имат 2 159-ки - и по специално аз ходих за един ТИ 1,9 дизел 175к.с. 2008г. на 80хил.км от лизинг на цена 24хил.лв. Ако някой го интересува да пита на лично да му кажа впечатления.... но колата за мен е доста добра - само с цената незнам как са го решили. Но засега аз нямам вариант да я взема защото не мога да продам моето Пежо такаче ако има мераклии кажете да ви пратя линк да я видите поне.

    П.с. - кажете ми как да разбера дали колата е с БОСЕ озвучаване, че досега нито една не съм видял някъде да пише по решетки ( на говорителите ) и т.н.
    Last edited by daskaloff; 20-07-2011 at 16:06.

  5. #5

    Default

    босето отзад на кората трябва да пише босе

    иначе 1.9 175 коня не го знам какъв е тоя дизел , нещо да не си се объркал ?

  6. #6
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Bose, освен надписите на решетките на говорителите, винаги имат и суб-уфер. На седаните е на кората, а на вагоните - в нишата отстрани в багажника.
    седан
    вагон
    Last edited by bager; 20-07-2011 at 17:35.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    босето отзад на кората трябва да пише босе

    иначе 1.9 175 коня не го знам какъв е тоя дизел , нещо да не си се объркал ?

    И аз видях, че няма но така са написали - освен да е с чип или нещо подобно........ а предполагам че тези от Милано Моторс ( част от Аутоюнион знаят какви двигатели слагам по 159).
    Относно Босето - мерси колеги за разясненията.

    Ето и обявата, че няколко хора ме попитаха на лични. http://www.autoplaza.bg/index.php?op...model=0&id=137
    Last edited by daskaloff; 21-07-2011 at 07:47.

  8. #8
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    Има 170 коня 1.9-ка, ма не съм чувал, да се слага на 159ките...най-вероятно си е 150кс
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    има 2.0 170коня

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    436

    Default

    Забележете в какво състояние е топката на скоростния лост...ужас за 80,000 км. този човек въобще не го е било грижа а за салона мълча.
    EX 156 1.6 TS

  11. #11

    Default

    колега,
    моята 159-ка е на 2 години и малко и на 52 000 км. Гледана е много и пак скоростния лост е на гъз. Просто са ги направили кекави и с много смотана кожа. Имам приятел с ТИ, който на 45 000 му се сепи кожената седалка на опората. На мен също ми се беше забелила кожата отстрани на едната седалка. Имам чувството че ползват стари вестници, а не кожа.

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    и тази има към 1мм сцепено на лявата седалка....... а лоста само отгоре пластината е надрана.......

  13. #13

    Default

    лоста си се бели , а на моята пластината почти няма боя вече отгоре...

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    лоста си се бели , а на моята пластината почти няма боя вече отгоре...
    На моята лоста също се бели много лесно,ринга на скоростния лост -няма проблем....,а за салона какво да ви кажа нямам скъсано още ,но мнението ми е че този салон е толкова от кожа колкото да ти вземат парите,няма нищо общо със салон но 156-ца ,ГТВ или на автомобил примерно от VAG групата ,това е самата истина.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  15. #15
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by dilian alfa gtv View Post
    На моята лоста също се бели много лесно,ринга на скоростния лост -няма проблем....,а за салона какво да ви кажа нямам скъсано още ,но мнението ми е че този салон е толкова от кожа колкото да ти вземат парите,няма нищо общо със салон но 156-ца ,ГТВ или на автомобил примерно от VAG групата ,това е самата истина.
    Да напълно съгласен съм и ще допълня, че кожата на 59-ките е дебела, груба и адски спарваща...ебаси дървената е!

    Да не говорим, че за вентилация и дума неможе да става, а аз съвсем открито мога да заявя, че кожата на 147 примерно е светлинни години напред!!!
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •