Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: високи обороти алфа 146 1.3 боксер

  1. #16
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    ми честито, какво има да се чудиш. щом ти стават твърди спирачките, значи губиш вакум или от маркучите или от самото серво , а те с гледане не се проверяват. хубаво е да си оправиш проблема навреме да не останеш без спирачки точно когато най-много ти трябват.
    точка

  2. #17

    Default

    та така реших да закарам колата в наи добрия пловдивски сервиз динекспрес и казах че е карам за това че даржи високи обороти и след няколко неуспешни опита да се сваржи с компа на колата ,реши че компа и е изгорял и заради това неможело да се изчистат грешките при секи опит да изтрие някоя грешка светваше кода и нищо неставаше.и така взех си колата в същото састояние в каквото е закарах и човека реши да ми вземе скромните 40 лв.явно за паркинга кадето е стояла колата но разбирасе сметнах ,че е малко скап паркинга реших да нему платя.и катп имам време ще е разглобя час по час маркуч по маркуч за да е оправя или ще си карам без стапков мотор

  3. #18
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    абе колега, проверяваш маркучите и ако са ок - сменяш сервото и свиркаш.
    за това че ти свети ключа - имаш една кръгла антена на имобилайзера -под пластмасите на патрона. почисти и буксата и си готов. има теми за това.
    хубаво че не си му платил на тоя. аз ти казах, ако намериш някъде да правят истинска диагностика на тия екута - станало е чудо
    точка

  4. #19

    Default

    в неделя ще го сваля да видим

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •